راهنمای نهایی تخت خواب هایی  به سبک خانه برای کودکان

داشتن یک تخت خواب در شکل و شمایل خانه برای هر کودکی رویایی است در واقع ، این تخت ‌خواب ‌های منحصر به‌ فرد برای کودکان ، جایگاه ویژه‌ ای در قلب  آنها دارند ، و یکی از اولین تخت‌ خواب‌ های کودکی هستند که در مجموعه ‌ای از تخت ‌خواب ‌های جذاب و خاص برای کودکان  قرار گرفته ‌اند .

هر کودکی آرزو دارد که خانه ای داشته باشد و آن خانه را خانه خود بنامد ، پس چرا رویاهای خود را زودتر با تخت ” بازیخانه ” برآورده نکنیم . این تخت خواب ها برای سالیان متمادی مکانی برای خود خواهند داشت – بدون وام مسکن سنگین و قبوض آب و برق ضروری !

چه به دنبال اولین ” تخت بزرگ ” برای آنها باشید و چه یک تخت خواب نسبتاً ساده را به عنوان بخشی از دکوراسیون اتاق خواب کودک تان به روز کنید ، تختخواب های خانه هم سرگرم کننده و هم کاربردی هستند و قطعاً به عنوان یکی از تخت خواب های کودک خواهند بود پس چرا یک تخت خواب انتخاب نکنید که کودک تان هر لحظه از داشتنش لذت ببرد . این تخت خواب های فوق العاده سرگرم کننده ملک شماره 1  کودکان هستند !

بنابراین ، ناگفته نماند ، ما باید اشتیاق و تخصص خود ، در این مقاله  تمامی راهنمایی های خود از تختخواب ‌های کودکان با ظاهر خانه را به اشتراک می گذاریم .

ایده های جدید تخت خواب کودک کلبه ای
ایده های جدید تخت خواب کودک کلبه ای

تخت خواب کودکان چیست ؟

تخت خواب یک تخت چوبی کودک است که به گونه ای طراحی شده است که ساختاری شبیه به خانه را در خود جای دهد و فضای شگفت انگیزی برای خواب و بازی فراهم کند .

تخت‌ خواب‌ های به شکل خانه کودکان در سبک ‌های مختلفی وجود دارند ، از تخت‌ خواب‌ های طبقه ‌ای به سبک مونته سوری گرفته تا تخت ‌خواب‌ های خانه درختی ، تخت ‌خواب ‌های خانه با سرسره تا تخت‌ خواب ‌های کابین با انبار .  

اگر شما از تخت خوابی خوشتان آمده ، قبل از اینکه تصمیم نهایی مهم را بگیرید ، باید چند نکته را در نظر بگیرید .

ایده های جدید تخت خواب کودک کلبه ای
ایده های جدید تخت خواب کودک کلبه ای

نکاتی که قبل از خرید تخت خواب باید در نظر گرفت :

     سن بچه ها :

تخت‌ خواب‌ های خانگی به دلیل طراحی جذاب و فضایی برای بازیگوشی ، انتخابی فوق ‌العاده برای کودکان خردسال هستند . مناسب بودن در نهایت به سبک تخت خوابی که به دنبال خرید آن هستید و مرحله رشد کودکتان برمی گردد .

برای بچه‌ های کوچک ، تخت ‌خواب ‌های خانه ای گزینه ‌ای شگفت ‌انگیز از تخت خواب برای کودک نوپا ارائه می ‌دهند ، به دنبال طرح ‌هایی باشید که سطح کف یا سطح پایینی دارند ، زیرا محیطی امن برای خواب ارائه می ‌دهند و داخل و خارج شدن از تخت را برای بچه ‌ها آسانی می ‌کند ! طراحی مدرن تخت خواب ترکیبی با کناره های نرده محافظ برای امنیت بیشتر ارائه می شود و برای یک تخت خواب کودک نوپا عالی خواهد بود . این طرح بعداً به یک تخت خواب بلند و یک تخت خواب روزانه نیز تبدیل می شود و کاملا برای نوجوانان در حال رشد مناسب خواهد بود!

تخت‌ خواب ‌های به شکل خانه برای کودکان بزرگ ‌تر نیز مناسب هستند ، با انتخاب گسترده ‌ای از گزینه‌ های موجود ، خانه رویایی آنها تنها با یک کلیک فاصله دارد !

طرح ‌های متفاوت و دوست داشتنی زیادی برای تختخواب دو نفره با فضای گسترده ‌ای برای ژست ستاره ‌های دریایی و دیگر طرح ها وجود دارد !

