تخته سطحی: – چوب افرا با ضخامت 21 میلی متر، عرض 57 تا 83 میلی متر و در طول تصادفی به شکل زبانه و شیار. لبه‌های تخته‌ها دارای شیار قفل فینگر جوینت و قسمت پایین با شیار عبور هوا بوده و با لاک مخصوص ضد موریانه و ضد آب درمان می‌شود.

زیر قاب: – ساخته شده از رانرهای وارداتی چوب کاج (آلمانی/کانادایی) با کیفیت تجاری 70 میلی متر در 45 میلی متر، با محلول ضد موریانه درمان شده و در قسمت پایین با بالشتک های لاستیکی EPDM با ضخامت 10 میلی متر ثابت شده است که از طریق منگنه منگنه شده است. دو بال در 300 mm x 300 mm / 350 mm x 350 mm بر اساس نیاز کاربر نهایی.

کفپوش سالن ورزشی
کفپوش سالن ورزشی

نصب: – کف زیرین IPS با یک مانع بخار تصفیه شده برای قرار دادن روی زیر کف IPS تراز شده قبل از قرار دادن قاب زیرین قرار می گیرد. رانرها دارای پدهای بالشتک هوا هستند که در یک جهت روی سد بخار در سطح عالی در 300 میلی متر قرار می گیرند. تخته سطحی فقط از طریق زبانه به رانر ( فرش روی کف ) پیچ می شود و زبانه پیچ را توسط شیار تخته مجاور قفل می کند. انتهای تخته ها با وارد کردن اتصالات چوبی از طریق شیارهای لبه قفل شده و با چسب مناسب ثابت می شوند. انبساط 8 تا 10 میلی متری که باید بین کفپوش چوبی و محوطه / دیوارهای کاشی کاری شده اطراف باز بماند.

اتمام: – پس از نصب، کف در سطح یکنواخت با ماشین سنباده کاری شده و با لاک پلی اورتان پایه آب ضد لغزش PU پرداخت می شود. علامت گذاری خط بازی باید در رنگ های مورد نیاز قبل از اعمال پوشش پایان انجام شود.

منبع


مقاله با موضوع کفپوش سالن ورزشی :

  • کفپوش ورزشی چوبی
    اجرای کفپوش سالن ورزشی ، کفپوش تمام چوب مکان های ورزشی ، تخته سطحی: – چوب افرا با ضخامت 21 میلی متر، عرض 57 تا 83 میلی متر و در طول تصادفی به شکل زبانه و شیار
  • کف سالن های ورزشی از چه ساخته شده است؟
    کفپوش سالن ورزشی کف سالن های بدنسازی مورد سوء استفاده زیادی قرار می گیرد. آن‌ها باید بتوانند یک پای ثابت، وزنه‌های سنگین و نوشیدنی‌های ریخته شده یا وزنه‌های کم‌شده کنار بیایند. به این دلایل، کف سالن های ورزشی باید از موادی ساخته شوند که در برابر سایش و پارگی زیاد مقاومت کنند. اما کف سالن… بیشتر بخوانید: کف سالن های ورزشی از چه ساخته شده است؟

WhatsApp us