با گزینه های مختلف کابینت آشپزخانه مدرن و نحوه تبدیل آنها به یک آشپزخانه رویایی جادار و دلباز آشنا شوید.

طراحی مدرن برای افراد مختلف می تواند معانی متفاوتی داشته باشد، اما به طور کلی اگر سبک طراحی شما کمتر سنتی و مدرن است، ممکن است از کابینت آشپزخانه مدرن در بازسازی خود استفاده کنید.

طراحی و ساخت ایده های جالب کابینت آشپزخانه مدرن
طراحی و ساخت ایده های جالب کابینت آشپزخانه مدرن

خاستگاه آشپزخانه های مدرن

طراحی مدرن در حوالی جنگ جهانی اول آغاز شد و دارای سطوح مسطح، فرم های هندسی و تزئینات حداقلی بود. کابینت های آشپزخانه مدرن با طراحی شیک و زاویه دارتر با سادگی در درب ها و قاب های خود مشخص می شوند. طراحی مدرن اخیر نشان دهنده گرایش به مبلمان مدرن اواسط قرن است که دارای زوایای برجسته و منحنی است. این طرح را می توان به کابینت آشپزخانه مدرن نیز ترجمه کرد. جزایر آشپزخانه مدرن می توانند دارای کابینت های مدرنی باشند که این ظاهر زاویه دار یا منحنی را منعکس می کنند و همچنین دارای اجزای به روز برای نگهداری ظروف آشپزی و ظروف هستند.

همه چیز درباره دکوراسیون آشپزخانه

تمرکز بر مواد دست ساز

طراحی و ساخت ایده های جالب کابینت آشپزخانه مدرن
طراحی و ساخت ایده های جالب کابینت آشپزخانه مدرن

مواد رایج در کابینت های آشپزخانه مدرن اغلب ساخته دست انسان هستند و می توانند شامل فلز، پلاستیک، بتن و شیشه ، ام دی اف های ملامینه هایگلاس و طرح دار باشند. شیشه های نیمه مات یا مات قطعا یک ظاهر محبوب برای کابینت آشپزخانه مدرن است. جایگزینی درهای کابینت قدیمی با درهای شیشه ای مات یک راه ساده و مقرون به صرفه برای مدرن کردن آشپزخانه شما است. کابینت آشپزخانه مدرن را می توان با روکش چوب یا لمینت پلاستیکی نیز مواجه کرد. برای دستیابی به ظاهر مشخصه مدرن، می توانید از روکش چوبی با الگوی دانه افقی اغراق آمیز استفاده کنید. مواد مخلوط نیز در طراحی آشپزخانه مدرن به چشم می خورد.

در حالی که کابینت‌های آشپزخانه سنتی معمولاً از یک نوع چوب ساخته می‌شوند، کابینت‌های آشپزخانه مدرن می‌توانند موادی مانند چوب، لمینت، شیشه و فلز را با هم ترکیب کنند تا حس منحصر به فردتری به دست آورند.

طراحی و ساخت ایده های جالب کابینت آشپزخانه مدرن
طراحی و ساخت ایده های جالب کابینت آشپزخانه مدرن

روکش های چوبی و رنگ های تند اغلب آشپزخانه های مد روز را تعریف می کنند

طراحی و ساخت ایده های جالب کابینت آشپزخانه مدرن
طراحی و ساخت ایده های جالب کابینت آشپزخانه مدرن

طراحی جسورانه کابینت آشپزخانه

رنگ یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد کابینت آشپزخانه مدرن است. در حالی که رنگ‌های طبیعی روکش چوب در این زیبایی طراحی محبوب هستند، رنگ‌های جسورانه و کمتر سنتی نیز محبوب هستند. قرمز و آبی تیره و زرد فلورسنت، نارنجی و سبز را می توان در طراحی های جسورانه آشپزخانه مدرن مشاهده کرد.