بچه‌ های بزرگ ‌تر نیز طرح ‌های باز و مطبوع را دوست خواهند داشت ، مانند تخت‌ خواب خانه برای کودکان که به راحتی با چراغ‌ ها و بندکشی‌ ها شخصی ‌سازی می شوند و یا می توانند در حالت طبیعی خود باقی بمانند تا ظاهری تمیز اسکاندیناوی داشته باشند .

     اندازه اتاق :

هنگام خرید یک تخت کودک جدید ، همیشه خوب است که اتاق را اندازه بگیرید و سایر دکوراسیون چوبی اتاق خواب کودک را که در اتاق وجود دارد ، بسنجید . در حالی که بسیاری از تخت ‌خواب ‌های خانه به‌ عنوان یک تخت یک نفره در نظر گرفته می ‌شود ، به دلیل ساختار و طراحی‌ شان ممکن است فضای بیشتری را نسبت به تخت‌ خواب ‌های یک نفره متوسط کودک اشغال کنند . همچنین اطمینان حاصل کنید که ارتفاع سقف را بررسی کنید ، به خصوص اگر به دنبال خرید یک تخت خواب خانه ای هستید که از روی زمین طراحی شده است یا یک تخت خواب در ظاهر خانه دو طبقه ، زیرا ارتفاع اضافی سقف ممکن است آن را بلندتر از سایر تخت های زیر شیروانی و دوطبقه کند .

صفحات جزئیات محصول ما به وضوح تمام اندازه گیری های لازم تخت را نشان می دهد تا بتوانید به راحتی بررسی کنید که تخت مناسب است .

     تشک

با توجه به طراحی منحصر به فرد تخت خواب های خانه ای شکل ، ممکن است به تشک اندازه خاصی نیاز داشته باشند . بنابراین بهتر است اندازه تشک را که برای همکاری با تخت خواب های خانه ای شکل توصیه می‌ شود بررسی کنید ، این اطلاعات را می ‌توانید در صفحات جزئیات محصول مشاهده کنید .

اگر این اولین معرفی شما برای تخت خواب های خانگی است ، مهم است که برخی از محبوب ترین گزینه های موجود را به شما معرفی کنی   م . با برخی از طرح ‌ها که بیشتر برای کودکان بزرگ ‌تر و برخی دیگر برای کودکان نوپا مناسب ‌تر است ، برخی از آنها فضای ذخیره ‌سازی ارزشمندی را ارائه می ‌دهند و برخی دیگر یک تخت خواب مخفی را ارائه می ‌دهند .

ایده های جدید تخت خواب کودک کلبه ای
ایده های جدید تخت خواب کودک کلبه ای

تخت خواب برای کودکان نوپا

اگر به دنبال یک تخت کودک متفاوت هستید ، مطمئناً باید یک تخت خواب خانگی را در نظر بگیرید . هنگامی که والدین در حال انتقال کوذک از تختخواب خود به تختخواب کودک هستند ، والدین اغلب به دنبال تخت هایی می گردند که می توانند به آرامتر کردن کل روند کمک کنند . یک تخت خانه فوق العاده جذاب یک تخت وسوسه انگیز برای بالا رفتن در هنگام خواب فراهم می کند ( و امیدوارم تمام شب را در آن بمانید ! ) .

تخت ‌خواب ‌های کف به سبک خانه ، مانند تخت‌ خواب کودک کابان ، انتخابی عالی به عنوان تخت کودک نوپا است ، این طرح خاص در اندازه تخت یک نفره اروپایی نیز ارائه می ‌شود . تخت ‌خواب‌ های خانه ای شکل مونته سوری به طور فزاینده ‌ای محبوب شده‌ اند و اصول مونته‌ سوری را برای ارتقای استقلال ، آزادی حرکت و تشویق توانمندسازی کودکان تشویق می‌ کنند . طرح ها اغلب ساده و در عین حال شیک هستند و به دلیل قاب هم سطح کف ، تخت خواب خانه ای فوق العاده برای کودکان نوپا هستند .

طرح هایی مانند تخت خواب کودک نیز برای کودکان نوپا مناسب است ، با قاب کم مشخصات و پانل های جلویی آن که محل خواب امنی ایجاد می کند و خطر افتادن کودک از تخت در طول شب را کاهش می دهد . قاب باز این امکان را برای شما فراهم می کند که به راحتی به فرزند خود دسترسی داشته باشید ، در صورتی که به کمی اطمینان در زمان خواب نیاز داشته باشید ، این طرح ایده آل است .

