0 Items

15 کلبه الهام بخش و دکوراسیون چوبی داخل

مجموعه ای از کلبه ها و کابین هایی رویایی

کلبه چوبی، ساختمان چوبی، دکوراسیون و نمای شله از چوب

کلبه چوبی، ساختمان چوبی، دکوراسیون و نمای شله از چوب

کلبه در حومه شهر و در کوه ها، حتی یک کلبه کوچک و جمع و جور در سبک مینی‌مالیستی برای ییلاق شهرنشینان می‌تواند بسیار مفرح باشد.

همه به دنبال شله یا کلبه چوبی نیستند و تصور میکنند ساخت یک کلبه چوبی، هدر دادن پول است و به ساخت ساختمان‌های بتنی بیشتر تمایل دارند. این در حالی است که اثبات شده عمر ساختمان‌های چوبی به مراتب بیشتر از ساختمان های بتنی و فولادی است.

در نیمکره شمالی کره زمین تقریبا همه از چوب استفاده می کنند. چوب بدلیل خواص و ویژگی های آن باعث ایجاد تعادل در محیط می شود. چوب ویژگی های منحصر به فرد خاص خود را دارد که باعث ایجا سکوت، آرامش، احساس خوب می شود.

در این بخش 15 ویژگی و نکاتی الهام بخش را برای شما گردآوری کرده ایم.

کلبه چوبی، ساختمان چوبی، دکوراسیون و نمای شله از چوب

کلبه چوبی، ساختمان چوبی، دکوراسیون و نمای شله از چوب

بعد از اینکه املاک ویلایی در جزیره هواسرو در حومه استکهلم کاهش یافت. راه حل این بود که ساختارهای کوچکی از یک قطعه زمین را به یک خانه مجزا، با 180 متر مربع اختصاص دهیم . بودجه کم نیز بر طراحی این پروژه تأثیر گذاشت: حرفه ای ها برای یک کلبه کوچک پوشش دو جداره را .

امروزه در سبک معاصر برای نمای ساختمان که در بیرون ساختمان استفاده می شود. یا ورق ها در ابعاد کوچک که به هم متصل شده اند.

برای درب، سه درهای کشویی، که در داخل آن با نور حرکت می کنند، ایجاد می شود که با طبیعت اطراف آن ارتباط برقرار می کند. معمار همچنین با استفاده از تکنیک های ساخت و ساز سبک وزن سازه را بهبود داد: اتاق ها، به عنوان مثال، دارای پوشش و دیوارهای OSB، پانل تشکیل شده توسط تراشه های چوب است.

برای بررسی هر پروژه روی تصاویر کلیک کنید

کلبه چوبی، ساختمان چوبی، دکوراسیون و نمای شله از چوب

کلبه چوبی، ساختمان چوبی، دکوراسیون و نمای شله از چوب

2. کلبه شیک در وسط جنگل کاج

زود بیدار شدن معمولا برنامه مورد علاقه کسانی است که به دنبال گرمای یک خانه در کوه هستند. در این پناهگاه، واقع در بالای Serra da Mantiqueira،  پریدن از رختخواب در حدود 5:30 صبح بخیر جایزه دارد . این سناریو بود که حرفه ای در بازار مالی جوان را در جستجوی صلح در تعطیلات آخر هفته جذب کرد. و او برادرش، معمار جبرئیل والدویویسو را فراخواند تا به مجتمع گسترده ای که به طور کامل خانه را که در آن محل وجود داشت، تغییر داد.

واقع در بالاترین نقطه زمین، آن را به سه ماژول متصل شده تقسیم شده است. “با غنای جنگل بکر که تقریبا تمام مزرعه اش را اشغال می کرد، جستجو برای سادگی بود”.  و استفاده از عناصر Rustic یک شرکت بزرگ را به سبک صنعتی تبدیل می کنند. سنگهایی که در پوشش خارجی استفاده می شود، کارهای ضایعاتی روی جاده هایی هستند که از طریق جنگل های بومی عبور می کنند. مبلمان معدنچیان معدنی که توسط Valdivieso استخراج می شود، با چوب روستیک و تخریب شده از سوی سن ژائو دل ری، در طبقه، پله ها و جزئیات دیوار استفاده می شود – و کمک به حفظ دکوراسیون مزرعه مدرن.

