برترین رنگ ها برای رندگی در احساس خوب زندگی

رنگ بژ

رنگ موی بژ یکی از انواع رنگ موهای زیبا است که از ترکیب چند رنگ موی متفاوت بدست می آید این رنگ مو برای موهای شما زیبایی و جذابیت را به ارمغان می آورد و شما می توانید با کمک این رنگ مو چهره شاداب و جوانی را داشته باشید.
رنگ موهای متنوع و زیادی موجود هستند و شما می توانید با انتخاب هر کدام از این رنگ موها تغییرات و تحولاتی را در موهای خود ایجاد کنید رنگ موی بژ یکی از انواع رنگ موهای زیبا و جذاب است و برای کسانی که ترجیح می دهند ظاهری خاص و منحصر به فرد داشته باشند می تواند بهترین ایده باشد.

رنگ مو بژ و رنگ موی بلوند و رنگ موی کنفی  جزء رنگ موهای خاص و منحصر به فرد هستند که شما می توانید این رنگ موها را با ترکیب چند رنگ مو بدست آورید. در این بخش از آرایش مو مجله آرگا انواع فرمول های رنگ موی ترکیبی بژ را ملاحظه خواهید کرد.

رنگ بژ و بلوند روشن و تیره

رنگ بژ و بلوند روشن و تیره

 

نقش رنگ بژ در دکوراسیون داخلی

در دکوراسیون و دیوار های خیلی از خانه ها با رنگ بژ روبرو می شوید چون که رنگ بژ یکی از پر کاربرد ترین واصلی ترین رنگ در رنگ آمیزی دکوراسیون داخلی بشمارمی آید.در فرش ها و قالی ها ،مبلمان،پرده ها ورنگ آمیزی دیوار ها مورد استفاده قرار می گیرد.رنگ بژ با هر رنگی در نهایت ظرافت تناسب دارد کاربرد این رنگ در کنار رنگ های دیگر بسیار عملی بوده .بطوری که ساده گی وشیکی را هم زمان داراست این تن این رنگ، قهوه پرشیر تا رنگ ماسه می باشد واین رنگ با دارا بودن رال های زیاد می توان خانه را به یکی از تن های آن رنگ آمیزی کرد.وجود تن های زیاد این رنگ باعث افزایش انتحاب متفاوت  در رنگ آمیزی خانه می شود. برای پیدا کردن بژ مورد نظر، چند نکته وسرنخ را باید دانست که بعد آن به راحتی می توان کار کرد .

 

رنگ بژ چه رنگی است؟
برای بسیاری از زبانها کلمه بژ از زبان فرانسه وارده شده است واژه بژ هم به فرانسوی وهم ترکی به رنگی قهوه ای مایل به زرد گفته می شود شاید این واژه وقتی که به میان آمده تنها به قهوه ای مایل به زرد گفته می شده.اما امروزه در دکوراسیون کمی متفاوت تراز این به کار می رود .امروزه تنها قهوه ای روشن مایل به زرد نیست بلکه تن های از قهوه ای روشن می باشد، که بنام بژشناخته شده.

 

 

WhatsApp us