آسترMDF

محل استفاده: درب های پانلی، مبلمان کودکان،مبلمان داخلی

ویژگی عمومی :استفاده با تفنگ رنگ پاش،رای مصارف صنعتی،بدون بو،قدرت اختفای بالا

رنگ مخصوص درب های پانلی:تمامی چوب های فضای داخلی استفاده می شوند.

ویژگی این رنگ ها قدرت اختفای بالا،بافت چوب را پنهان نمی کند،مقاومت بالا در برابر خراش ،بدون بو،استفاده آسان ،بدون سرب

رنگ HEMEL HEAVY  TRAFFIC

برای کف های پارکت پرتردد استفاده می شود.

ویژگی بدون بو می باشد.

در برابر خراش سختی سطح بالا دارد.

استفاده همزمان با عامل سخت کننده مناسب برای سطح مات،نیمه مات، براق باعث تغییر رنگ چوب نمی شود و بدون سرب می باشد.

رنگ هوازی هیکسون دکور آکوا

مناسب برای کلیه چوب های خارجی درها و نازک کاری پنجره کرکره ها،روکش فلزی، فنس ها،سایه بان ها ،نرده های بالکن، حاشیه بام،بازسازی ها استفاده می شود.ویژگی این رنگ:مات،مقاوم در برابر آب، به چوب اجازه تنفس داده و رطوبت چوب را کاهش می دهد.مقاومت بالاUV،بدون ترک خوردگی و پوست ریزی می باشد.

رنگ minwax , رنگ فوری , قیمت رنگ ازمو , قیمت رنگ auro , فروش رنگ ترموود , رنگ چوب پایه اب , ساخت رنگ طبیعی چوب , رنگ پولیشی چیست

منبع وب سایت همل


کیلر پلی اورتان ایتالیایی

برای ضد خش کردن وآنتیUVکردن سطح رزین اپوکسی و هر سطح دیگری  بکار می رود.

رزین اپوکسی:

این نوع رزین ها در فروشگاه :تایوان ،ترک، کره ای با شفافیت بالا و امکان ریخته شدن یکباره به قطر5سانت موجود می باشد.

رزین اپوکسی چوب , اپکسی, اپوکسی, اپوکسی با چوب, اپوکسی چوب, اپوکسی شفاف روش کار با اپوکسی برای سطوح چوبی

رزین اپوکسی چوب , اپکسی, اپوکسی, اپوکسی با چوب, اپوکسی چوب, اپوکسی شفاف روش کار با اپوکسی برای سطوح چوبی

همزن رزین:

واکس پولیش P2WAX برای براق کردن سطح رزین و از بین بردن خش هایی که توسط سمباده ایجادشده بکار می رود.

واکس جداکننده رزین از قالب می باشد.

چسب ام اسMS70

یک چسب همه کاره درزگیر مخصوص فواصل در کارهای ساختمانی می باشد.

برای اتصال انواع مواد و قطعات می باشد.

چسب ام اس  MS70 زتکس قدرت چسبندگی بسیار بالایی را دارد، قابل رنگ آمیزی، قابلیت چسباندن در زیر آب را دارد.

کاربرد:اتصال چسباندن انواع فلزات تالارهای چوبی،روی، مس،آیینه،سنگ ، بتن وبا توجه به خاصیت تطبیق پذیری یا محیط می تواند جایگزین انواع دیگر چسب ها شود.

لاک کیوا ، نیمه مات30

لاک نیمه مات مبلمان چوبی ،پایه آب تقریبا بی بو،جلوگیری از زرد شدن چوب، برای استفاده بر سطوح چوب در محیط خشک داخل ساختمان برای روی رنگ هم قابل استفاده می باشد.برای ظروف آشپزخانه و اسباب بازی هم استفاده می شود.

هم بی رنگ هم با طیف رنگ های بسیار متنوع می باشد.

رنگ پایه روغنی والتی

رنگ چوب نیمه شفاف پایه روغن می باشد.مناسب برای چوب های مختلف در بیرون ساختمان بکار میرود. و از لحاظ براقیت نیمه مات می باشد.

بتونه چوب اس  پالکی

پایه آب استفاده می شود.برای تعمیر و پرکردن ترک ها و سوراخ های چوب در داخل ساختمان  می باشد.

بتونه پس از خشک شدن همانند چوب طبیعی و خام ه نظر می آید و قابل سمباده و رنگ و روغن زدن می باشد.

اگر برای چوب های ترمووود استفاده شود بهتر است بتونه را با کمی رنگ مخلوط نمایید تا بهتر همرنگ چوب ترمو در آید.

