طرح جدید درب ایمنی در سال  2021 با تصاویر

یک خانه به ما احساس امنیت می دهد ! با این حال ، با افزایش سرقت و نا امنی ، سرمایه گذاری در دربهای ایمنی قوی منطقی است . این دربها علاوه بر محافظت از اموال ما در برابر مزاحمان ، از حریم خصوصی ما نیز محافظت می کنند و به ما آرامش می دهند . بسته به نیاز و بودجه موجود ، تعدادی طرح درب ایمنی در بازار موجود است .

آنها نه تنها به عنوان موانع فیزیکی برای خانه شما عمل می کنند ، بلکه برخی از آنها حتی جذابیت بصری کلی را نیز افزایش می دهند . در این مقاله ، ما برخی از طرح های مختلف درب ایمنی خانه را بررسی می کنیم تا به شما کمک کند جز بهترین چیزی را خریداری کنید !

بهترین طراحی دربهای ایمنی در  بازار :

در زیر لیستی از چند درب ایمنی ساده و مدرن برای خانه ها و آپارتمان ها با تصاویر آورده شده است که به شما در انتخاب بهتر کمک می کند .

 1. درب ایمنی فلزی برای آپارتمان :
درب ایمنی
درب ایمنی

این طرح اصلی درب ایمنی برای آپارتمان ها را بررسی کنید که می تواند از نفوذ ناخواسته همسایگان مزاحم جلوگیری کند . دروازه فلزی محکم به سختی وارد می شود و به عنوان اولین لایه امنیتی خانه شما عمل می کند . نرده باریک روی دروازه دسترسی به پیچ داخلی را دشوار می کند و محافظت بالاتری در برابر سرقت ها ارائه می دهد . حتی در حالی که در خانه هستید ، می توانید با حفظ این دروازه بدون بستن درب اصلی ، از حریم خصوصی خود لذت ببرید .

 • درب ایمنی طراح :
درب ایمنی
درب ایمنی

اگر نمی خواهید ظاهر زندان را به خانه خود بدهید ، به سراغ یکی از این طرح های منحصر به فرد درب ایمنی بروید . دروازه بیرونی به گونه ای طراحی شده است که با درب ورودی مطابقت داشته باشد و یک ست کامل بسازد . به این ترتیب ، شما باید در مورد امنیت یا ظاهر کلی نقطه ورود خود تصمیم بگیرید  . حتی می توانید با استفاده از سیستم های چوبی و قفل چوبی مشابه آن را به صورت سفارشی تهیه کنید .

 • طراحی درب ایمنی تخته سه لا :
درب ایمنی
درب ایمنی

وقتی بودجه محدودی دارید و در عین حال رویای یک نقطه ورودی مجلل را دارید ، به سراغ تخته سه لا بروید . طراحی درب ایمنی تخته سه لا با ورق لامپ تزئینی مجلل پوشانده شده است تا ورودی چشمگیری ایجاد کند . توجه کنید که چگونه یک دریچه باریک برای میزبانی میله های فلزی ایجاد شده است که قدرت بالایی به درب می بخشد . دسته مدرن با سیستم قفل داخلی حریم خصوصی و راحتی را تضمین می کند .

 • طراحی درب ایمنی :
درب ایمنی
درب ایمنی

در اینجا یکی از چنین دربهای چوبی ایمنی است که در یک ورق میکا قهوه ای تیره پوشانده شده است . درب ضخیم نیز دارای یک کوره چوبی ایمنی برای دسترسی آسان به قسمت های بیرونی است . دسته های بسیار بزرگ و سیستم قفل پنهان ارزش سرمایه گذاری دارد .

 • طراحی درب ایمنی بالکن :
درب ایمنی
درب ایمنی

نصب دربهای ایمنی بالکن برای ایمن نگه داشتن خانه شما در برابر مزاحمان انسان و حیوان ضروری است . نه تنها این ، بلکه این دربها همچنین می توانند دسترسی به جهان خارج را فراهم کرده و تهویه مناسب داخل را امکان پذیر کنند . بسته به اندازه بالکن ، می توانید از دربهای امنیتی لولایی ، کشویی یا تاشو برای بهینه سازی فضای موجود استفاده کنید .

 • طراحی درب ایمنی فولادی  :
درب ایمنی
درب ایمنی

دربهای ایمنی فولادی ظریف یا MS مقاوم در برابر خوردگی و دوام بالایی دارند . شکستن آنها بسیار سخت است و بالاترین میزان حفاظت را در برابر خرابکاران ارائه می دهند . سطح برای مقاومت در برابر آتش سوزی های تصادفی پوشانده شده است . نگهداری از این دربها نیز آسان است و می تواند در اندازه ها و الگوهای مختلف طراحی شود تا نیازهای منحصر به فرد شما را برآورده کند .

 • طراحی درب ایمنی فولاد ضد زنگ :
درب ایمنی
درب ایمنی

اگر به دنبال طراحی درب ایمنی جلو برای خانه خود هستید ، نمی توانید مزایای فولاد ضد زنگ را نادیده بگیرید . این ماده نه تنها روی پول زیادی نیاز ندارد ، بلکه عمر طولانی نیز دارد . سطح صاف به راحتی تمیز می شود و پوشش پودری آن را از آسیب های جوی محافظت می کند . در اینجا یکی از این ایده های درب ایمنی دوگانه SS برای نمای بیرونی است که در یک الگوی گریل منحصر به فرد با دسته قفل درب ارائه می شود .

