خدمات CNC چوب

چه موادی برای خدمات CNC چوب بهترین عملکرد را دارد ؟

آیا برای خرید بهترین خدمات ماشینکاری CNC برای کارهای تولیدی خود تلاش می کنید ؟ آیا در انتخاب بهترین مواد برای استفاده در برش سفارشی CNC با مشکل مواجه هستید ؟ چگونه می خواهید طراحی سفارشی خود را اعمال کنید ؟ از محصول ساخته شده در کجا استفاده خواهید کرد ؟ همه این سوالات ، لوازم جانبی را که انتخاب می کنید مشخص می کند .

پس از اینکه تصمیم گرفتید از ماشینکاری CNC برای ساخت محصول خود استفاده کنید ، باید مواد مورد استفاده در ساخت محصولاتتان را انتخاب کنید . می توانید از فلز ، پلاستیک ، چوب یا حتی تخته سه لا استفاده کنید .

خدمات cnc چوب ، بهترین چوب برای ابزار سی ان سی
خدمات cnc چوب ، بهترین چوب برای ابزار سی ان سی

جدول محتویات :

خدمات چوب CNC چیست ؟

مواد مورد نیاز برای خدمات چوب CNC  چیست ؟

نتیجه گیری

خدمات چوب CNC چیست ؟

این خدمات برش CNC مدیریت حرفه ای پروژه های ساخت چوب و تخته سه لا است . این برش مستلزم استفاده از یک روتر برش CNC سفارشی برای کار بر روی پروژه ها است . این پروژه ها می تواند برای طراحان داخلی ، شرکت های تولیدی و سایر متخصصان باشد . خدمات CNC پروژه شما را به خوبی و سریع به پایان می رساند و انعطاف پذیری فوق العاده ، طرح های برش باورنکردنی و محصولات با کیفیتی را ارائه می دهد .

برش CNC به ما این امکان را می دهد که مواد را با مقیاس بندی ، برش ، تراش و شکل دهی به محصولات و طرح های مختلف سفارشی کنیم . هزینه به طرح مورد نظر شما و مواد مورد نیاز شما بستگی دارد . حجم خرید شما نیز تعیین کننده هزینه خواهد بود .

روتر چوبی CNC ( کنترل عددی کامپیوتری ) ماشینی است که اشیاء را از مواد مختلف با دقت ایجاد می کند . روتر پیشرفته برای ساخت نمونه اولیه مهندسی با دقت ، ضروری است . روتر همچنین برای هنر ، کار تولید و توسعه محصول ضروری است . روترهای ماشین آلات CNC در بسیاری از شرکت های نمونه سازی رایج هستند .

مواد مورد نیاز برای خدمات چوب  CNCچیست ؟

انتخاب مواد برای کار با استفاده از روتر برش CNC نیاز به در نظر گرفتن عوامل زیادی دارد . یک روتر CNC سفارشی بر مواد مختلف به روش های منحصر به فردی تأثیر می گذارد .

ماشینکاری سفارشی CNC می تواند از مواد زیادی استفاده کند تا گزینه های زیادی در اختیار شما قرار دهد . هر چیزی که بخواهید با دستگاه خود خواهید ساخت . گزینه های مواد بی پایان هستند ، از مس تا آلومینیوم و چوب تا پلاستیک .

افراد دیگر بسته به آنچه که طراحی می کنند ، تا حد استفاده از موم و فولاد برای طراحی محصولات سفارشی خود برای مغازه ها پیش می روند . مزیت این دستگاه های برش CNC این است که روی بسیاری از مواد از جمله تخته سه لا با دقت کار می کنند . آنها گزینه های زیادی را برای ایجاد یک محصول سفارشی منحصر به فرد برای پروژه شما ارائه می دهند .

خدمات cnc چوب ، بهترین چوب برای ابزار سی ان سی
خدمات cnc چوب ، بهترین چوب برای ابزار سی ان سی

انواع چوب برای استفاده در خدمات CNC !

هر فرم دارای علائم ، نقاط قوت ، ضعف و خواص منحصر به فرد خود است . نوع موادی که استفاده می کنید بر انتخاب تجهیزات و سرعت برش شما تأثیر می گذارد . انواع مختلفی از تابلو ، کابینت ، مبلمان و غیره وجود دارد .