روغن چوب پایه روغن والتی VALTTIKALUSTE-JATERASSIOJY

این نوع رنگ فقط طیف قهوه ای دارد.روغن چوب نیمه شفاف پایه روغن و دارای موم می باشد و از چوب در مقابل نفوذ آب و مانع ترک خوردن آن می شود و دارای ویژگی خاصی مناسب برای انواع چوب ها در بیرون از ساختمان مانند:چوب های اشباع شده چوب های سخت(HARD WOOD) چوب ترمووود و چوب ساده (نراد) بکار برده می شود و ابزار اندازه در قوطی های 3 لیتری گنجانده شده است.

و در مبلمان  فضای باز و تراس و پلکان – اسکله و چوب های استفاده شده در کف کاربرد دارد و برای مقاومت بهتر در برابر آب و هوا و اشعه ماوراء بنفش خورشید از روغن دوبار بزنید و سطوحی که در تماس مستقیم با آفتاب و آب هستند بهتر است هر سال تکرار شود.

از لحاظ حجم، جامد و 25% می باشد و وزن حجمی آن 9/0 کیلو گرم در هر لیتر ISO2811 می باشد.

سطوح باید کاملا” خشک باشد چرا که چوب خیس براحتی روغن جذب نمی کند. چوب های اشباع شده در ابتدا از خود بخار تولید می کنند و باید بعد از نصب 6 ماه بعد به این چوب ها روغن زد.

رطوبت چوب باید20% باشد دمای اجسام و هوای اطراف حداقل 5 درجه سانتی گراد و رطوبت هوا حداکثر80% سطحی که روغن بزنید.

طریقه آماده کردن کار:

سطح چوب خام باید عاری از هر گونه خاک و غبار و آلودگی باشد و در صورت نیاز با قارچ کش تیکوریلا شستشو داده شود.

رنگ تیکوریلا , رنگ چوب مخصوص فضای بیرون , رنگ دکوراسیون چوبی

رنگ تیکوریلا , رنگ چوب مخصوص فضای بیرون , رنگ دکوراسیون چوبی

سطح چوبی که قبلا” روغن خورده ناهمواری و تکه های روی چوب را با برس فلزی یا کاردک تمیز کنید و بعد با قارچ کش شستشو داده و روی چوب را سمباده بزنید.

طریقه مصرف و روغن زدن : قبل از مصرف روغن را خوب هم بزنید. در نظر داشته باشید هم قبل از شروع کار و ما بین کار آن را با قلم مو یا اسفنج به شکل یکدست بر روی چوب بزنید معمولا” یکدست کافی است ولی باید چوب های سست و کهنه یا سائیده شده دو دست روغن بزنید مبلمان باغی هم یکدست کافی است روغن اضافه ای که جذب نشده را قبل از خشک شدن با دستمال از سطح چوب تمیز کنید.

دست دوم روغن را پس از خشک شدن با دستمال از سطح چوب تمیز کنید و بعد از خشک شدن دست اول می توان اعمال کرد.

اصولا روغن زدن بر روی سطوح چوب باعث تیرگی چوب می شود و اگر نمی خواهید این اتفاق بیفتد سطحی را که یکبار روغن رنگدار زده اید را با روغن بَر رنگ بزنید تا سطح چوب تیره نداشته باشد.

ابزار و وسایل رنگ را بلا فاصله با الکل سفید و سپس با صابون و آب بشویید استقامت و استحکام روغن بعداز یک هفته بدست می آید اگر قبل از این مدت زمان نیاز به تمیز کردن


چسب آکواریوم (سیلیکون) سولجر بی رنگ

برای ساخت آکواریوم،چسباندن دو شیشه بکار برده می شود.

چسبندگی خوبی نسبت به کاشی، سرامیک، pvc،آلومینیوم ،مس و استیل دارد.

خواص چسب آکواریوم دارای انعطاف پذیری بسیار بالا،مقاومت در برابر فشار و دماهای بالا و قابلیت  چسبندگی و درزگیری عالی می باشد.این چسب ها در برابر اشعه uvآفتاب مقاوم است و خاصیت خود را از دست نمی دهد. این چسب ها برای ماهی ها بی خطر و باعث از بین رفتن آن ها نمی شود.چسب آکواریوم (سیلیکون) بوی تندی قبل از خشک شدن دارد و برای خشک شدن کامل 48 ساعت زمان نیاز دارد.برای پاک کردن این چسب ها از روی شیشه باید از روش فیزیکی مانند کاتر استفاده کرد.

رنگ تک جزئی hemel همل پایه روغن  دارای پوشش فوق العاده و مقاوم در برابرuv آفتاب هستند.