کلبه چوبی جنگلی

کلبه چوبی جنگلی

کلبه چوبی جنگلی

کلبه چوبی جنگلی

3. خانه در زمین روستایی

زوج خانم سام گروبمان وآقای پل موریس برای این آپارتمان پنج خوابه در یک منطقه 13 هکتاری در ایالت نیویورک که به قیمت 800،000 دلار خریداری کردند. علاوه بر بالا و پایین های تاریخی در زمان های گذشته، عوامل دیگر نیز باعث شده که زن و شوهر مسکن را دوست داشته باشند، مانند اتاق نشیمن با سقف شيشه ای و باز، در محاصره قفسه ها، و این واقعیت که توسط صاحبان قبلی تازه بازسازی شده است.

ساکنان یک راه را برای فشرده سازی این مجموعه که 30 سال پیش گردآوری شده بود را بررسی می کردند.

پل می گوید: “این تصاویر بسیار پیچیده بود زیرا خانه پر از پنجره است.” پنج سال پس از آغاز روند تا به حال حاضر طول کشید تا با زندگی جدید روستایی خود سازگار شده اند، آنها سرانجام موافقت می کنند که مساحت 300 متر مربع به پایان برسانند و حتی بیشتر از قبل آن یک محیط دنج است.

کلبه چوبی روستایی

کلبه چوبی روستایی

کلبه چوبی روستایی

کلبه چوبی روستایی

4. خانه چوبی در Serra da Mantiqueira با راه حل های معماری

پناهگاه در یک ساحه زیبای شهر سائو فرانسیسکو کاویر، در Serra da Mantiqueira، SP، یک پناهگاه برای ساکنان سائو پائولو است. معماری دنیس جولسون و گابریلا بارونا اوچیدا، در منطقه ای به مساحت 2،560 متر مربع، 115 متر مربع مساحت دارد و با محیط اطراف آن ارتباط فوق العاده ای برقرار می کند. حس اطمینان یکپارچه بین داخلی و خارجی است.

به منظور تسهیل این گفت و گو، خانه در وسط دامنه بر روی تپه ای کاشته شد، که بیشتر قسمت مسطح زمین برای فضای زندگی را آزاد می کرد: اتاق نشیمن و آشپزخانه با سطح این سطح هستند. به ویژه، یک درها کشویی بزرگ اجازه می دهد تا میز اتاق نشیمن به راحتی به ناهارخوری در فضای باز و باغ همجوار می شود.

خانه چوبی بر روی کوه

خانه چوبی بر روی کوه

خانه چوبی بر روی کوه

خانه چوبی بر روی کوه

5. یک خانه چوبی یکپارچه با طبیعت  با پانل های شیشه ای بزرگ است

این کلبه در تنسی، ایالات متحده، به عنوان یک جعبه شیشه ای طراحی شده است که پروژه ای را به ارمغان آورده که سبب روشنایی و ادغام با چشم انداز اطراف آن شده است. برای این، معماران میر دیویس استودیو الهام بخش معماری مدرنیستی است.

خانه به سطح توپوگرافی طبیعی زمین، خانه به سطوح سازماندهی شده است تا منطقه صمیمی را از اجتماع جدا سازد – این امر با محیط کاملا یکپارچه است. سبک روستیک توسط پوشش ها و همچنین مبلمان، اما بدون ترک ظرافت در کنار، مانند چرم، همراه با پارچه های طبیعی، چوب و سنگ گسترش یافته است. پالت رنگ از هر لحاظ های نرم و طبیعی است، مانند خاکستری، کرم، کربن و سفید ساخته شده است، تا محیط های آرام را فراهم می کند و پس زمینه مناسب را برای روشن ساختن آثار هنری تنظیم می کند.

