بار خانگی

عکس هایی از طرح ها و دکوراسیون میز بار و دکور بار خانه را مرور کنید . ایده هایی برای بازسازی میز های چوبی بار خانه ، از جمله الهام گرفتن برای چیدمان و بازسازی دکوراسیون چوبی کشف کنید.

میز بار خانگی
میز بار خانگی چوبی

بارهای خانگی برای مدت طولانی, بخشی از برنامه های خانه بوده است . برخی از خانه ها برای مجموعه گسترده بطری ها و نیازهای سرگرمی خود به اتاق های بزرگ نیاز دارند ، برخی دیگر طرح های بارهای مخفی را ترجیح می دهند و سپس خانه های مجردی با دکور های دیواری کوچک وجود دارد . بارهای خانگی نه تنها یک انبار امن و سازمان یافته برای مجموعه نوشیدنی های شما فراهم می کند ، بلکه به شما کمک می کند نوشیدنی ها را سریع ، آسان و کارآمد با در اختیار داشتن تمام وسایل بار در یک مکان آماده کنید . در این مقاله چند ایده و طرح چشمگیر بار خانه برای الهام بخشیدن به بازسازی خانه شما آورده شده است .

هوم بار چه نام دارد؟

بارهای خانگی که به عنوان بارهای مرطوب نیز شناخته می شوند، برای تفریح ​​و لذت بردن از نوشیدنی با دوستان و خانواده بدون ترک آسایش خانه ساخته شده اند. میز های بار خانه را می توان در هر مکان یا منطقه ای از خانه ساخت، چه در آشپزخانه یا زیرزمین.

1 . انبار :

این حال و هوا درباره گفتگوهای عالی ، همراهان شگفت انگیز و اوقات خوش است . تنها چیزی که برای یک بار خانه الهام گرفته از انبار نیاز دارید ، یک دیوار تخته سیاه ، یک پیشخوان چوبی ، چند چراغ سیمی قدیمی و چهارپایه بار است . ایده آل برای زیرزمین یا خانه هایی با مضمون قدیمی .

بار خانه با الهام از انبار

میز بار خانگی
میز بار خانگی

2 . بار در کابینت :

این بار خانگی دور از دید ساده و جذاب ساخته شده است ، اما زمانی که موقعیت ‌هایی برای جشن ، مهمانی یا فقط یک جرعه آرامش ‌بخش قبل از خواب نیاز داشته باشید ، به شما نزدیک و کاملا مفید است . این کابینت با یک کولر بار ، یک قفسه نوشیدنی و قفسه هایی برای ذخیره سازی کامل شده است .

میز بار خانگی
میز بار خانگی

3 . ظرافت خاکستری :

مدرن ، شیک و جا دار . این بار خانه که به خوبی طراحی شده است ، تنها حدود دو متر از فضای دیوار آشپزخانه شما را اشغال می کند ، به خوبی مجهز است از قبل شامل چند کولر ، قفسه های نوشیدنی فراوان ، کشوهای ذخیره سازی ، قفسه ها و میز سرویس است . رنگ خاکستری روشن ، بک اسپلش مرمری مجلل را برجسته می کند .

بار خانه خاکستری زیبا

میز بار خانگی
میز بار خانگی

4 . ذخیره سازی بطری شناور :

شگفت انگیز و جالب ! یک ذخیره سازی کامل بطری نوشیدنی برای خانه های مدرن مینیمالیستی . این طراحی عالی به عنوان یک تقسیم کننده اتاق نیز عمل می کند . میله ‌های نقره ‌ای یا کرومی جلوه ‌ای جذاب به بار می ‌دهند . همچنین می توانید از میله های چوبی برای ایجاد فضایی روستیک تر استفاده کنید .

قفسه بطری شناور

میز بار خانگی
میز بار خانگی

5 . بار پالت :

نیازی نیست برای یک بار خانگی هزینه زیادی کنید . این بار پالت بازیافتی به راحتی مونتاژ می شود و فقط پالت ها ، چند میخ و یک تعطیلات آخر هفته را برای شما هزینه می کند . به سادگی پالت ها را تمیز و سنباده بزنید ، آنها را کنار هم قرار دهید ، مقداری نور رنگارنگ و نوشیدنی ها را اضافه کنید . شما برای مهمانی آماده هستید !

