مبلمان مدرن

اگر این روزها به فروشگاههای لوازم خانگی و مبلمان نگاهی انداخته باشین، به این موضوع رسیدین که سبک مبلمان مدرن بازار بسیار گرمی داره و اکثرا مبلمانها در این سبک هستن و البته این موضوع اقتضای زمان هست و جز این انتظار نمیره. در این مطلب صحبتی راجع به مبلمان های مدرن و مزایایی که نسبت به سبکهای کلاسیک دارن میکنیم و عکسهایی رو براتون قرار دادیم که چیدمان مناسب این مبلمان ها رو تاحدودی معرفی کنیم.

دکوراسیون داخلی و مبلمان مدرن

دکوراسیون داخلی و مبلمان مدرن

مشکلات مبلمان های کلاسیک

زمانی بود که وزن یک تلوزیون به یک تن میرسید و یا یک کمد لباس به اندازه یک اتاق خواب، فضا را اشغال میکرد. یا اینکه اگر در اتاقی، صندلی یا مبلمانی قرار میگرفت، نصف اتاق رو اشغال میکرد. اما خوشبختانه با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی همه چیز تغییر کرد. امروزه مردم حق انتخاب دارن و میتونن هر اندازه ای و هر سلیقه ای از مبلمان رو انتخاب و استفاده کنن و لوازم کاملا متانسب با اندازه های یک خانه در دسترس و قابل استفاده است.

دکوراسیون داخلی و مبلمان مدرن

دکوراسیون داخلی و مبلمان مدرن

مزایای مبلمان مدرن

سبک معاصر، جدید و بهبود یافته است. مبلمان مدرن دارای وزن مطلوب و سبک هستند و اکثرا طرحها بر اساس یک ساختار استاندارد ایجاد میشن. استفاده از این مبلمان با طراحی داخلی یک دیزاینر، فوق العاده میشه. با این مبلمان شما میتونید به راحتی و بدون دردسر منزلتون رو تمیز کنین و برای جابجایی مبلمان هیچ مشکلی ندارین. چراکه مبلمان های مدرن بسیار سبک هستن و حرکت دادن اونها بسیار راحته. از نظر بصری هم منحصر به فرد و متفاوت و و همچنین مفید هستن.

دکوراسیون داخلی و مبلمان مدرن

دکوراسیون داخلی و مبلمان مدرن

دکوراسیون داخلی

ایده های طراحی مدرن یا معاصر همیشه برای ایجاد محصولی هست که ضرورت و کارایی داره. محصولی که هم توجیهی برای فرم خودش داره و هم بسیار کارآمد هست. به عنوان مثال استفاده از تلوزیون های مسطح برای اینه که هم فضای کمتری رو اشغال میکنه و هم وزن بسیار کمتری نسبت به تلوزیون های قبلی داره. در ضمن فرم زیباتری هم داره و کیفیت تصویر اون هم بالاتره. این یعنی یک طرح مدرن کارآمد.

دکوراسیون داخلی و مبلمان مدرن

دکوراسیون داخلی و مبلمان مدرن

نمونه ای از طراحی مدرن کارآمد

در استفاده از تلوزیونهای مسطح هم با توجه به ابعاد اتاق و فضای نشیمن میشه اندازه مناسب اون رو انتخاب کرد و حتی میتونید اون رو بر روی دیوار خودتون نصب کنین و مبلمان مدرن رو با توجه به اون، متمرکز چید. میشه این قسمت فقط به عنوان قسمت تماشای تلوزیون باشه( در اصطلاح قسمت TV ). یا اینکه اگر فضای خیلی زیادی در منزل خودتون ندارین به عنوان فضای نشیمن و پذیراییتون هم استفاده بشه. یک طراحی مدرن بسیار گسترده اس و میشه هر تغییری که فکر میکنین خوشایند هست ایجاد کنین.

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی و مبلمان مدرن

 

به طور کلی طراحی مدرن یک طراحی شسته و رفته هست و در بطن خودش به خلوت بودن تاکید میکنه. در سبک معاصر سعی میشه که فضاها پوشانده بشن و همه چیز پیدا نباشه و هرچیزی جلدی داشته باشه تا آرامش و امنیت بیشتری ایجاد بشه.

http://2nafare.com

WhatsApp us