خانه چوبی با درب های شیشه ای بزرگ

خانه چوبی با درب های شیشه ای بزرگ

6. یک قطعه کوچک ساده و جمع و جور با شیشه و چوب

عمدتا با چوب ساخته شده است، خانه چوبی بیشتر یک نماد برای پانل های شیشه ای است، که هر زمان که صاحبان آرزو می کنند، دیدگاه طبیعت اطراف را تضمین می کنند. برای کنترل حریم خصوصی، معماران معماری درب چوبی را در سراسر ساختمان، که می تواند باز شود یا بسته شود، طراحی کرده است. سقف تخته سنگ، دودکش و پوشش سدان قرمز یک دستورالعمل با مواد ساده و طبیعی و همچنین چشم انداز اطراف آن را تشکیل می دهند.

یکی از چهره های این ملک توسط یک پانل اسلیمی محصور شده است، یک تجدید نظر زیبایی که باعث می شود که تمایل به ادامه سقف باشد. در داخل، محیط ها بر اساس نیاز ساکنان شکل می گیرند. اتاق خواب، آشپزخانه، منطقه زندگی و غذا یکپارچه می شوند و می توانند با پانل های کشویی جدا شوند. در یک مزرعه، یک منطقه راحت نشستن با یک دیدگاه باور نکردنی وجود دارد.

عکس کلبه چوبی

عکس کلبه چوبی , خانه میکل آنژ

7. خانه میکل آنژ در توسکانی

میکل آنژو دیویدوویکو بونارروتی سیمونی در سال 1475 متولد شد و در طول عمر خود مجسمه ها، نقاشی ها، شعر و پروژه های معماری، آثار کلاسیک که کاملا دوره رنسانس را شرح می دهد، تولید می کند. تمام این زندگی توسط هنر و تلاش نفوذ کرد و خواستار یک آرامش بود.

در سال 1549، در سن 72 سالگی – سی سال پس از تکمیل نقاشی های چینی سیتین، میکل آنجلو ویلا را در توسکانی مرکزی ایتالیا به دست آورد که بیش از 300 سال متعلق به خانواده Buonarroti بود. مسکن، که هنوز هم حفظ شده است، توسط ساکنین فعلی بازسازی شده است و در حال حاضر قیمت فروش این ملک 8 میلیون دلار است. با هشت اتاق خواب و هفت حمام کامل، تمام محیط ها ادای احترام به دوره هنرمند زندگی می کنند. اگر چه آنها دارای وسایل مدرن – مانند گرمایش، تلویزیون و Wi-Fi – خود را با سبک قدیمی مخلوط می کنند.

میکلانجلو بوناروتی (به ایتالیایی: Michelangelo Buonarroti) یا میکل‌آنژ (به فرانسوی: Michel-Ange)، (زاده ۶ مارس ۱۴۷۵ – درگذشته ۱۸ فوریه ۱۵۶۴)، نقاش، پیکرتراش، معمار و شاعر ایتالیایی است. میکل‌آنژ یکی از هنرمندان نابغه تاریخ و از معروفترین چهره های رنسانس ایتالیا می باشد. منبع : ویکی پدیا 

کلبه چوبی میکل‌آنژ

مینیمالیسم و ​​نور در خانه چوبی

کلبه چوبی میکل‌آنژ

مینیمالیسم و ​​نور در خانه چوبی

8. مینیمالیسم و ​​نور در خانه چوبی

نمایش از دور، از یکی از کوچه های بوکولی Fazenda Boa Vista در Porto Feliz، SP،  یک ساختمان چوبی در متراژ 790 متر مربع شبیه به یک انبار – سبک معاصر است. همانطور که از طریق درب اصلی وارد می شوید ، تاثیری از محیط باز، روشن و سخاوتمند زندگی و ناهار خوری که با بالکن و استخر همراه است، و با نگاه خیره کننده ای که به پوشش گیاهی پر از علف کوپه و تپه های ملایم منطقه. 

در دکور، مبلمان وارد شده در سایه خاکستری و سیاه مخلوط به اقلام چوبی در رنگ سفید از طبقه، با لمس رنگ در اینجا و آنجا، به عنوان در کوسن در دکوراسیون استفاده می شود از Ana Morelli و در صندلی سبز Tord Boontje. این انتخاب همچنین شامل صندلی های Jasper Morrison، Jader Almeida و برادران Bouroullec، میز قهوه از کابینه Trancoso و مبل و صندلی توسط Carlos Motta است. در شام، یک نقاشی از سری Mindscapes، توسط فرناندو Velázquez، دعوت بازتاب.