میز بار خانگی
میز بار خانگی

6 . کشوهای بیرون کش :

این مینی بار خانگی به دلیل طراحی راحت خود امتیاز بزرگی دارد . کشوهای بیرون کش با جبران اندازه آن ، فضای ذخیره سازی موجود را بدون ازبین رفتن راحتی بهینه می کنند . کشوی پایینی برای بطری ‌های بلند ، کشوی بالایی برای بطری‌ های کوتاه ‌تر و قفسه‌ های بالایی برای لیوان‌ ها ، قفسه‌ ها و سایر وسایل بار آماده می کند . حتی پیشخوان سرویس و آماده سازی هم دارد !

کشوهای بطری

میز بار خانگی
میز بار خانگی

7 . زیر پله ها :

از آن فضای ناخوشایند زیر پله های خود استفاده عالی کنید . یک بار خانه می تواند یک انتخاب عالی باشد ! میز گرانیتی مشکی حال و هوای خوش خلقی را ایجاد می کند ، در حالی که دیوار آجری قرمز ظاهری روستیک و جذاب را به ارمغان می آورد . بار کامل شامل ، قفسه ‌هایی برای بطری ‌ها ، چراغ‌ های جذاب و یک خنک ‌کننده جادار است .

زیر بار خانه راه پله

میز بار خانگی
میز بار خانگی

8 . یک انتهای شیک :

وقتی می‌ توانید نوشیدنی مورد علاقه ‌تان را در بار شیک خانه خود بنوشید و لذت ببرید ، چرا بیرون بروید ؟ در عوض دوست خود را به خانه بیاورید و دورهمی را در خانه برپا کنید ! ظاهر شیک و مدرن بار شامل یک دیوار آجری ، یک پیشخوان مرمری ، چند چهارپایه فلزی مشکی و یک فضای ذخیره سازی دیواری فلزی سفارشی شگفت انگیز و چشمگیر است .

بار خانه مدرن

میز بار خانگی
میز بار خانگی

9 . ثروت مرمری :

برای کسانی که مهمانی در روشنایی را دوست دارند ، این میز بار خانه روشن و باشکوه قطععا مناسب شان خواهد بود ! این نمونه بار رنگ های سفید ، خاکستری و چندین سایه در بین دیوارها و پیشخوان های مرمری مجلل را تکمیل می کند . ظاهر شیک را با چهارپایه های کرومی و چراغ های آویز کریستالی تکمیل کنید .

بار مرمری روشن

میز بار خانگی
میز بار خانگی

10 . سرداب توسکانی :

صلح آمیز ، جذاب و شبانی . درست مثل هوای گرم که بهترین نوشیدنی ها برای آن درست می شوند . اتاق خنک هوای توسکانی را با دیوارهای دال سیمانی ، قفسه‌ های چوبی و پایه بشکه ‌های نوشیدنی روستیک بازسازی می‌ کند . سقف باز نور را تامین می کند . تخته های چوبی سقف ، جا بطری های فلزی و چوبی تمیز به اتاق ظاهری مدرن می بخشد .

بار خانه زیرزمین

میز بار خانگی
میز بار خانگی چوبی

11 . همه در دیوار :

این بار خانه به عنوان دکور دیوار نیز عمل می کند . با خانه ‌های کوچک ‌تر ، ایده‌ ها و طرح‌ های بار خانه خلاقانه ‌تر شده ‌اند . با نصب بار خانه خود روی دیوار ، در فضای زمین صرفه جویی کنید . ایده عالی برای پدهای کارشناسی و مانکاهای کوچک تر . قفسه های جعبه به عنوان انبار ، پیشخوان و پایه روشنایی عمل می کنند . از خلاقیت خود برای طراحی بهترین بار خانه دیواری متناسب با سلیقه و شخصیت خود استفاده کنید .

بار دیواری مدرن

میز بار خانگی
میز بار خانگی

12 . صنعتی روستایی :

حال و هوای ناهموار غرب وحشی را با گرمای جذابیت روستیک ترکیب کنید . کف ‌های بتنی برهنه ، دیوارهای آجری و سقف ‌های چوبی پوشیده شده ، همگی جلوه ‌ای قوی از مهمان ‌نوازی بوکولیکی و اوقات خوش می‌ دهند . میله چوبی و فلزی قدیمی ، چراغ کلاسیک و صندلی بار مدرسه قدیمی در ظاهر صنعتی همگی کنار یکدیگر یک طرح فوقا لعاده خاص را ایجاد می کند .

میز بار خانگی
میز بار خانگی

13 . نور خوب :

مدرن ، مجلل و چشمگیر . این میله کابینت داخلی به خوبی برای کارایی و سبک طراحی شده است . هنگامی که چراغ های داخلی روشن می شوند ، بار در برابر دیوار مشکی مات روشن است ، چراغ ها را خاموش کنید ، میله توسط دیوارهای شیشه ای رنگی پوشیده می شود . قسمت پایینی میله یک خنک کننده است ، در حالی که قفسه های بالایی به عنوان انبار و پیشخوان آماده سازی عمل می کنند .