 • درب ایمنی جالی طراحی :
درب ایمنی
درب ایمنی

نگاهی به این طرح گریل ایمنی درب ایمنی زیبا بیاندازید که دو منظوره را ارائه می دهد – زیبایی را به محل ورودی خود وام دهید و اموال خود را ایمن کنید . قاب با چوب ساج محکم و کوره داخلی با فلز جامد ساخته شده است . برخلاف یک درب ایمنی سنتی که دارای یک ” زندان ” مانند ظاهر ترسناک است ، این درب برای مهمانان شما استقبال بیشتری به نظر می رسد !

 • ایمنی دو درب طراحی :
درب ایمنی
درب ایمنی

در اینجا یکی دیگر از طراحی دربهای ایمنی ورودی برای تأمین نقاط ورودی گسترده است . مزیت این سیستم دو درب این است که می توانید ورود مهمانان خود را کنترل کنید . کوره مرکزی وسیع اجازه می دهد نور و تهویه بهتری به خانه شما ارائه شود ، همچنین ظاهری شیک به نمای بیرونی می بخشد . دسته فشار با سیستم قفل از حریم خصوصی شما محافظت می کند !

 1. طراحی درب ایمنی با پنل :
درب ایمنی
درب ایمنی

اگر به دنبال یک درب امنیتی سایز بزرگ هستید که نقطه ورود شما را نیز بزرگ کند ، به سادگی نمی توانید از این آخرین طراحی درب ایمنی برای خانه عبور کنید . استحکام یک درب چوبی معمولی با روکش گریل فلزی با استحکام یک کوره فلزی ترکیب شده و خانه شما را مانند دیگر خانه ها ایمن می کند . همچنین می توانید از آن برای تهویه هوای داخلی بدون نیاز به خطر انداختن حریم خصوصی خود استفاده کنید .

 1. درب ایمنی چوب با ضربه گیر :
درب ایمنی
درب ایمنی

این درب ایمنی در صدر فهرست قرار دارد زیرا توانایی حفظ یک مد خوب را دارد و در عین حال ، محیطی بسیار محافظت شده را برای خانه شما فراهم می کند . قسمت بالایی دارای یک کوره فلزی با طراحی خوب است که استحکام و ثبات را به درب ارائه می دهد . این درب لولایی دارای سیستم قفل پیچ معمولی است .

 1. طراحی درب ایمنی آهن برای خانه :
درب ایمنی
درب ایمنی

اگر امنیت مهمترین دغدغه شماست ، نمی توانید ویژگی های درب فلزی را نادیده بگیرید . دروازه را می توان پس از نصب در درب شما متصل کرد و مطمئناً محیط عالی و ایمن را برای خانه شما فراهم می کند . این درب ایمنی برای خانه ها می تواند به دلخواه و اندازه ورودی شما به صورت سفارشی طراحی شود .

 1. طراحی درب ایمنی طراح :
درب ایمنی
درب ایمنی

یک خانه شبیه به کاخ شما مطمئناً شایسته این درب ایمنی فلزی و شیشه ای باشکوه است . طراحی درب دوتایی غنی و ظریف دارای قاب چوبی با نمای فلزی و شیشه مات برای پنهان کردن فضای داخلی است . ایده این است که قسمت بیرونی را تا آنجا که ممکن است مجلل در نظر داشته باشید ، هدف اصلی یک دروازه ایمنی است .

 1. درب ایمنی با نما :
درب ایمنی
درب ایمنی

نما های ایمنی که می توانند از بیرون به درب شما متصل شوند ، حداکثر ایمنی را برای خانه شما ایجاد می کنند . این نما ها قوی و مقاوم در برابر زنگ زدگی ، شرایط آب و هوایی و آسیب های فیزیکی هستند . یکی از عناصر جالب این درب ، درب باریک لولایی در کناره است که می تواند ورود را محدود کند . این به شما امکان می دهد همسایگان فضول را از قلمرو خارج کنید .

15. درب ایمنی بیرونی با قفل :

درب ایمنی
درب ایمنی

همانطور که از نامش مشخص است ، درب ایمنی بیرونی برای جلوگیری از نفوذ در خارج از محل نصب شده است . در اینجا چنین ایده ای دیده می شود که از ترکیبی از درب محکم و درب لوور استفاده می کند . به این ترتیب ، بدون نیاز به بازکردن دروازه ، می توانید به راحتی منظره ای از محیط بیرون دریافت کنید . سیستم قفل به شما امکان می دهد اموال خود را ایمن و ایمن نگه دارید .

16. طراحی درب چوبی و شیشه ای :

درب ایمنی
درب ایمنی

در اینجا یک درب ایمنی دیگر است که ترکیبی از چوب و شیشه برای ظرافت و امنیت است . استفاده از شیشه های مات طراح ، دسترسی بصری به فضای داخلی را بدون آسیب رساندن به تهویه ، محدود می کند . درب مجلل چوب تیک حس غنی را به نقطه ورود شما می بخشد . با این حال ، این طرح برای خانه هایی با سیستم امنیتی خصوصی ایده آل است .

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : انواع درب چوبی ، انواع درب ایمنی و محکم ، درب ضد سرقت

WhatsApp us