خانه متحرک  , خانه موبایل 

خانه متحرک  , خانه موبایل

خانه متحرک  , خانه موبایل 

خانه متحرک  , خانه موبایل

9. خانه متحرک  , خانه موبایل 

سازنده هلند ادوارد بوتلینگک یک رویاپرداز مصرف کننده برای دوستداران زندگی در مسافرت است. De Markies، یک نوع کلبه تلفن همراه جمع و جور – که می تواند به اندازه کافی برای جایگزینی اشخاص اشغال شده – که هنوز هم می تواند به هر جا که می شود بکشند. 

اندازه گیری 2 متر در 4.5 متر، در فرم کاهش یافته، خانه موبایل دارای فضا برای غذا، آشپزخانه با سینک و اجاق گاز و با بسیاری از کابینت. در حال حاضر در نسخه باز، با سه برابر فضا، یک محیط برای خواب و منطقه پذیرایی طراحی شده است . از یک طرف، یک بوم شفاف که منظره از خارج را فراهم می کند، یکپارچگی هماهنگ با محیط زیست ؛از سوی دیگر، یک بوم نارنجی حریم خصوصی لازم را تضمین می کند.

معماری مدرن با نگاه کلبه

معماری مدرن با نگاه کلبه

معماری مدرن با نگاه کلبه

معماری مدرن با نگاه کلبه

10. معماری مدرن با نگاه کلبه

دهانه و شفافیت این خانه با تضمین بصری مدرنیست که در جنگل اطراف آن ادغام و ترکیب شده است , تمام محیط، شامل افراد را با سکوت تزلزل ناپذیر خود به آرامش و زندگی فرا می خواند . تعداد کمی از مواد استفاده شده اجازه می دهد که مسکن، حتی با 995 متر مربع،  با هماهنگی کامل با جنگل بومی را داشته باشد. در پایان که در آن استخر و سطح ملاقات، یک تراس با باربکیو و شومینه وجود دارد. از آنجا، امکان پرش مستقیم به آب وجود دارد. “یک حس مشترک برای مشتریان و معماران این بود که زندگی روی تراس می رود. به همین دلیل این محیط باید بسیار بزرگ باشد، یادآوری Marcio Kogan از StudioMK27، که پروژه را امضا کرد.

خانه بزرگ

خانه بزرگ

خانه بزرگ

خانه بزرگ

11.  خانه بزرگ در شهرستان های

با وجود موقعیت ساحلی آن، بارسلونا دقیقا جایی است که در کنار دریا زندگی می کند است. برای آن وجود دارد، که در آن بزرگ بودن خود یک خانه است که به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک خانه مطرح کرد: ویژگی های شهرستان و ترکیب رفت و آمد مکرر، معمار کارینا Casanovas یک ماده سوم به مجموعه آورده شده است. 

در منطقه GRACIA جذاب، نما پوشیده از گیاهان پنهان، میان اسرار دیگر، یک باغ سبز و اتاق پر از قطعات پرنعمت ، بسیاری از به دست آورد در مزایده، برخی از فروشگاه خود را moradora.Carina مخلوط آورده لمس سبک روستیک  – مانند ستون ها، درب ها و کف کاج و کاشی زیبای رنگی در آشپزخانه – یک زبان صنعتی، با مراجع طراحی از 1950s، 60s و 70s.

خانه بسیار خوب در ارتباط با طبیعت

خانه بسیار خوب در ارتباط با طبیعت

خانه بسیار خوب در ارتباط با طبیعت

خانه بسیار خوب در ارتباط با طبیعت

12. خانه بسیار خوب در ارتباط با طبیعت

دفتر آرتور کاساس متخصص در جستجوی سادگی است، که همیشه فرار از آن ساده است. با تفکیک استفاده های روشن و بسیاری از امکانات گردش، ساخت و ساز دارای رابطه قوی با طبیعت که آن را احاطه کرده است – با وجود اندازه بزرگ آن، با 950 متر مربع و خطی معاصر آن است.