ایده های جدید تخت خواب کودک کلبه ای
ایده های جدید تخت خواب کودک کلبه ای

تخت خواب خانه کودک

تخت خواب به سبک خانه با یک بند

بسیاری از تخت‌ خواب‌ های خانگی دارای گزینه ‌ای برای اضافه کردن یک بند هستند – این کشوهای دستی زیر تخت می ‌توانند برای ذخیره ‌سازی اضافی مورد استفاده قرار گیرند یا با افزودن یک تشک ، یک تخت فوق ‌العاده برای مهمان درست کنند .

تخت هاربر هاوس طوری طراحی شده است که دقیقاً شبیه یک کلبه ساحلی باشد ! با پانل ‌های کناری ریل محافظ برای امنیت بیشتر و قفسه ‌ای برای نوشیدنی‌ های قبل از خواب – برای بچه ‌هایی که خواهان اتاق خوابی خاص هستند ، عالی است . با کشوی ترندل اضافی ، یک تشک اضافه کنید و دوستان می توانند برای اقامت در فضای الهام گرفته شده در کنار دریا به آنجا بیایند .

اگرچه سفید به طور کلی محبوب ترین رنگ برای تخت خواب کودکان است ، اما ممکن است چیزی کمی متفاوت را ترجیح دهید . تخت خواب کودکی که در زیر مشاهده می کنید ، با رنگ خاکستری و بژ گرم ساخته شده است ، سایه ای که برای بسیاری از تم های رنگی اتاق خواب مناسب است . با یک قفسه اختیاری ، قفسه‌ ها و جعبه‌ های  چوبی ذخیره‌ سازی در دسترس ، کاوشگران نامتعارف بدشان نمی ‌آید که دوربین ‌های دو چشمی‌ شان را اینجا آویزان کنند !

ایده های جدید تخت خواب کودک کلبه ای
ایده های جدید تخت خواب کودک کلبه ای

تخت خواب خانه ای با کشو

یک خانه بدون انبار ، یک خانه درهم و برهم خواهد بود ! بنابراین ، اگر در مأموریتی هستید که فرزندتان را تشویق کنید تا اتاقی مرتب داشته باشد ، چرا یک تخت خواب خانه با کشو برایش در نظر نگیرید ؟

تختخواب مینی خانه بازی Kids Avenue با فضای ذخیره ‌سازی همراه با جعبه اسباب‌ بازی بیرون ‌کشنده و قفسه ‌ی کتاب است که فضای ذخیره ‌سازی زیادی را بدون نیاز به فضای کف ارائه می ‌دهد .

یا با تختخواب کابین لایف تایم بیچ هاوس ، دارای 4 کشو ذخیره سازی زیر تخت که در 8 طرح انتخابی ارائه می شود ، ساحل دریا را به خانه بیاورید . یک تخت خواب خانه بی انتها که کوچولوی شما را در سال های کودکی و بعد از آن خوشحال می کند .

ایده های جدید تخت خواب کودک کلبه ای
ایده های جدید تخت خواب کودک کلبه ای

تخت دوطبقه خانه درختی

اگر به دنبال تخت دو طبقه هستید ، چه برای خواهر و برادری که در اتاق خواب مشترک هستند ، چه برای داشتن یک تخت یدکی برای مهمانان ، تختخواب دو طبقه درختی یک تخت خواب واقعی برای کودکان است . این تخت‌ خواب ‌های دو طبقه خانگی ( سعی کنید بعد از چند بار خوابیدن بگویید ! ) یک نقطه کانونی در اتاق خواب ایجاد می ‌کنند و یک مقصد سرگرم‌ کننده قبل از خواب برای بچه ‌های شما ارائه می‌ دهند .

برای ارزش باورنکردنی ، تخت دو طبقه اکسپلورر Treehouse را بررسی کنید . با رنگ سفید تمام شده ، یک بوم خالی ایجاد می کند تا مطابق با تم اتاق خواب کودک شما به آن اضافه شود .

طراحی بازیگوش تختخواب دو طبقه Adventure Treehouse با سرسره برای کوچولوهای شما غیرقابل مقاومت خواهد بود ! آنها دوست دارند از پله ها بالا بروند تا به سایبان چوبی برسند و سپس به پایین برگردند تا همه کارها را دوباره انجام دهند ! از جمله دو تختخواب ، اشتراک اتاق خواب بسیار هیجان انگیزتر شده است !

