دست انداز پله چوب کاج

قیمت هندریل یا همان دست انداز پله به ضخامت نوع ابزار و متراژ سفارش بستگی دارد ، یک نمونه از دست انداز پله به صورت روتین تولید می‌شود که قیمت آن به شرح زیر است :

هندریل و دست انداز پله ، دست انداز چوب راش
هندریل و دست انداز پله ، دست انداز چوب راش

قیمت دست انداز پله چوب کاج :

ابعاد حدودی یک دست انداز برای روی نرده حدود ۴ در ۷ سانت است

قیمت هر متر طول هندریل (دست انداز پله ) در آذر ماه ۱۴۰۱ حدود متری ۱۵۰ هزار تومان است .

گالری عکس انواع مدل هندریل و دست انداز پله :

انوع مدل و قیمت هندریل و دست انداز پله چوبی پله گرد چوبی, نرده چوبی, دکوراسیون چوبی, قیمت انواع پله چوبی, قیمت نرده و هندریل پله چوبی,فروش انواع هندریل.

هندریل چیست؟ معرفی انواع مدل هندریل و دست انداز چوبی با چوب های کاج روسی، هندریل چوب راش، ایده و مدل های 2022 هندریل پله چوبی، تولید و فروش دست انداز پله چوبی

نصب انواع نرده چوبی پله و کف پله های چوبی منحنی و دست انداز پله صاف با چوب ، نصب هندریل ونرده چوبی ،نرده پله دوبلکس مسکونی پله چوب فن و هنر . اجرای کف پله چوب وکاور کف پله فلزی

اجرای پلان پله گرد چوبی و پله گرد فلزی باید ابعاد دهنه باز شده برای پله

قیمت نرده چوبی ، انواع پایه نرده چوبی


هندریل‌های چوبی پله، زیبایی و گرمی طبیعی را به هر خانه‌ای می‌افزایند. آنها بادوام و نگهداری آسان هستند و می‌توان آنها را به گونه‌ای رنگ‌آمیزی یا لکه‌گیری کرد تا با هر دکوراسیونی مطابقت داشته باشند.

انواع مختلفی از چوب وجود دارد. که می توان از آن برای ساخت هندریل پله استفاده کرد، از جمله کاج روسی ، راش ، بلوط، افرا، گیلاس و ماهون. هر نوع چوب ظاهر و حس منحصر به فرد خود را دارد، بنابراین مهم است که چوبی را انتخاب کنید که با سبک کلی خانه شما مطابقت داشته باشد.

هندریل‌های چوبی پله را می‌توان به روش‌های مختلفی نصب کرد. روش رایج نصب آنها با استفاده از براکت هایی است که به دیوار پیچ می شوند. همچنین می توان آنها را با استفاده از تیرهای عمودی که بین پله ها قرار می گیرند نصب کرد.

در هنگام انتخاب هندریل چوبی پله، باید به چند نکته توجه کرد:

  • نوع چوب: همانطور که قبلاً ذکر شد، انواع مختلفی از چوب وجود دارد که می توان از آنها برای ساخت هندریل پله استفاده کرد. . مهم است که چوبی را انتخاب کنید که با سبک کلی خانه شما مطابقت داشته باشد.
  • سبک: هندریل‌های چوبی پله در طیف وسیعی از سبک‌ها از جمله سنتی، معاصر و روستایی موجود هستند. . سبکی را انتخاب کنید که با سلیقه شخصی شما و دکور خانه شما مطابقت داشته باشد.
  • قیمت: هندریل های چوبی پله می توانند از نظر قیمت از چند صد دلار تا چند هزار دلار متغیر باشند. قبل از شروع خرید، بودجه خود را تعیین کنید.

با در نظر گرفتن این عوامل، می توانید هندریل چوبی پله را انتخاب کنید که برای سال های آینده زیبایی و عملکرد را برای خانه شما فراهم کند.

مطالب مرتبط با موضوع هندریل و دست انداز پله :

WhatsApp us