15 نوع مختلف میز تحریر برای کودکان

میز تحریر برای کودکان
میز تحریر برای کودکان

شما می توانید با خرید یک میز مطالعه مناسب به فرزند یا نوجوان خود کمک کنید تا بهتر درس بخواند و نمرات خود را به طور بالقوه بهبود بخشد . اینکه چه چیزی یک میز را برای آنها مناسب می کند ، در افراد مختلف متفاوت است .

برای سفارش ساخت و قیمت میز تحریر چوبی با ما تماس بگیرید : میز تحریر چوبی

انواع مختلفی از میزهای مطالعه برای کودکان وجود دارد و ممکن است در ابتدا خرید برای آنها سخت به نظر برسد . انتخاب آنها به همان اندازه اهمیت دارد که یک بزرگسال در خرید یک میز و خرید های دیگر اهمیت دارد . ست ‌های زیر 18 سال نیز سازمان ‌دهنده ، فضای کمد یا فضای کمد را فراهم می ‌کنند . انتخاب مابین این نمونه ها ممکن است بی پایان به نظر برسد ، اما شما فقط باید در نظر بگیرید که کودک یا نوجوان شما به چه چیزی نیاز دارد .

انواع میز دانشجویی :

میز با قابلیت تنظیم ارتفاع :

میز تحریر برای کودکان
میز تحریر برای کودکان

این میزهای دستی همراه با کودک شما رشد می کنند . این میز توسط کسانی که نقشه‌ کشی می ‌کنند یا طرح‌ های هنری یا معماری خلق می‌ کنند ، استفاده می ‌شود ، میز می ‌تواند زوایا و ارتفاعات متعددی به خود بگیرد . یک سری دستگیره در طرفین آن به شما امکان می دهد آن را تنظیم کنید ، سپس ارتفاع را در جای خود قفل کنید .

میز کتابخانه :

میز تحریر برای کودکان
میز تحریر برای کودکان

این قفسه های گسترده کتاب از هر طرف باز می شود و به فرد اجازه می دهد جلوی آن بنشیند . فضای کافی برای رایانه و فضای ذخیره ‌سازی برای کتاب ‌ها ، وسایل کاردستی ، وسایل مدرسه و غیره فراهم می ‌کند . می ‌توانید با استفاده از سبدها یا وسایل حمل و نقل آن را سفارشی کنید که باعث می ‌شود با بلند قدتر شدن کودک ، قفسه ‌ای که به عنوان میز استفاده می ‌شود را تغییر دهید .

این میز از همه طرف باز است و این امر به شما امکان می دهد کامپیوتر ، تلفن همراه ، رادیو ، تلویزیون و غیره را بدون نیاز به کابل کشی از پشت وصل کنید . این میز به فرد امکان می دهد به راحتی از آن به عنوان میز ایستاده یا نشسته استفاده کند .

میز و تخت دو طبقه :

میز تحریر برای کودکان
میز تحریر برای کودکان , دو طبقه
تخت خواب دو طبقه چوبی میز تحریر
تخت خواب دو طبقه چوبی میز تحریر
اتاق خواب مشترک , سرویس خواب دو طبقه , تخت خواب دو طبقه
اتاق خواب مشترک , سرویس خواب دو طبقه , تخت خواب دو طبقه

در یک اتاق خواب کوچک ، می توانید یک تخت دو طبقه با میز توکار خریداری کنید . این به کودک شما اجازه می دهد تا مکانی جداگانه برای خواب و مطالعه داشته باشد و فضای با ارزشی را در اتاق خود حفظ کند . برخی از آنها قفسه بندی را برای ذخیره سازی نیز فراهم می کنند . می توانید آنها را از چوب یا فلز پیدا کنید . بیشتر تخت های این طرح ها دو نفره هستند . ارتفاع میز ممکن است قابل تنظیم باشد یا نباشد .