ویلا با لمس مینیمالیستی

ویلا با لمس مینیمالیستی

ویلا با لمس مینیمالیستی

ویلا با لمس مینیمالیستی

13. ویلا با لمس مینیمالیستی

خانه اصلی در سال  1960s ساخته شده است، در Southhampton، نیویورک، این خانه تحت یک روز شده در کل در دست طراح سوئدی سیسیلیا Dupire، شناخته شده برای بازگرداندن ساختمان های تاریخی در اروپا است. یکی از نشانه های کار او پاک کردن ویژگی های تاریخی اموال است که اصلاحات را پاک می کند، بنابراین آشپزخانه باقی می ماند. به گفته طراح، این فضای گرم به خانه روز به روز برای ساکنان جذابیت گذشته را حفظ می کند

مینیمالیستی، دکوراسیون دارای اقلام ضروری و با طراحی خطوط ساده است تا زیبایی محیط را به همه توجه کند. دیوارهای سفید این قصد را تقویت می کنند و به عنوان یک قاب برای نمایش که به فریم وارد می شود، عمل می کنند. او گفت: “برای من زیبایی یک خانه جالب ، طبیعت است که آن را احاطه کرده است.” 

خانه روستیک و مدرن

خانه روستیک و مدرن

خانه روستیک و مدرن

خانه روستیک و مدرن

14. خانه روستایی و مدرن 

یک زن و شوهر در حال حاضر با فرزندان بزرگسال در این خانه  به متراژ 300 متر مربع را در ایوتو، سائو پائولو زندگی می کنند . داخلی ها توسط دفتر Diptych کنار گذاشته شدند .صاحبانی، که قبلا مشتریان این استودیو بودند، خواستار فضاهای با سبک DNA بودند، اما با خیلی راحتی به یک آدرس شهری عزیمت کردند . 

تن های زمین به عنوان نقطه شروع برای خلق و خوی روستیک و مدرن ذکر شده است، در حالی که مبلمان مسئولیت تعریف فضاها و ایجاد محیط های شیک را دارد. کلبه در هنگام دریافت پروژه های مختلف نورپردازی در هر مکان جالب تر است.در اتاق نشیمن، واشرهای با لامپ های هالوژن به سقف نگاه می کنند، که باعث می شود نور حتی بیشتر شود.

خانه بتن، شیشه و چوب

خانه بتن، شیشه و چوب

خانه بتن، شیشه و چوب

خانه بتن، شیشه و چوب

15. خانه بتن، شیشه و چوب در زمینه 

خطوط راست و مواد ساده به دست آوردن گرما در متراژ 679 متر مربع خانه Redux به، توسط استودیو mk27 در مجتمع های مسکونی کوئینتا دا Baroneza در براگانکا پائولیستا (SP) ایجاد شده است. این ساختار از دو اسکلت بتنی موازی عبور می کند که از یک سقف نازک عبور می کند. طبقه بالا به ارتفاع 50 سانتی متر از زمین بالا تر است به جهت اجتناب از رطوبت و ایجاد می کند که خانه شناور است.

پائولیستا (به پرتغالی: Paulista) یک شهرستان در برزیل است که در پرنامبوکو واقع شده‌است. پائولیستا ۹۳٫۵۱۸ کیلومترمربع مساحت و ۳۰۳٬۴۰۰ نفر جمعیت دارد و ۱۳ متر بالاتر از سطح دریا واقع شده است.

ایجاد دیوارهای گرم در این فضای آرام چالش دیانا رادومیسلر بود. معمار در طول پروژه، مشارکت مشتری را شمارش کرد. علاقه او به قطعات ارجح برای کمک به ساخت دکور مدرن خانه کمک کرد. بنابراین، حرفه ای به دست آورد صندلی برش، نیمکت های چوبی و بازی های میز دایره ای. کارخانه های ساختمانی ترکیبی از جدید و قدیمی است. قفسه سست تلویزیون، تصاویر، مجلات، تلویزیون را خدمت می گیرد و تهویه مطبوع را بدون سرقت شفافیت فضایی پنهان می کند. پس از همه، سادگی، بهترین پاسخ به طبیعت زیبای اطراف است!

WhatsApp chat