طراحی سقف کاذب چوبی – مزایا و ایده هایی با تصاویر

درست مانند 5G که یک جهش بزرگ نسبت به 4G است ، مفهوم چهار دیوار در طراحی خانه یک مفهوم دیروزی است – افزودن دیوار پنجم به روند چهار دیواری ، طراحی نسل جدیدی است که باید خود را به آن ارتقا دهید ! برای چندین دهه ، خانه ها بدون توجه به رنگ دیوارها ، سقف سفید رنگی داشتند .

مقاله ما که در مورد طراحی سقف کاذب چوبی است ، فضای داخلی خانه شما را یک درجه بالاتر خواهد برد . اول از همه ، لازم نیست سقف خانه شما همیشه سفید و صاف باشد . فضای داخلی خانه خود را با طرح های سقف کاذب چوبی مدرن برجسته و متفاوت کنید .

مزایای نصب طرح سقف کاذب چوبی

سقف کاذب چوبی
سقف کاذب چوبی

قبل از اینکه شما را با برخی از بهترین طرح ها برای آپارتمان تان آشنا کنیم ، بیایید چند مزیت طراحی سقف کاذب چوبی را با هم مرور کنیم .

    از آنجایی که سقف ‌های کاذب چوبی در انواع الگو ها و بافت ‌های طبیعی موجود هستند ، ممکن است در انتخاب مدل دلخواه خود دچار تردید شوید .

    می‌توانید رنگ ‌هایی را برای طرح سقف کاذب گرد انتخاب کنید که با سلیقۀ شما و طراحی و دکوراسیون کلی خانه تان همخوانی داشته باشد و کاملا مناسبِ فضای مکان تان باشد .

    یک مزیت عملی این است که نصب طرح سقف کاذب چوبی آسان است . امروزه شما طرح های از پیش ساخته شده و نصب شده ای را دریافت می کنید که فقط باید آنها را با پیچ و میخ در سقف ثابت کنید .

    طرح های سقف کاذب لوکس از چوب بادوام ساخته می شوند .

و همچنین این سقف های کاذب همه کاره هستند ، زیرا از چوب برای ایجاد طراحی داخلی سقف کاذب استفاده می شود . این ماده عمدتاً با مواد دیگری مانند  POP، گچ ، فلز ، شیشه و غیره ترکیب می ‌شود . همچنین می ‌توانید روکش ‌هایی مانند ملامین ، چوب لاک‌ شده طبیعی ، لاک‌ها ، ورقه‌ های CPL را انتخاب کنید تا این لبه ‌های پیچیده را اضافه کنید .

  این سقف های کاذب مجموعه ای از مزایای عملکردی را ارائه می دهد ، علاوه بر آن ظاهر خانه شما را بهبود می بخشد . طراحی سقف کاذب مدرن برای طراحی سقف کاذب سالنی یا حتی اداری یک راه عالی برای پنهان کردن جنگل سیم های برق ، لوله ها و کانال های تهویه مطبوع است .

برترین طرح های سقف کاذب چوبی برای آپارتمان شما

برای اتاق نشیمن یا آشپزخانه ، این ایده ها خانه شما را متفاوت تر از همیشه خواهد کرد .

1 . طراحی سقف کاذب چوبی برای اتاق نشیمن

طراحی سقف کاذب مدرن سالن را با کفپوش چوبی هماهنگ کنید . پرتوهای چوبی غنی را با نور پردازی برجسته کنید . توجه کنید که چگونه رنگ های دیوار ، رنگ قهوه ای غنی چوب را نشان می دهد . یکی دیگر از ایده های عالی برای سقف کاذب چوبی استفاده از لمینت چوبی در یک طرف دیوار اتاق نشیمن است . پانل چوبی مطمئناً فضای داخلی را برجسته می کند .

طراحی سقف کاذب چوبی

سقف کاذب چوبی
سقف کاذب چوبی
سقف کاذب چوبی
سقف کاذب چوبی

2 . برای اتاق خواب

این سازه چوبی یک انتخاب عالی برای طراحی سقف کاذب اتاق خواب اصلی است . نگاه کنید که چگونه پانل سقف چوبی در پشت تخت اجرا شده است . رنگ سفید دیوارها لمینت چوبی براق را بیشتر برجسته می کند .

ایده دیگر این است که میله های چوبی را با یک زاویه کج کنید . با این ظاهر پیچیده و مینیمال ظاهری قدیمی برای اتاق خواب خود ایجاد خواهید کرد .

سقف کاذب چوبی
سقف کاذب چوبی
سقف کاذب چوبی
سقف کاذب چوبی

3 . برای آشپزخانه

اکثر مردم از ایده های طراحی غلط چوبی برای آشپزخانه استفاده می کنند ، با این حال ، به ما اعتماد کنید ، اصلا ایده بدی نیست که کمی مضمونِ روستایی به آشپزخانه خود اضافه کنید ! اطمینان حاصل کنید که از چوب های فرآوری شده خاصی استفاده می کنید که در برابر آتش و رطوبت مقاوم هستند . استفاده از چراغ ها ایده خوبی برای کشیدن نگاه ها به سمت بالا است .

سقف کاذب چوبی
سقف کاذب چوبی

4 . برای قسمت غذاخوری

خوب ، شما می خواهید میز ناهارخوری و غذاهای وسوسه انگیز روی آن را برجسته کنید ، پس از صرف غذا با خانواده ، یک تجربه حسی فوق العاده خواهد بود . طراحی سقف کاذب سالن غذاخوری شما باید میز شما را در کانون توجه قرار دهد .