میز کامپیوتر :

میز تحریر برای کودکان
میز تحریر برای کودکان

ممکن است نوجوان شما عاشق لپ تاپ یا دسکتاپ خود باشد . شاید شما یک کدنویس جوان در خانواده خود داشته باشید . با بیل گیتس یا مارک زاکربرگ آینده خود با تهیه یک میز خوب طراحی شده برای رایانه ، چاپگر و لوازم جانبی خود ، به درستی رفتار کنید . از آنجایی که این میزها اغلب شکل ” L ” به خود می گیرند ، یک منطقه برای کامپیوتر و یک منطقه جداگانه برای مطالعه فراهم می کنند . آنها می توانند از یک میز L شکل به عنوان میز کمکی استفاده کنند .

میز نبشی :

میز تحریر برای کودکان
میز تحریر برای کودکان

یکی دیگر از گزینه‌ های اتاق ‌های کوچک تر ، میز گوشه ‌ای است که از طراحی مثلثی استفاده می‌ کند که در گوشه ‌ای از اتاق قرار می ‌گیرد . این معمولا شامل یک قفسه یا credenza برای ذخیره سازی است . اینها ممکن است به دلیل شکل عجیب و غریب ، کشو نداشته باشند ، اما فضایی مجزا برای کار جوان شما فراهم می کنند .

میز کار Credenza :

میز تحریر برای کودکان
میز تحریر برای کودکان

این نوع میز دارای یک قفسه کتاب یا کابینت ذخیره سازی است . دانش‌آموز شما می ‌تواند لوازم مدرسه خود را در میز خود ذخیره کند . فضای کار و روی میز را تمیز نگه دارد ، در حالی که همه لوازم ضروری اش را منظم و در دسترس کنار خود نگه داشته است . احتمالاً شما از یکی از این میزها در دفتر خود استفاده می کنید . انتخاب چنین میزی برای بچه ها هم می تواند عالی عمل کند .

میز اجرایی :

میز تحریر برای کودکان
میز تحریر برای کودکان

برای بچه‌ هایی که می ‌خواهند مثل والدینشان بزرگ شوند ، می ‌توانید یک میز مدیریتی در ابعاد کوچک‌ تر برایشان تهیه کنید . بله ، اینها وجود دارند و در دکورهای سبک ویکتوریایی و استعماری به زیبایی عمل می کنند . اگر فرزند شما به تجارت علاقه مند است و به علاقمندان رهبران کسب و کار آینده پیوسته است ، می توانید با یک میز مدیریتی به او کمک کنید تا دیدگاه شخصی خود را تحقق بخشد ، این میزها به آنها کمک می کند تا سازماندهی بهتری داشته باشند و بتوانند زمان بیشتری را مطالعه کنند و در عین حال این میز احساس موفقیت را برای آنها فراهم می کند .

میز شناور :

میز شناور مدرن با کشو ، 147 سانتی متر مشکی :

میز تحریر برای کودکان
میز تحریر دیواری معلق

اصطلاح میز شناور به میز دیواری اطلاق می شود . اگر کودک شما از روروک مخصوص بچه ‌ها استفاده کرده است می توانید این میز را به همچون چیزی تشبیه کنید ، این انتخاب در میزهای کودک عالی عمل می‌کند . میز را یا در گوشه یا در مقابل یک فضای صاف روی دیوار می سازند . یک میز شناور برای کسانی که روی یک صندلی معمولی می نشینند نیز عالی عمل می کند ، اما مخصوصاً برای کسانی که نیاز دارند تا روی میز بچرخند یک انتخاب عالی خواهد بود .

با نصب یک میز شناور ، می توانید ارتفاع را تعیین کنید ، نکته مهم در انتخاب شما می تواند این باشد که صندلی شما دارای چرخ های بزرگ باشد و ممکن است دارای تکیه گاه باشد یا نباشد . از آنجایی که براکت ها مانند قفسه از میز شناور پشتیبانی می کنند ، می توانید ارتفاع میز را با رشد کودک یا نوجوان تنظیم کنید .

