طراحی داخلی و خارجی  درخت خاکستری

یک طراح داخلی در تهران ، ایران

اشوود ، درخت خاکستری ،

PHILOSOPHY  – فلسفه

با ما نیاز به نگرانی نیست ، مشتریان ما بهترینها را در زندگی دارند و این حاصل بیش از 55 سال فعالیت خانوادگی این مجموعه در تهران ، لواسان ، شمال ایران ، شیراز ، اهواز ، کیش با طیف گسترده ای از مشتریان خاص و مشکل پسنداست که باعث ایجاد دانش و ساختاری دقیق مبتنی بر طراحی و اجرای دقیق و سریع شده است .

صداقت

 روحیه همکاری و تلاش برای خلق واقعیت از رویای شما در این مجموعه وجود دارد .

تلاش و تجربه

ما بطور مداوم در حال تلاش بودیم ، بیش از 50 سال و با کمک دانش روز و تجهیز به علم طراحی سه بعدی و عناصر جدیدی که در این تداوم برای ما به وقع پیوست و بخصوص مطالعه فنون ، در این جهان رو به رشد و شاید شکست ها و اتفاقات خوب و بد وو همه و همه دست به دست هم دادند تا این اتفاق نادر و خاص بیفتد .

 صنایع دستی و هنرمندان ما، منابع گسترده و تغذیه مداوم، نقش کلیدی در توسعه هر پروژه ایفا می کنند.  نتایج منحصر به فرد و الهام بخش برای مشتریان ما است.

شرکا و سرمایه گزاران

استاد علی حیدری – مهندس فربد حیدری  – استاد حسن حیدری – مصطفی رازقی

 ما در اوایل دوران حرفه ای خود ، عشق و علاقه به ترکیبات غیر متعارف – مدرن و عتیقه ، ایجاد سازه های جالب و عجیب ، و به نوعی جسارت در اجرا را پشت سر گذاشتیم  – و امروز با تمرکز بروی سه سبک اصلی ( کلاسیک مدرن – کلاسیک سنتی – مدرن کلاسیک ) که در ایران بسیار اجرا می شود توانسته ایم جایگاهی برای خود داشته باشیم .

گروه اش وود از طریق اجرای کارهای اولیه خود در شمال تهران و لواسان ، توانست خود را در اجرای پرو›ه های کوچک و بزرگ به اثبات برساند ، این مجموعه برای چندین طراح برجسته از جمله مهندس عشایری  و آرشیتکت دلیری  کار کرده است.

مهندس حیدری پس از گذراندن رشته صنایع چوب در اوایل دهه ی هفتاد ، وارد بازار کار شد و در سال 80 با گزارندن دو دوره تخصصی معماری و طراحی فرصتی برای مطالعه و استفاده از تکنیک های جدید مورد استفاده در اروپا و امریکا پیدا کرد .

در سال 1390 در منطقه صنعتی خاوران کارگاهی را احداث کردند و در سال 1396 دفتر معماری و دکوراسیون اش وود را در شمال تهران احداث کردند .

این مجموعه در حال همکاری با دو شرکت طراحی خارجی و بیش از ده شرکت ساخت و ساز ایرانی است ، همکنون درحال ایجاد سامانه ای برای دریافت سفارش طراحی از سراسر جهان هستیم .

امیدوارم در این راه بتوانیم برای کشورمان ایران افتخار آفرین باشیم .

WhatsApp us