آشپزخانه ساده ایرانی

مقاله ای با ایده های جدید برای شما

9 چراغ سقفی منحصر به فرد آشپزخانه برای روشن کردن بهشت آشپزی شما

چراغ سقفی منحصر به فرد آشپزخانه
چراغ سقفی منحصر به فرد آشپزخانه

هنگامی که فضای آشپزخانه خود را بازسازی می کنیم ، معمولاً به گزینه های ذخیره سازی ، پشتی ، دیوارها و کفپوش فکر می کنیم ، این امر در آشپزخانه ساده ایرانی اهمیت زیادی دارند . در حالی که ذخیره سازی و عملکرد نقش مهمی در ایجاد یک تجربه آشپزی کاربردی و بدون دردسر دارند ، ما نمی توانیم نور مناسب را نادیده بگیریم . نور خوب فضای آشپزی شما را روشن می کند و آشپزخانه را بزرگ تر نشان می دهد و در عین حال آشپزخانه مدولار شما را برجسته می کند و لحن مناسب را تنظیم می کند . بنابراین ما برای شما ایده های خیره کننده ای برای چراغ های سقفی آشپزخانه داریم که از فضا استفاده می کند و بهشت ​​آشپزی شما را به خوبی روشن و مجلل می کند . این ایده های نورپردازی آشپزخانه های مد روز ، شیک و متناسب با هر اندازه و زیبایی شناسی طراحی هستند . بنابراین ، قبل از خرید چراغ های سقفی آشپزخانه برای خانه خود ، این مقاله را تا انتها بخوانید .

یک لوستر ویکتوریایی به عنوان چراغ سقف آشپزخانه برای جذابیت سنتی

آیا می خواهید جذابیت دنیای قدیمی را در آشپزخانه خود داشته باشید ؟ این لوستر ویکتوریایی افزودنی عالی برای ترکیب برخی از طراحی های سنتی در آشپزخانه مدرن شما خواهد بود . آن را با چراغ های منطبق در اطراف کابینت آشپزخانه جفت کنید تا جاز بیشتری به فضای تان اضافه کنید . برای حفظ توجه با لامپ ها ، دیوارها و کابینت های تک رنگ را انتخاب کنید . با اضافه کردن دسته های فلزی برای کابینت ها می توانید ظاهر را به هم بچسبانید  . ما همچنین صندلی های چوبی بلند را اضافه کرده ایم تا کمی گرما را به طراحی بیاوریم .

چراغ سقفی منحصر به فرد آشپزخانه
چراغ سقفی منحصر به فرد آشپزخانه

لوسترهای قدیمی ، رنگ سلطنتی می بخشند .

آشپزخانه ای مناسب برای خانه رویایی شما تهیه کنید …

مجموعه ای از چراغ های سقفی آویز برای جزیره آشپزخانه

فضای داخلی آشپزخانه مدرن بدون ایده های نورپردازی مدرن ناقص است . این دسته از چراغ های آویز کریستالی تمام چیزی است که شما نیاز دارید تا جزیره آشپزخانه خود را به نقطه برجسته فضای خود تبدیل کنید . برای داشتن ظاهری شیک می توانید از رنگ های پاستیلی روشن روی دیوارها استفاده کنید . آشپزخانه دارای کابینت های بدون دستگیره و کشوهایی در اطراف است که ظاهری بدون درهم و برهمی به آن می دهد . چراغ های نواری LED قفسه های جعبه را برجسته می کنند و توجه را به مجموعه ظروف شما جلب می کنند . جزیره آشپزخانه با فضای اضافی برای ذخیره سازی همراه است . می توانید چند صندلی بلند اضافه کنید تا به یک پیشخوان صبحانه دنج تبدیل شود .

چراغ سقفی منحصر به فرد آشپزخانه
چراغ سقفی منحصر به فرد آشپزخانه

چراغ های سقفی آشپزخانه کریستالی شیک .

با چراغ های سقفی آشپزخانه ظاهری زیبا داشته باشید

چراغ های سقفی آشپزخانه یک راه عالی برای جلب توجه به مناطق خاصی مانند صبحانه یا پیشخوان آشپزخانه شما هستند . آنها در شکل ها و طرح های مختلف هستند و زیبایی پیشخوان آشپزی شما را برجسته می کنند . برای درخشش بیشتر ، یک اتصال فلزی را انتخاب کنید . ما برای قسمتی از دیوار روکش چوبی اضافه کرده ‌ایم تا پیشخوان صبحانه را برجسته کرده و تمرکز بر نور آشپزخانه را برجسته کند .

چراغ سقفی منحصر به فرد آشپزخانه
چراغ سقفی منحصر به فرد آشپزخانه

چراغ های سقفی آشپزخانه یک بیانیه سبک را اضافه می کند .