رول تاپ میز :

میز تحریر برای کودکان
میز تحریر برای کودکان
ابعاد میز تحریر کلاسیک رولتاپ ایتالیایی
ابعاد میز تحریر کلاسیک رولتاپ ایتالیایی

یک میز رول تاپ فضای ایده آلی را برای یک نویسنده جوان فراهم می کند . آن ‌ها می‌ توانند با بستن رول تاپ ، حریم خصوصی خود را به دست آورند ، سپس وقتی آماده کار شدند ، آن را باز کنند . این فضاهای سازماندهی مانند سوراخ های کوچک برای مواد و لوازم مدرسه را فراهم می کند . قسمت میز می ‌تواند همیشه تمیز بماند ، زیرا فضای ذخیره‌ سازی معمولاً قفسه یا قفسه ‌هایی برای کتاب‌ ها فراهم می ‌کند .

میز مدرسه :

میز تحریر برای کودکان
میز تحریر مدرسه

می‌ توانید میزهای کودک را مانند میزهایی که در یک مدرسه سنتی روی آن می ‌نشینند ، خریداری کنید . این میزهای ترکیبی می توانند یک میز و صندلی همه کاره یا جداگانه باشند . کشو از قسمت بالایی استفاده می کند که برای نشان دادن فضای ذخیره سازی بالا می رود . و در قسمتِ زیرین خود ذخیره سازی زیر صندلی را فراهم می کند . هر دو گزینه ارتفاع قابل تنظیم فضای کاری / رومیزی را ارائه می دهند .

میز منشی :

میز تحریر برای کودکان
میز تحریر برای کودکان

میز منشی بسیار شبیه میز رول کار می کند با این تفاوت که محل نوشتن یا کار آن به جای باز شدن تا می شود . همچنین مانند یک میز رول ، فضای ذخیره سازی را در پوشش کوبی ها فراهم می کند . انتخاب این میز یا یک میز رول تاپ برای نوجوانان می تواند باعث شود که در زمان رشد نیاز به تعویض آن داشته باشید .

این نوع میزها تنظیم یا مقیاس نمی شوند . برای انتخاب یک طرح در این شمایل شما مجبور هستید صبر کنید تا رشد فرزندتان تمام شود و بعد از این میزها برای او خریداری کنید .

میز ایستاده :

میز تحریر برای کودکان
میز تحریر برای کودکان

میز ایستاده به شما امکان می دهد ارتفاع میز و زاویه میز را تنظیم کنید . این برای افرادی که تمرکز کردن برایشان سخت است به خوبی جواب می دهد . یک کودک مبتلا به ADHD ( پیش فعالی ) یا  ADD  ( اختلال رشد ) به طور بالقوه می تواند از میز ایستاده بهره مند شود . همین امر در مورد کسانی که گردش خون ضعیفی دارند نیز صادق است . ایستادن فواید سلامتی بسیاری دارد و تمرکز را بهبود می بخشد .

میز دانشجویی :

میز تحریر برای کودکان
میز تحریر برای کودکان

بسیاری از مردم زمانی که می خواهند اولین میز مطالعه فرزندشان را بخرند ، به یک میز دانشجویی سنتی فکر می کنند . این میزهای مستطیلی بزرگ معمولاً دارای یک کشو و کابینت در انتهای آن و یک محل کار / مطالعه هستند که کودک صندلی خود را به سمت بالا می کشد . طراحی کشو و کابینت فضایی را برای آنها فراهم می کند تا کتاب ها و مواد را از دید دور نگه دارند و در عین حال کل میز کار را برای مطالعه و کار باز می کنند .