سادگی و فقدان جزئیات اضافی کلیدی است

صرف نظر از رنگ یا متریالی که در طراحی مدرن شما استفاده می شود، مهم ترین نکته ای که باید در نظر بگیرید شکل و فرم درب های کابینت شما است. کابینت های آشپزخانه مدرن دارای درب های تخت است که از جزئیات بیش از حد جلوگیری می کند. هیچ قالب تاج، پانل های برجسته یا حکاکی های تزئینی دیده نمی شود و در عوض بر سطوح صاف و براق تأکید می شود.

سادگی طراحی آشپزخانه مدرن باعث می شود فضایی جادارتر و مطبوع در آشپزخانه شما ایجاد شود. بنابراین این سبک طراحی در میان کسانی که پنجره های زیادی در آشپزخانه خود دارند و همچنین کسانی که پنجره های کمی دارند مورد علاقه است. صاحبان خانه هایی که با فضاهای کوچک زاویه دار کار می کنند ممکن است ظاهر و عملکرد کابینت آشپزخانه مدرن را ترجیح دهند زیرا آنها عملکرد را به تزئینات ترجیح می دهند.

سوال و جواب با موضوع کابینت آشپزخانه مدرن :

کابینت آشپزخانه مدرن

 1. مفهوم آشپزخانه مدرن چیست؟

  به طور معمول، آشپزخانه‌های مدرن مکان‌هایی با مفهوم باز با سقف‌های بلند، میزهای بلند، و راه‌حل‌های ذخیره‌سازی هوشمندانه طراحی‌شده هستند که هرگونه نشانه‌ای از درهم‌ریختگی را کاهش می‌دهند . علاوه بر این، طراحی آشپزخانه مدرن معمولاً دارای مواد بازتابنده ای است که هنگام قرار گرفتن در معرض نور طبیعی بهترین ظاهر را دارند.

 2. اهمیت کابینت آشپزخانه چیست؟

  کابینت های آشپزخانه اغلب برای قرار دادن مجموعه وسیعی از اقلام مورد نیاز است . آنها باید مواد لازم برای پخت و پز، لوازم خانگی، کتاب آشپزی و بسیاری چیزهای دیگر را در خود نگه دارند. وقتی آشپزخانه شما فضای کابینت کافی داشته باشد، اطمینان از سازماندهی موثر در منطقه آشپزخانه شما بسیار آسان تر خواهد بود.

 3. کابینت آشپزخانه مدرن از چه چیزی ساخته شده است؟

  آنها میتواند تمام چوب و یا از مواد ساخته شده توسط انسان از جمله تخته فیبر با روکش ملامینه با چگالی متوسط ​​(MDF)، تخته سه لا و فلز هستند . هر کدام مزایا و معایب خود را دارند، و قبل از اینکه تصمیم نهایی را بگیرید، باید در نظر بگیرید که چقدر برای شما هزینه خواهد داشت، دوام و سبک آنها و همچنین سهولت نصب کابینت آشپزخانه.

مقاله بعدی درب کابینت مدرن را مشاهده کنید


مطالب مرتبط با موضوع کابینت آشپزخانه مدرن :

 • طراحی آشپزخانه مدرن چیست ؟
  درباره طراحی دکوراسیون آشپزخانه و کابینت سبک مدرن در سال 2023 ، بهترین ایده های دکوراسیون آشپزخانه ام دی اف ، ارائه خدمات طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه چوبی
 • همه چیز کابینت آشپزخانه مدرن ( ایده و ساخت )
  بهترین ایده های طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه مدرن ، براورد قیمت ، طراحی آشپزخانه مشاوره و خرید ، مقاله کابینت آشپزخانه مدرن
 • کابینت آشپزخانه مدرن
  بهترین ایده های کابینت آشپزخانه مدرن ، طراحی ساخت ، کابینت آشپزخانه یکی از مهمترین وسایل داخل خانه است که در طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه نقش بسزایی دارد
WhatsApp us