رنگ تک جزئی hemel آب همل دارای پوشش فوق العاده و مقاوم در برابر آب

رنگ دوجزئی hemel پایه روغن بیشتر برای محیط های داخلی کاربرد دارد و رنگ پوششی نیست گره های چوب مقدار کم رنگ می گیره و هاردنری باعث می شود چوب ضد خش، ضد    ثثیییی    آب و ضد آفتاب شود.

رنگ همل  مخصوص پارکت های چوبی که ماهیت  جلاد دهنده ای دارد و مقاوم در برابر تردد و در آخر ضد خش هم هست. که طیف رنگ شفاف ،مات و نیمه مات دارد.هریک لیتر4یا5مترمربع را سه دست پوشش میدهد.

رنگ چوب ترمو همل هلند (HICKSON DECOR) در 2 نوع تیک و طبیعی رسید .

رنگ چوب ترمو همل هلند (HICKSON DECOR) در 2 نوع تیک و طبیعی رسید .

چسب اپل مارین جهت چسباندن مواد چوبی به فلز، بتون، فوم های پلی استیرن ،انواع مختلف مواد پلاستیکی و چوبی به یکدیگر همینطور برای استفاده در ساخت مبلمان و قایق استفاده می شود.یک چسب تک جزئی می باشد که با رطوبت هوا و رطوبت موجود در چوب خشک می شود. و کاربردی آسان و ویسکوزیته پایین دارد این چسب سریع و خشک میشود و ضد آب است و خاصیت خود را در برابر رطوبت و دما از دست نمی دهد.

روش مصرف: این چسب در دمای پایین تر از مثبت 5درجه سانتیگراد نباشید استفاده شود.اول سطوح را از آلودگی پاک کرده ویک لایه نازکی روی سطوح زده شود مدت پرس دو سطح 15 دقیقه و مدت زمان پرس  و چسبندگی به رطوبت  و دمای محیط بستگی دارد.


آکوااستون:

محصولی ضد آب و ضد آفتاب قوی که بصورت مجزا میتوان به روی چوب زد برای فضای خارجی بعداز رنگ مورد نظر می توان به روی چوب زد.

رنگ همل برای کف

رنگ همل برای کف

دک ری استورر(DEK RESTORER)

این محصول احیا کننده است و کاملا شفاف می باشد.

چوب هایی که رنگ نخورده ودر محیط باز بوده بعد از مدتی در اثر تابش خورشید وبارش  برف و باران رنگ خاکستری می گیرد ر اصطلاح می گویند چوب می میرد وبا این روش  چوب رو احیا وبه حالت اولیه برگرداند.

TIMBERCARE

برای محافظت از چوب هایی که در معرض گل،خاک، آب هستند قبل از شروع به رنگ از ایجاد کپک،پوسیدگی، حشرات وبقیه آسیبهایی که به چوب می رسد جلوگیری می کند.چوب هایی که در باغچه استفاده می شود می توان قبل از رنگ از این مواد استفاده کرد.

بتونه بی رنگ همل:

می توان  با رنگ دلخواه مورد استفاده مخلوط وقبل از رنگ  زده شود.

رزین های ترک و تایوان با کیفیت عالی که میتوان تا قطز 5 سانتی متر ریخت رسید و همچنین جوهر رنگ های بسیار زیبا با24 طیف رنگی و پودر متالیک با12 رنگ جذاب،کیلر پلی اورتان ایتالیایی که رزین را ضد خش و ضد آفتاب می کند و همچنین واکس رزین و از بین بردن خط و خش هایی که بدلیل سمباده زن روی رزین ایجاد می شود که به سبب سمباده زدن  روی رزیت ایجاد می شود و کیلر پلی اورتان آپکس ایرانی تاحدی ضد خش و براق میکند.

|                               رنگهای مروارید گونه و درخشان تایکا:

ازجمله رنگهای طلایی و نقره ای به تُنهای مختلف چون رز گلد می باشد.رنگهای طلایی و نقره ای هرکدام بیش از ده ها تُن متنوع دارند.

رنگ جوکر: رنگ اکریلیک مخملی ،مات کامل به راحتی قابل شستشو،پایه آب،بدون بو،بدون گاز سمی،برای افرادی که بیماری تنفسی یا حساسیت پوستی  سالمترین رنگ می باشد.

والتی کالراکسترا:

رنگ نیمه شفاف ونیمه براق برای انواع چوب در محیط خارج ساختمان.

موجود در رنگهای بسیار زیبا و متنوع. زیبایی طبیعی چوب را جلوه ای درخشان بخشیده و آب را همچون مرواریدهای کوچک از سطح آن می راند.

WhatsApp us