میز همراه با کمد لباس :

میز تحریر برای کودکان
میز تحریر و کمد لباس

این نمونه یک نوع میز عالی است که کمد لباس کودک شما را در یک طرف با کشوهایی برای جوراب و لباس زیر در قسمت زیرین قفسه آویزان ترکیب می کند . در طرف دیگر کمد لباس را به وجود آورده است ، همان طور که از اسم مجموعه هم می توان فهمید « میز همراه کمد لباس » ، یک میز کامپیوتر بیرون کشی از دلِ کمدِ دیواری برای استفاده راحت و مفید از مجموعه می تواند کمک بزرگ و بسزایی برای اتاق فرزندتان باشد .

میز تحریر :

میز تحریر برای کودکان
میز تحریر برای کودکان

یک میز تحریر یک کشوی مرکزی برای خودکار ، مداد و کاغذ فراهم می کند . میز کار مستطیلی و بزرگ ، فضای کاری بزرگی را فراهم می کند . طراحی این میزها در دکورهای سنتی تر مانند ویکتوریایی یا استعماری به خوبی عمل می کند . در انتخاب مناسب نوع صندلی برای این میز کوشا باشید .

سوالات متداول :

هنوز درباره میزهای کودک یا نوجوان خود سؤالاتی دارید ؟ ما پاسخ هایی برای شما داریم .

 برای یافتن سوالات متداول به ادامه مطلب مراجعه کنید .

میز تحریر برای کودکان
میز تحریر برای کودکان
این میزها را از چه موادی درست می کنند ؟

می توانید میزهای دانش آموزی یا میز تحریر برای کودکان را پیدا کنید که از مواد بسیاری از جمله چوب ، فلز ، شیشه ، لمینت و پلاستیک سنگین ساخته شده اند . ماده ای را انتخاب کنید که ماندگاری بیشتری داشته باشد و در برابر چندین سال استفاده ، مقاوم باشد . باید مواد انتخابی شما مکمل دکوراسیون اتاق باشد .

اشکال رایج میز چیست ؟

به طور معمول ، میزها در یکی از چهار شکل هستند . می ‌توانید یک میز گوشه مثلثی ، یک میز مستطیلی ، یک میز مربع یا یک میز L شکل بخرید .

آیا میزها قابل تعمیر هستند ؟

ممکن است یک میز موجود داشته باشید که بخواهید از آن استفاده کنید اما کشو ، کابینت ، میز یا پایه میز شکسته باشد . شما می توانید این کار را با بردن میز به یک تعمیر دکوراسیون حرفه ای یا با انجام تعمیرات ساده خودتان بازسازی کنید . همچنین می ‌توانید با اضافه کردن برافراشته ‌ها برای بلندتر کردن آن یا با جدا کردن پایه ‌های موجود آن و جایگزینی آن ‌ها با میزهای قابل انعطاف ، از یک متخصص حرفه ‌ای استفاده کنید که میز موجود را تنظیم کند .

آیا ابعاد میز استاندارد وجود دارد ؟

نه دقیقا . اکثر میزهای کودک قابل تنظیم هستند ، بنابراین می توانید ارتفاع را کم یا زیاد کنید . این امر به ویژه در مورد میزهای فلزی و میزهای پیش نویس صادق است . اگر می ‌خواهید برای کودک یا نوجوان خود میز تحریری بخرید که تنظیم نمی‌ شود ، صبر کنید تا رشد بیشتری داشته باشد تا بتوانند در سنین نوجوانی و بزرگسالی از آن استفاده کنند .

قبل از خرید ، کودک یا نوجوان خود را اندازه بگیرید . قد ، طول تنه ، طول بازوها و پاهایشان را در نظر بگیرید . شما به یک میز نیاز دارید که آنها بتوانند ساعت های زیادی مطالعه کنند .

مترجم : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : میز چوبی ، میز تحریر چوبی ، میز چوبی کودکان

منبع : verbnow.com


مطالب مرتبط با موضوع میز تحریر :

WhatsApp us