شما ممکن است یک پانل چوبی را در نظر بگیرید که فضای مشخص تری ایجاد می کند . ست کردن آن با یک ترکیب فلزی گرم ، شیک و برای همیشه مد خواهد بود . ظاهر گرم و دنج طرح سقف کاذب چوبی قطعا به غذای شما جذابیت می بخشد ، شما اینطور فکر نمی کنید ؟

سقف کاذب چوبی
سقف کاذب چوبی
سقف کاذب چوبی
سقف کاذب چوبی

5 . برای بالکن

یک بالکن بدون طراوت گیاهان ناقص به نظر می رسد . برای بالکن های کوچک ، فضا برای سرگرمی و باغبانی کافی نیست . بنابراین ، آویزان کردن خزه ها و گلدان ها بر روی تیر چوبی بالا ، یک انتخاب عالی برای طراحی سقف کاذب گالری است . اگر دوست دارید مردم را متحیر کنید ، استفاده از یک سقف چوبی ساده با نورهای فوکوس باعث ایجاد یک فضای مهمانی درجه یک می شود .

سقف کاذب چوبی
سقف کاذب چوبی

6 . برای دیواره جانبی

تطبیق دیوار کناری با طرح سقف کاذب چوبی مد است . توجه کنید که چگونه نوارهای چوبی باریک از دیواره کناری عبور می کنند ؟ می توانید دیوار را با ساکولنت یا ساعت تزیین کنید و سبک خانه خود را ارتقا دهید .

سقف کاذب چوبی
سقف کاذب چوبی

7 . برای مکان های مذهبی

طراحی سقف کاذب لوکس با چوب ، مکمل دیوارهای رنگ روشن است و جایگاه معنوی را برجسته می کند . این طراحی ساده ، شسته و رفته و ظریف است . چوب و شیشه فضا را روشن می کند و آن را به گزینه ای عالی برای طراحی سقف کاذب اتاق دعا تبدیل می کند .

سقف کاذب چوبی
سقف کاذب چوبی

8 . برای راهرو

معمولاً راهروها نادیده گرفته می شوند ، بنابراین در اینجا فرصتی برای شما وجود دارد که محیط خانه خود را با ایده های طراحی سقف کاذب لوکس ارتقا دهید . شما می توانید یک سبک کلاسیک از نوارهای چوبی را انتخاب کنید که ظاهری مجلل به شما می دهد یا می توانید الگوهای پیچیده ای برای برجسته کردن سقف ایجاد کنید .

سقف کاذب چوبی
سقف کاذب چوبی

8 . برای حمام

حمام ها همیشه نیازی ندارند که هدفی سودمند داشته باشند . شما می توانید از خصوصی ترین فضای خانه برای نمایش جنبه خلاقانه خود از طریق طراحی سقف کاذب چوبی استفاده کنید .

شما می توانید با انتخاب چوب روشن در مقابل کفپوش تیره حمام یا برعکس ، کنتراست کلاسیک ایجاد کنید . تخته های چوبی سفید برای سقف حمام نیز برای طراحی سقف کاذب حمام های کوچک مناسب است و ظاهری روستایی و ساحلی به آن می بخشد .

سقف کاذب چوبی
سقف کاذب چوبی
سقف کاذب چوبی
سقف کاذب چوبی
سقف کاذب چوبی
سقف کاذب چوبی

8 . برای ورودی

ست کردن شبکه های مشبک با طرح سقف کاذب چوبی یک سبک دکوراسیون پرطرفدار است . می توانید از نوع مناسب نور مخفی و الگوهای سفارشی انتخابی خود استفاده کنید .

شما همچنین می توانید از تیرهای چوبی با نورپردازی فوق العاده استفاده کنید یا با یک صفحه چوبی صیقلی و نور زرد آن را ساده نگه دارید .

سقف کاذب چوبی
سقف کاذب چوبی
سقف کاذب چوبی
سقف کاذب چوبی
سقف کاذب چوبی
سقف کاذب چوبی

خانه خود را با این طرح های سقف کاذب چوبی تزئین کنید

حتی طرح های ساده سقف کاذب ، جذابیت بصری خانه شما را از اتاق نشیمن تا حتی حمام بالا می برد . سقف های چوبی تکمیل کننده اتاق شما خواهد بود و ما مطمئن هستیم که شما موافق خواهید بود که آنها بسیار بهتر از سقف های سفید ساده و صاف هستند .

با این حال، قبل از سرمایه گذاری در یکی از انواع چوب ها ، مطمئن شوید که کیفیت چوب را بررسی کرده و بررسی کنید که آیا چوب برای آتش ، رطوبت ، تغییرات آب و هوا و حشرات تصفیه شده است یا خیر !

خانه شما با انتخاب های مرسوم ما در طرح های سقف کاذب چوبی ، چوب را در خود خواهند داشت و برای خانه های بی روحِ امروزی می تواند یک انتخابِ دوست داشتنی باشد .

نویسند: حسین عتیقی

کلمات کلیدی : سقف کاذب چوبی ، طراحی سقف کاذب چوبی ، مزایای سقف کاذب چوبی

مطالب مرتبط با موضوع سقف کاذب چوبی :