چوب سخت

چوب سخت ، سخت تر ، بادوام تر و تیره تر از چوب نرم است . این امر به ساخت محصولات سفارشی پیچیده و ایجاد قلمه های کوچک کمک می کند . قبل از برش باید بیت دستگاه خود را بررسی کنید . اگر RPM زیاد باشد می تواند باعث آتش سوزی شود . اگرچه این دستگاه گران است ، اما طبیعت طولانی مدت آن برای مبلمان ،  بالکن ، کابینت و کفپوش باکیفیت مناسب است .

چوب اش – سنگین با رنگ روشن و حلقه های زیادی در دانه ها است .

راش – قوی ، سخت و مقاوم در برابر گرفتگی است . منافذ ریز نشانه ‌هایی هستند که خرد کردن آن ‌ها سخت است .

خدمات cnc چوب ، بهترین چوب برای ابزار سی ان سی
خدمات cnc چوب ، بهترین چوب برای ابزار سی ان سی

توس – سخت با دانه های مواج و رنگ روشن است .

سنجد – قهوه ای روشن و سخت است و مقاومت پوسیدگی نسبتاً کمتری دارد .

افرا – یکی از سخت ترین درختان است . شوک الکتریکی را محدود می کند و دارای دانه و منافذ است .

گردو – قهوه ای بادوام و قوی با دانه های مستقیم در تنه است .

خدمات cnc چوب ، بهترین چوب برای ابزار سی ان سی
ظروف چوبی cnc ، تولید لوازم چوبی با cnc چوب

بلوط – سخت ، به ندرت می شکند و سنگین است . این چوب دارای حلقه های برجسته است ، بنابراین برای برنامه های بصری زیبا برای تجارت شما ایده آل است .

ظروف چوبی cnc ، تولید لوازم چوبی با cnc چوب
ظروف چوبی cnc ، تولید لوازم چوبی با cnc چوب
چوب نرم

این چوب از درختانی با رنگ روشن می آیند که در زمستان سایه نمی اندازند . بریدن هر چوب نرم آسان است ، اما اگر قطعه دستگاه شما بی کیفیت یا ضعیف باشد ، به راحتی می تواند شکافته شود .

سرو – قرمز مایل به قهوه ای با گره های زیاد .

سرو – از مقاومت خوبی در برابر پوسیدگی برخوردار است اگرچه گره های زیادی دارد و قوی نیست .

کاج – کم رنگ ، روشن و سبک وزن ، اگرچه در برابر چروک شدن مقاوم است .

صنوبر– علائم الگوی منطقی دارد .

سدر – سخت ترین در این دسته است ، اگرچه در برابر پوسیدگی مقاوم نیست .

چوب قرمز – شکل قرمزی دارد و در برابر پوسیدگی در برابر نور خورشید مقاوم است .

گزینه های دیگر چوب !

MDF یا چوب فیبر با چگالی متوسط – مخلوطی از چوب سخت ، چوب نرم ، موم و چسب های رزین است . هدف این مخلوط افزایش کیفیت است .

تخته سه لا – تولید سفارشی لایه بندی و پوشش ورق های مواد با استفاده از چسب است .

برش و cnc  روی ورق پلای وود و تخته سه لایی ، خدمات سی ان سی چوب
برش و cnc روی ورق پلای وود و تخته سه لایی ، خدمات سی ان سی چوب

نتیجه :

خدمات CNC از انواع چوب و قلمه استفاده می کند . این خدمات حتی شامل پیچیده ترین اشکال معماری نیز می شود .

همه اینها حتی اگر از تخته سه لا استفاده کنید هنوز امکان پذیر است . خدمات برش را با سرعت و دقت با هزینه ای مقرون به صرفه دریافت خواهید کرد . برای خرید یک کابینت با طراحی خوب که با این ابزارهای برش CNC ساخته شده است ، می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید .

برش و cnc  روی ورق پلای وود و تخته سه لایی ، خدمات سی ان سی چوب
برش و cnc روی ورق پلای وود و تخته سه لایی ، خدمات سی ان سی چوب

کلمات کلیدی : چوب CNC معماری بلوط افرا گیلاس کاج

نویسنده : فیروزه پاکزاد

منبع :

منبع

مطالب مرتبط با موضوع خدمات cnc چوب :

WhatsApp us