بار دیواری مدرن

میز بار خانگی
میز بار خانگی

14 . افزونه سطل یخ :

هیچ چیز مانند یک سطل یخ پر از یخ و نوشیدنی ، یک مهمانی را آغاز نمی کند ! برای تبدیل وان یا سینک آشپزخانه خود به یک سطل یخ مهمانی ، زحمت نکشید ، فقط یکی را در بار خانه خود نصب کنید . این راه ‌اندازی بار خانه مدرن و کم‌ فضا شامل یک آینه پشتی ، یک خنک ‌کننده ، چند قفسه جعبه و چراغ‌ های قطره ‌ای مشکی تند است .

مینی بار با سطل یخ

میز بار خانگی
میز بار خانگی

15 . بار در باغ :

مهمانی را با این بار باغ خنک به بیرون از منزل ببرید . این بار ایده آل برای مهمانی های استخر یا برای استراحت در تنهایی در باغ خود و یا لذت بردن از چند نوشیدنی ، با دیگران و دوستانتان است . با خنک کننده ها ، قفسه های جعبه نوشیدنی ، یک بار و یک جفت بشکه ، یکی برای یخ و دیگری به عنوان کاشت برای کوکتل یا مزه مورد علاقه شما استفاده می شود .

بار باغ

میز بار خانگی
میز بار خانگی

16 . تقسیم کننده بزرگ :

جمع و جور و در دسترس . نوشیدنی مورد علاقه خود را سریع و آسان با این بار خانگی جزیره آشپزخانه کاربردی و خاص کنید . شکاف های بطری در نیمه پایینی و یک قفسه جادار در بالا برای تمام وسایل بار شما مناسب است . این طرح یکی از بهترین ایده ها و طرح های بار خانه برای آپارتمان ها یا خانه های کوچک تر است .

بار جزیره آشپزخانه

میز بار خانگی
میز بار خانگی

17 . میله دیواری :

این مینی بار خانه همه چیزهایی را که برای تعمیر و لذت بردن از نوشیدنی ‌های مورد علاقه ‌تان نیاز دارید ، اما بدون از بین بردن فضای گران‌ بها روی زمین ، دارد . ایده آل برای یک بار خانگی دوم و راحت تر – در اتاق خواب یا اتاق نشیمن شما . برای کار روی این طرح به چند پالت چوبی ، مقداری کاغذ سنباده و میخ و یک روز کار نیاز دارید .

میز بار خانگی
میز بار خانگی

18 . سالن با بار :

بالکن ، اتاق پنجره یا ایوان خود را به یک بار خانه شگفت انگیز تبدیل کنید . بار در یک طرف اتاق نصب شده است – با سینک ، خنک کننده ، قفسه ها و کابینت های ذخیره سازی . چوب تیره و ترکیب مشکی با تم کلی سفید و روشنایی که از پنجره شیشه ‌ای عریض می ‌آید ، تضاد دارند . با نصب مبل به دیوار و میزهای تو در تو ، فضا به حداکثر می رسد .

سالن بالکن و بار

میز بار خانگی
میز بار خانگی

19 . مینی بار در بشکه :

ایده جالب ، بدیع و سرگرم کننده ! این مینی بار در بشکه برای خانه ‌ها یا آپارتمان ‌های کوچک‌ و حتی برای خانه ‌های بزرگ ‌تر بهترین انتخاب است ، اما ممکن است بخواهد چندین مینی بار در اطراف خانه تان وجود داشته باشد . همانطور که می بینید ، بشکه روستایی یک پایه عالی برای بار خانه جالب است ، درب بار بشکه ای را باز کنید و مهمانی شروع می شود .

مینی بار بشکه ای

میز بار خانگی
میز بار خانگی

20 . قفسه ها :

این بار مینیمالیستی کاربردی ، جذاب و به خوبی طراحی شده است . یک گوشه خوب برای بار خود انتخاب کنید و طراحی خانه خود را کمی تغییر دهید ، می توانید این بار را به راحتی جا به جا کنید و به گوشه های دیگر خانه ببرید . فقط لازم است قفسه نوشیدنی را به جایی که مهمانی است حرکت دهید .

