ایده های جالب درب ورودی دولنگه چوبی

خرید و سفارش ساخت انواع درب دولنگه ورودی چوبی ساختمان در رنگ های سفید ( پوششی ) و گردویی ( خودرنگ چوب ) با ابعاد سفارشی شما .

قیمت درب های لابی چگونه مشخص می شود :

بعد از مشخص شدن طرح و ابعاد و رنگ نهایی میتوان قیمت دقیق را اعلام کرد . بطور حدودی در تاریخ مهرماه 1402 قیمت از متری 15 الی 25 میلیون تومان متغییر است .

ارتفاع یک درب ورودی باید درچه حدودی باشد ؟

ارتفاع درب های ورودی با چهارچوب از 235 برای درب های ساده شروع می شود ولی بهتر است برای جلوگیری از مشکلات بعدی حداقل 2.5 تا حد اکثر 3 متر برای درب ورودی محاسبه شود . درب های بلند تر نگهداری آن ها در بلند مدت مشکل است ولی قابل اجرا است .

استاندارد عرض یک لنگه درب ورودی چقدر است ؟

برای آپارتمان ها عرض یک درب 110 الی 120 سانتی متر است برای چهارچوب حداقل 10 سانت به این عدد اضافه شود .

بهترین روش برای ساخت درب چیست ؟

روش ماستیف به سازنده این اجازه را میدهد که در کنار ساخت درب سبک یک درب بسیار محکم داشته باشد . درب های ماستیف از داخل وب های سبک و رویه چوب های سخت ساخته می شوند .

دتایل درب های تمام چوب سفارشی
دتایل درب های تمام چوب سفارشی
چه نوع رنگی برای درب های ورودی مناسب است ؟

پیشنهاد ما رنگ پلی اورتان مخصوص فضای باز است ، رنگی که از طرف شرکت سازنده به عنوان مقاوم در برابر رطوبت اعلام شده باشد . اکثر پلی اورتان های موجود در بازار این سطح از مقاومت را ندارند .

چه نوع دربی برای ورودی ساختمان بهترین گزینه است ؟

پیشنهاد ما برای رفت و آمد آسان و همچنین بردن اسباب و وسایل درب های دولنگه است که یک لنگه باز شو و یک لنگه فقط در مواقع خاص باز می شود . این درب ها در حدود 2 متر عرض و 2.5 متر ارتفاع دارند .

جنس چهارچوب درب های ورودی از چیست ؟

چهارچوب درب ها نیز به روش ماستیف ساخته می شوند . یعنی مغز آنها از چوب سبک و رویه از چوب های سخت است . لازم به ذکر است که در این روش چوب ها کج نمی شوند و ترک نمی خورند . چون بصورت لایه لایه ساخته می شوند .

گالری عکس درب چوبی دولنگه ورودی ساختمان

مطالب مرتبط با موضوع درب دو لنگه چوبی :

WhatsApp us