ایده های جدید تخت خواب کودک کلبه ای
ایده های جدید تخت خواب کودک کلبه ای

تختخواب دو طبقه ماجراجویانه خانه درختی با سرسره

تخت خوابِ خانه کودکان برای اتاق خواب های کوچک

اگر کودک شما اتاق خواب کوچکی دارد ، تخت خواب خانه ای را رد نکنید . در حالی که بسیاری از طرح‌ ها به دلیل اندازه چشمگیرشان از انتخاب ها خارج شده‌ اند ، برخی از تخت ‌خواب‌ های خانه با در نظر گرفتن اتاق‌ های کوچک‌ تر طراحی می‌ شوند .

هر دو تخت خانه Cabane و Casami Kids House B دارای طراحی سقفی در سر تخت هستند ، بنابراین جای پای آنها بزرگ تر از یک تخت یک نفره نیست . تخت‌ خواب ‌های خانه Cabane و Casami به‌ عنوان تخت‌ خواب ‌های خانه نوپا نیز در دسترس هستند و دارای دکوراسیون چوبی مناسب کودکان برای تکمیل ظاهر هستند .

طرح های قاب باز مانند تخت خواب دالاس را انتخاب کنید که مانند یک قاب بسته بر یک اتاق خواب کوچک غلبه نمی کند .

ایده های جدید تخت خواب کودک کلبه ای
ایده های جدید تخت خواب کودک کلبه ای

تخت خواب دالاس

تخت خواب نهایی

تختخواب تک کابینی Mathy  یک اثر هنری اصیل است که با عشق و محبت در یک کارخانه صنعتگران بلژیک ساخته شده است ، این تخت استثنایی است . موجود در انتخابی از 26 رنگ و در دسترس به عنوان یک تخت یک نفره همانطور که در عکس مشاهده می شود ، یک تخت دو طبقه خانه درختی و جدیدترین محصول اضافه شده به این مجموعه ، تخت خواب عالی خانه درختی با سرسره است ! بله ، این تخت یک سرمایه گذاری بلند مدت است ، و امیدواریم در خانواده شما باقی بماند و نسل های بعد از آن لذت ببرند .

ایده های جدید تخت خواب کودک کلبه ای
ایده های جدید تخت خواب کودک کلبه ای

تخت خواب تک کابین Mathy

از بزرگ تا کوچک ، از رنگ خنثی تا پررنگ ، دو طبقه از سطح زمین ، ما جهان را برای بهترین طراحی تخت خواب بچه ها آماده کرده ایم و مطمئن هستیم که تخت خواب خانگی نهایی کودک خود را در فن و هنر پیدا خواهید کرد .

سوالات متداول

کودک در چه سنی می تواند در تخت کابین بخوابد ؟

تخت کابین و تخت کاپیتان برای کودکان بالای 4 سال ( به دلیل ارتفاع کمی بیشتر ) توصیه می شود ، در حالی که تخت خواب میانی برای کودکان بالای 6 سال توصیه می شود .

ماندگاری تخت های کابین چقدر است ؟

کیفیت مستحکم اکثر تخت‌های کابین به این معنی است که سال‌ها دوام می‌آورند و نیازی به تعویض ندارند ، یکی دیگر از دلایل اقتصادی بودن آنها . انتخاب تخت کابین یک سرمایه گذاری عالی است ، زیرا بسیاری از این تخت ها می توانند بعداً به یک تخت یک نفره کم ارتفاع تبدیل شوند ، زمانی که کودک مفهوم بلند خوابیدن را از بین برد .

آیا تخت های کابین ایده خوبی هستند ؟

تخت های کابین بهترین گزینه های ذخیره سازی داخلی را ارائه می دهند . به طور سنتی ، آنها دارای کشوهای زیر تخت هستند که در پایه تخت تعبیه شده است و آنها را به یک راه حل عالی برای اتاق خواب های کوچکتر تبدیل می کند . این فضای ذخیره‌سازی اغلب به اندازه‌ای بزرگ است که می‌تواند جایگزین قفسه‌ای برای نگهداری لباس‌ها یا اسباب‌بازی‌های کودکان شما شود .

نویسنده : فیروزه پاکزاد

کلمات کلیدی : تخت خواب های کودکان ، تخت خواب های چوبی ، تخت خواب چوبی درختی ، تخت خواب چوبی دو طبقه

منبع : www.cuckooland.com


مطالب مرتبط با موضوع تخت خواب کودک کلبه ای :

WhatsApp us