کابینت آشپزخانه جدید 2017 ، آبی بی انتها و قرمز

ابی آزول یک رنگ مورد علاقه میلیون ها انسان در سراسر جهان

Color azul

تصاویر و ایده های جدید کابینت آشپزخانه 

کانتر

ایده و تصاویر جدید از کابینت سفید و استیل آشپزخانه چوبی

ایده و تصاویر جدید از کابینت سفید و استیل آشپزخانه چوبی

آشپزخانه هنرمند

آشپزخانه هنرمند

آشپزخانه هنرمند

قفسه های چوبی بالا سینک آشپزخانه

قفسه های چوبی بالا سینک آشپزخانه

قفسه های چوبی بالا سینک آشپزخانه

قفسه های چوبی بالا سینک آشپزخانه

قفسه های چوبی بالا سینک آشپزخانه

 

رنگ آبی با 110 سایه یکی از رنگ های اصلی در مد و دکوراسیون است  . مردم دوست دارند آبی بپوشند مانند شلوار لی آبی

به عنوان یک رنگ سرد، آن ایده آل برای اتاق نقاشی است. به دلیل آن اجازه می دهد تا مردم به احساس آرامش و آرام است.

آبی نماد تمام احساسات است که فراتر از علاقه صرف و زمان باقی مانده است. این رنگ، رنگ اعتماد و همدلی است.

آبی نماد شب و خیالی

بنابراین فقط توضیح داد، آبی است همچنین نمادی از وفاداری. بنابراین شما می دانید، اگر شما برنامه را به گل او به دوست دختر یا همسر خود را و می خواهید تا از طریق آنها ارتباط برقرار که شما وفادار ماندهاند. آبی آنها را خرید.

آبی در طبیعت
در بسیاری از فرهنگ ها، رنگ آبی رنگ الهی است ؛ از آن است که با آسمان (سرزمین خدایان) ، که، اگر چه هیچ رنگ، آبی درک است. از آنجا که این جزئیات، او نیز با وجود ابدی در ارتباط است. به عنوان چیزهایی که به نظر می رسد بی نهایت ترین و بزرگ (دریا و آسمان) ما این رنگ را ببینید.

 

قرمز

اگر همیشه شما تعجب که چگونه بسیاری از سایه های قرمز وجود دارد، شما می توانید با ما برای داشتن شک خود را حل تشکر می کنم؛ به عنوان 105 سایه از این رنگ شناخته شده است.

قرمز

قرمز یکی از رنگ های اصلی، همچنین در برخی از مناطق “قرمز” نامیده می شود. این اولین رنگ داده نام بود. این یکی از رنگ هایی که ما در زندگی روزمره ما را ببینید و در نتیجه ما در همه زمان بسیار آگاه هستند است.

دو عنصر مهم است که ما با قرمز مرتبط هستند آتش و خون، به همین دلیل، یک نماد جهانی است که فراتر از تفاوت های فرهنگی می رود.

به عنوان یک رنگ قابل توجه، بیش از حد می تواند برای بیش از یک نفر ناراحت کننده باشد. از این رو، در تبلیغات، در تبلیغات و در برخی از کار مدرسه؛ تنها با استفاده از توصیه می شود برای برجسته کردن اطلاعات مهم است.

نماد قرمز جاذبه

نماد قرمز جاذبه

مهم نیست که خوب یا بد، قرمز رنگ عشق است. اگر ما در مورد آن فکر می کنم، این حتی حس می کند: عشق و اشتیاق باید با خون و آن قرمز رنگ است، زمانی که شما احساس شرم و یا سرخ شدن هیجان (آن قرمز شده) … قطعا قرمز تا به حال به رنگ پرشور .

قرمز نماد عشق (حس وابسته به عشق شهوانی بیشتر). از این رو هدیه گل رز قرمز، قلب نقاشی که رنگ و پر تعالی رنگ زمانی که روز ولنتاین می رسد.

رنگ قرمز عشق به

رنگ قرمز عشق به

برای چنین رنگ قابل توجه، قرمز نیز بدان معنی جاذبه، قدرت، زندگی، شجاعت و قدرت. این رنگ، رنگ از زندگی حیوانات است، چرا که موجودات از پادشاهی گیاهان قرمز خون.

بودن با آتش همراه است، قرمز نیز نشان دهنده تمایل، انرژی، گرما و لذت. او اغلب از آتش (که البته نه مربوط به رنگ قرمز) به عنوان راهی است برای نشان خدایان و قدرت آسمانی صحبت می کند.

برای معنای آن، قرمز است که مخالف آبی . این گفته شده است که در ترکیب با زرد علل گرسنگی، بنابراین اگر شما همیشه تعجب که چرا سرامیک آشپزخانه و رستوران سفره اغلب ترکیب این دو رنگ؛ در حال حاضر شما می دانید پاسخ.

 

easyquantum

به عنوان قرمز رنگ که به ندرت خط استفاده می شود، اما در اکثر موارد زیر (آن را هرگز پشت می افتد). این رنگ، رنگ برونگرا است.

برای یک مدت طولانی، این رنگ شده است با اشراف مرتبط است و قدرت و ثروت نماد. حتی امروز فرش قرمز مورد استفاده در حوادث که در آن افراد مشهور راهپیمایی یا افراد برجسته است.

اشراف قرمز

اشراف قرمز

همانطور که رنگ خون، قرمز نیز با جنگ، تجاوز و خشم همراه است.

قرمز خشونت

قرمز خشونت

قرمز به عنوان یک علامت هشدار دهنده

بودن مکانی ایده آل برای جلب توجه به یک هشدار و یا رنگ، پیدا کنیم و قرمز در چراغ های ترافیک؛ دکمه های نقش ها و پوستر های که منع چیزهای خاصی مانند سیگار کشیدن مهم است، حمل سلاح …

اگر شما عاشق فوتبال، شما احتمالا در حال حاضر در مورد این که رنگ مورد استفاده بر روی کارت نشان می دهد که حداکثر مجازات فکر می کردم.

رنگ سرخ مترادف با فتنه انگیزی است، از این رو برخی از کلیشه ها ( زن لباس قرمز، لب قرمز، لاک ناخن قرمز …) بر اساس بسیاری از ما و در ارتباط با تمایلات جنسی به اشتراک گذاشته.

الهه ی زیبایی و فراوانی می پوشد قرمز

الهه ی زیبایی و فراوانی می پوشد قرمز

این رنگ، رنگ فراوان در پرچم ها و همچنین است که به طور کلی استفاده می شود تا اصلاحات است، به خصوص در مدارس.

جنبه های مثبت در ارتباط با قرمز

 • شور
 • قدرت
 • قدرت
 • زور
 • seductiveness
 • فعالیت / پویایی

جنبه های منفی مرتبط با قرمز

 • خشونت
 • جنگ
 • خشم
 • ممنوعیت
 • فساد

 

 

در نهایت، در میان تمام رنگ ما ذکر کرده اند و ما ذکر؛ قرمز و خارج از غرفه به دلیل نمادگرایی آن کاملا جهانی است، بر خلاف آنچه در سایر موارد اتفاق می افتد. که در آن به شدت وابسته به کشت برای تعیین معنی هر یک از رنگ.

 

 

WhatsApp us