آیا در فکر تعویض درب کابینت آشپزخانه در خانه خود در سال 2023 هستید؟ اگر چنین است، ممکن است از خود بپرسید که هزینه این پروژه چقدر خواهد بود. تعویض درب کابینت آشپزخانه بسته به عوامل مختلفی مانند اندازه کار، مواد مورد استفاده و سطح سفارشی سازی مورد نیاز می تواند از نظر هزینه متفاوت باشد. در این پست وبلاگ، در مورد هزینه تعویض درب کابینت آشپزخانه در سال 2023 بحث خواهیم کرد تا بتوانید تصمیمی آگاهانه در مورد پروژه خود بگیرید.

آیا می توانید درهای کابینت را تعویض کنید؟

هزینه تعویض درب کابینت آشپزخانه
هزینه تعویض درب کابینت آشپزخانه

بله، می توانید درب کابینت را تعویض کنید . تعویض کابینت به عنوان بازسازی کابینت نیز شناخته می شود، که یک پروژه DIY سریع است که اکثر صاحبان خانه می توانند به تنهایی انجام دهند. تعویض درب کابینت آشپزخانه بسیار ارزان تر از تعویض کل کابینت است و همچنین می تواند راه آسان تری برای به روز رسانی ظاهر آشپزخانه شما باشد. ممکن است بتوانید برای صرفه جویی بیشتر از سخت افزار موجود، مانند لولاها و دستگیره ها، دوباره استفاده کنید.

چطور درب چوبی کابینت بسازیم

هزینه تعویض درب کابینت آشپزخانه چقدر است؟

هزینه تعویض درب کابینت آشپزخانه
هزینه تعویض درب کابینت آشپزخانه

تعویض درب های کابینت آشپزخانه می تواند یک راه مقرون به صرفه برای دادن ظاهری به روز به آشپزخانه شما باشد. هزینه متوسط ​​تعویض درب کابینت آشپزخانه 3 تا 5 میلیون تومان است که بستگی به نوع و اندازه درب انتخابی شما دارد. اگر درب های کابینت آشپزخانه شیشه ای را انتخاب کنید، هزینه آن بیشتر از گزینه های چوب جامد است . همچنین می‌توانید درب‌های کابینت آشپزخانه سفارشی یا جایگزین را با تزئینات تزئینی انتخاب کنید که به هزینه کلی اضافه می‌کند. هزینه های نیروی کار نیز یکی از عوامل قیمت تعویض درب کابینت آشپزخانه است. اگر برای یک پروژه DIY آماده نیستید، استخدام یک پیمانکار برای نصب درهای جدید ممکن است یک هزینه اضافی باشد.

سازنده کابینت آشپزخانه

هزینه های نیروی کار

هزینه تعویض درب کابینت آشپزخانه
هزینه تعویض درب کابینت آشپزخانه

اگر به دنبال تعویض درب کابینت آشپزخانه هستید، استخدام پیمانکار بهترین گزینه خواهد بود. کمک حرفه ای می تواند کار را آسان تر و کمتر استرس زا کند. میانگین هزینه نیروی کار برای تعویض درب کابینت آشپزخانه از 2 الی 6 میلیون تومان در روز متغیر است. بسته به پیچیدگی کار، تعویض اولیه ممکن است بین 2 تا 3 ساعت طول بکشد. هزینه های نیروی کار نیز شامل حق الزحمه پیمانکار، برنامه ریزی، تملک، تجهیزات و مواد و کرایه ها خواهد بود.

نکاتی برای نصب درب کابینت چیست؟

هزینه تعویض درب کابینت آشپزخانه
هزینه تعویض درب کابینت آشپزخانه

اگر قصد دارید درهای کابینت را در آشپزخانه خود نصب کنید، نکاتی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید که می تواند به آرامتر شدن این روند کمک کند. ابتدا، اگر قصد استفاده از درب‌های شیشه‌ای کابینت آشپزخانه سفارشی را دارید ، حتما اندازه‌گیری کنید و قبل از سفارش، اندازه‌ها را دوباره بررسی کنید. اگر در حال تعویض درب های کابینت هستید، مطمئن شوید که هر دو لبه داخلی و خارجی را اندازه بگیرید تا مطمئن شوید که درب های جدید به درستی جا می شوند. وقتی نوبت به نصب درب کابینت آشپزخانه می رسد، مهم است که وقت خود را صرف کنید و مطمئن شوید که هر کدام به درستی تراز شده اند. با اتصال لولاها به قاب کابینت شروع کنید و سپس از یک سطح استفاده کنید تا مطمئن شوید که درب تراز و ایمن نصب شده است. همچنین هنگام برش قطعات چوبی یا سوراخ کردن در سخت افزار درب باید مراقب باشید.

هزینه تعویض درب کابینت آشپزخانه
هزینه تعویض درب کابینت آشپزخانه

اگر مهارت‌های DIY دارید، می‌توانید با تعویض درب‌های کابینت آشپزخانه خود، در هزینه‌های زیادی صرفه‌جویی کنید. با ابزار مناسب می توانید درب کابینت را با هر متریالی که انتخاب می کنید بسازید. اگر تصمیم دارید با چوب بروید، هزینه ممکن است کمی بیشتر باشد. اما با ابزار و مواد مناسب می‌توانید درب‌های کابینت آشپزخانه را با کسری از قیمت درب‌های آماده جایگزین کنید.

افزودن سخت افزار درب

هزینه تعویض درب کابینت آشپزخانه
هزینه تعویض درب کابینت آشپزخانه

هنگامی که در مورد نوع جایگزینی درب کابینت آشپزخانه که می خواهید نصب کنید تصمیم گرفتید، وقت آن است که سخت افزار درب را در نظر بگیرید . این شامل کشش ها ، دستگیره ها و لولاها می شود که می تواند به عالی به نظر رسیدن کابینت شما کمک کند. هزینه دستگیره‌ها و کشش‌ها می‌تواند تا 5 دلار باشد و سخت‌افزار گران‌تر مانند لولا تا 40 دلار قیمت داشته باشد. با این حال، مهم نیست که چقدر برای تجهیزات درب خود هزینه می کنید، مهم است که چیزی را انتخاب کنید که با سبک کلی کابینت آشپزخانه شما مطابقت داشته باشد .

سوالات متداول

1. آیا می توانم فقط درهای کابینت آشپزخانه خود را تعویض کنم؟ 

آره! اگر به دنبال تعویض کل کابینت خود نیستید، تعویض درب های کابینت آشپزخانه یک گزینه است!

2. آیا تعویض درب کابینت آشپزخانه گران است؟

خیلی گران نیست، اما در دراز مدت، ممکن است بخواهید در صورت آسیب دیدن داخل کابینت، کل کابینت را تعویض کنید.


مطالب مرتبط با موضوع درب کابینت آشپزخانه :

WhatsApp us