قفسه نوشیدنی مینیمالیستی

میز بار خانگی
میز بار خانگی

21 . کوکتل و مزه کنار یکدیگر :

این بار خانه با الهام از باغ ، طراوت ، مد روز و سرگرم کننده است ! یک بار خانگی بسازید که نیاز شما را برای باغبانی و لذت بردن از کوکتل مورد علاقه شما برآورده کند . مجهز به سینک ، کولر ، فضای پیشخوان زیاد و یک قفسه فلزی مشکی شیک است . مهمانان شما قطعا از استراحت در این اتاق زیبا لذت خواهند برد .

بار خانه الهام گرفته از باغ

میز بار خانگی
میز بار خانگی

22 . بار گوشه ای :

روشن و جذاب ، جمع و جور و در دسترس . هر گوشه ای نامناسب را به این بار خانگی بسیار کاربردی و دنج تبدیل کنید . این بار شامل یک خنک کننده نوشیدنی ، یک کشو ، یک کابینت ، یک پیشخوان کوچک و چند قفسه است . این بار بیش از اندازه برای تهیه نوشیدنی های مورد نیاز شما و مهمانان در طول روز کافی است .

مینی بار خانگی

میز بار خانگی
میز بار خانگی

23 . انبار کوکتل :

برای افرادی که دوست دارند در خانه سرگرم شوند ، این انبار بزرگ کوکتل ضروری است . می توانید این را در آشپزخانه ، زیرزمین یا اتاق نشیمن و حتی در راهرو بسازید . خنک کننده های نوشیدنی در زیر و قفسه های ذخیره سازی در بالا . قفسه میانی به عنوان پیشخوان آماده سازی عمل می کند . می ‌توانید با درب های شیشه ‌ای کشویی ، انباری را ببندید .

انبار نوشیدنی

میز بار خانگی
میز بار خانگی

24 . دیوار آشپزخانه :

فضایی برای بار خانه ندارید ؟ مشکلی نیست ! این مینی بار خانه فقط یک دیوار آشپزخانه است . با یک پیشخوان چوبی می‌ توانید در مواقعی که از آن استفاده نمی ‌کنید تا کنید و در قفسه‌ های دیواری برای ذخیره ‌سازی از آن استفاده کنید و به راحتی در فضای خود صرفه جویی کنید .

بار آشپزخانه کوچک

میز بار خانگی
میز بار خانگی

25 . کولر و دیسپنسر :

راه اندازی بار خانه بسیار کاربردی و کارآمد . این بار که در گوشه ‌ای دنج ساخته شده است ، شامل چند خنک ‌کننده ، چند قفسه ، یک بطری بازکن ، یک پیشخوان چوبی و یک مشروب ‌خوری دیواری است . این ایده ‌ها و طرح ‌های بار خانه تمام آنچه شما نیاز دارید را دارند .

مینی بار روستیک ساخته شده از اسلب چوب افرا

میز بار خانگی
میز بار خانگی

26 . مینیمالیست براق :

مدرن ، شیک و چشمگیر ! این بار خانگی شیک و مد روز برای مجذوب شدن نیازی به دکوراسیون زیادی ندارد . یک جزیره سیاه ، دیوار پانل چوبی شیک که کابینت ‌ها را پنهان می ‌کند ، چراغ ‌های آویز گنبدی ، چهار پایه ‌های فلزی میله ‌ای و قفسه ‌ای با پشت آینه . به سادگی چشمگیر است !

بار خانه مدرن مینیمالیستی

میز بار خانگی
میز بار خانگی سبک مدرن

27 . شیشه در اتاق نوشیدنی :

روشن ، فوق مدرن ، جذاب و شیک . زمانی که می خواهید یک اتاق نوشیدنی جداگانه داشته باشید اما همچنان می خواهید آن را بخشی از خانه کنید ، این اتاق نوشیدنی شیشه ای برای شما مناسب است . قفسه های نوشیدنی در دو طرف صفحه نمایش اتاق از دید مستقیم خارج شده اند ، در حالی که یک دیوار به عنوان پیشخوان و فضای ذخیره سازی عمل می کند .

شیشه ای در بار خانه

میز بار خانگی
میز بار خانگی

28 . چراغ های مهمانی :

این بار خانه گوشه ای به خوبی تعبیه شده ، کامل و کارآمد است . قفسه جعبه باز به عنوان انبار و ویترین برای بطری ها و ظروف شیشه ای شما عمل می کند . پیشخوان زیر شامل چند کولر است ، در حالی که پیشخوان جلویی به عنوان میله و شامل یک سینک است . با چراغ های مهمانی شگفت انگیز ظاهر را کامل کنید !

بار اتاق مهمانی

میز بار خانگی
میز بار خانگی

29 . کلاسیک و ماندگار :

این بار خانگی درجه یک پیچیده ، برازنده و جاودانه است . این سبک روندها را تحمل می کند ، سبک های خانه را فرا می گیرد و با شخصیت و سلیقه بسیاری از افراد مطابقت دارد . گوشه مشکی شامل قفسه های بطری جعبه ، قفسه ها ، پیشخوان آماده سازی ، چند کشو و یک خنک کننده است . برای روشن ‌تر کردن ظاهر ، بار را با لیوان‌ های نوشیدنی ، سطل‌ ها و سینی‌ های نقره‌ ای تزئین کنید .

میز بار خانگی
میز بار خانگی

30 . بار پالت در فضای باز :

صحنه مهمانی حیاط خلوت خود را با این بار پالت در فضای باز کامل کنید . بار خانه کوچک و در عین حال گسترده که تماماً از پالت‌ های چوبی ساخته شده است ، شامل یک سینک ظرفشویی ، یک آب ‌جوش ، یک فضای نوشیدنی دیواری و قفسه ‌هایی برای لیوان ‌ها و بطری‌ های دیگر است . وقتی مهمانی تمام شد می توانید به راحتی بار را ببندید .

بار حیاط خلوت پالت

میز بار خانگی
میز بار خانگی

31 . انبار مخفی :

ایده ها و طرح های بار مخفی خانه محبوب هستند . این یک بار خانگی بسیار در دسترس و در عین حال محتاطانه است . به راحتی بار خانه خود را با یک دیوار تقلبی که به عنوان درب کابینت عمل می کند پنهان کنید . این دیوار تقلبی یک بار خانه کامل و مفید را پنهان می کند که شامل یک پیشخوان سرویس زیبا ، ده ها نوشیدنی مورد علاقه شما و لیوان های کافی برای شما و مهمانانتان است .

بار خانه پنهان

میز بار خانگی
میز بار خانگی

32 . بار مدرن :

یک بار خانه مدرن کناری برای اتاق غذاخوری ، راهرو و برای زیر زمین های کوچک تر و اتاق های مهمانی بهترین است . بار خانه دارای یک پیشخوان ، یک خنک کننده ، قفسه بطری و چند چهار پایه می باشد . پایه‌ های دیواری مکعب ‌های چوبی و یک پانل سیاه رنگ که توسط چندین نورافکن برجسته شده ‌اند بسیار قابل توجه است .

بار خانه مدرن

میز بار خانگی
میز بار خانگی

33 . اتاق مهمانی پاسیو :

پاسیو خود را با افزودن بار خانه به یک مکان مهمانی یا مکانی برای آرامش تبدیل کنید . این پاسیو شیشه ای شامل یک مینی بار است که می تواند نوشیدنی مورد علاقه شما را بدون دویدن به سمت آشپزخانه سرو کند . طراحی هندسی میله با جزئیات بسیار جالب کف انتخاب شده است . چند چراغ آویز گنبدی شیشه ای قدیمی ، چند صندلی مدرن در اواسط قرن برای فضای بیرونی اضافه کنید .

پاسیو سرپوشیده

میز بار خانگی
میز بار خانگی

34 . مینی بار قابل حمل :

این مینی بار شخصی به اندازه کافی بزرگ است تا نوشیدنی های مورد علاقه شما را در خود جای دهد و به اندازه کافی کوچک است تا بتوانید آن را هر چقدر که می خواهید جابجا کنید . این بار را با خود به اتاق خواب ، اتاق نشیمن و حتی حمام ببرید ! در این بار راحتی ارائه شده است !

مینی بار قابل حمل

میز بار خانگی
میز بار خانگی

35 . مانکاوی روستایی :

شهری ، روستایی ، چشمگیر . دیوارهای پانل چوبی ، تیرهای چوبی عظیم ، چهار پایه های قدیمی و چراغ های محصور شده با ورق آهنی گالوانیزه ، شخصیتی قوی ، فعال و پر جنب و جوش را ارائه می دهند . در حالی که کلاژ کاشی و دکور لنگر جنبه خلاقانه ای را نشان می دهد .

بار خانه روستیک چوب کاج رنگ سندبلاست طوسی

میز بار خانگی سبک روستیک

ایده ها و طرح های برجسته و قابل توجهی برای بار خانه خود دارید ؟ چرا آن را با ما در میان نمی گذارید !

مترجم : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : طراحی بار ، بار چوبی ، طراحی با چوب ، بار چوبی خانه

منبع : renoguide.com.au


مطالب مرتبط با موضوع میز بار :


گالری عکس میز بار :

WhatsApp us