آیا تا به حال آشپزخانه ای با طراحی هوشمندانه دیده اید ؟

پانل های چوبی را با چراغ های سقفی آشپزخانه نقطه ای و رومیزی برجسته کنید

این سقف آشپزخانه با پانل های چوبی و وسایل نورپردازی ، طراحی شده است تا لایه های جالبی به فضای سقف اضافه کند . پانل های چوبی به فضای داخلی گرما می بخشد در حالی که نورها فضا را زنده می کنند . بسته به اندازه آشپزخانه خود می توانید نورهای نقطه ای ، چراغ های ساحلی یا ترکیبی از هر دو را اضافه کنید . لمینت های چوبی را برای کابینت های پایه انتخاب کرده ایم تا با طرح سقف کاذب همخوانی داشته باشد . کرکره های بالابر و کابینت های بدون دسته این آشپزخانه کوچک را فوق العاده کاربردی و نگهداری آسان می کند .

چراغ سقفی منحصر به فرد آشپزخانه
چراغ سقفی منحصر به فرد آشپزخانه

پانل های چوبی با نورهای نقطه ای .

نورپردازی مسیر برای سقف آشپزخانه در طرح های صنعتی

چراغ ‌های مسیر مناسب برای آشپزخانه‌ ای به سبک صنعتی هستند و زیبایی‌ شناسی را به زیبایی برجسته می‌ کنند . این آشپزخانه به سبک صنعتی با کابینت های مشکی شیک و روکش آجری طراحی شده است تا ظاهری خشن به ارمغان بیاورد . این طرح در بین زوج ها بسیار محبوب است . ما چراغ‌ های مسیر را روی سقف اضافه کرده ‌ایم تا گزینه ‌های روشنایی کافی که طراحی را نیز برجسته می ‌کند بیشتر توجه را جلب کند .

چراغ سقفی منحصر به فرد آشپزخانه
چراغ سقفی منحصر به فرد آشپزخانه

چراغ های مسیر برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه به سبک صنعتی .

چراغ های نقطه ای ساده ، برای انتخاب به عنوان چراغ های سقفی آشپزخانه برای طرح های مینیمال بهترین هستند

اگر شما یک مینیمالیست هستید و نمی خواهید شلوغی زیادی در آشپزخانه خود داشته باشید ، ایده های ساده ای برای نورپردازی سقف آشپزخانه مانند چراغ های نقطه ای را انتخاب کنید . این چراغ ها به روشن کردن نقاط کور کمک می کنند و ظاهری یکپارچه به آشپزخانه شما می بخشند . لمینت های براق را برای کابینت های خود انتخاب کنید زیرا انعکاس آن فضا را بزرگ تر نشان می دهد . همچنین می ‌توانید از چراغ ‌های نواری LED در زیر کابینت ‌های دیواری برای برجسته‌ سازی استفاده کنید . این یک طرح آشپزخانه مینیمالیستی است و در عین حال دارای مقدار مناسبی از مواد برای ایجاد یک فضای آشپزی مجلل است .

چراغ سقفی منحصر به فرد آشپزخانه
چراغ سقفی منحصر به فرد آشپزخانه

ایده های نورپردازی مدرن برای مینیمال داخلی .

طراحی کابینت آشپزخانه برای زیباتر کردن فضای داخلی شما …

چراغ های ساحلی به دیوارهای آشپزخانه شما گرما می بخشد :

لامپ های ساحلی راه دیگری برای برجسته کردن سقف آشپزخانه و ایجاد گرما هستند . کابینت های رنگارنگ و جذاب در این آشپزخانه حال و هوای شادی را ارائه می دهد و برای زوج های جوانی که از آشپزی با هم لذت می برند بسیار مناسب است . می ‌توانید یک کانتر کوارتز برای مطابقت با پالت رنگ آرامش ‌بخش اضافه کنید . دودکش سنگین و اجاق گاز داخلی به شما کمک می کند تا آشپزخانه شما بدون حاشیه باشد . چیدمان موازی آشپزخانه حرکت جریان آزاد را ارائه می دهد .

چراغ سقفی منحصر به فرد آشپزخانه
چراغ سقفی منحصر به فرد آشپزخانه

چراغ‌ های ساحلی گوشه ‌های آشپزخانه را روشن می ‌کند .

یک چراغ آویز حصیری بزرگ ، لمسی زمینی به آشپزخانه می دهد :

مبلمان و پایه های حصیری امسال پایدار و در روند هستند . آنها حال و هوای خاکی به خانه شما می بخشند و به خوبی با فضای داخلی مدرن مطابقت دارند . لمینت های خاکستری و چوبی را برای کابینت آشپزخانه خود انتخاب کنید تا با زیبایی طراحی مطابقت داشته باشد . ویژگی ‌های آشپزخانه مدرن مانند گاراژ لوازم خانگی ، بیرون‌ کش سطل زباله ، واحدهای گوشه ‌ای و کشوهای بدون دسته ، عملکرد فضا را ارتقا می ‌دهد . همچنین می ‌توانید یک میز ناهار خوری چوبی با صندلی‌ های حصیری برای هماهنگی با چراغ آویز سقف اضافه کنید .

چراغ سقفی منحصر به فرد آشپزخانه
چراغ سقفی منحصر به فرد آشپزخانه

آباژورهای حصیری حال و هوای خاکی به ارمغان می آورند .

سقف کاذب در آشپزخانه خود را با پانل های نور برجسته کنید :

پانل های سبک می توانند به سقف کاذب ابعاد ببخشند و آشپزخانه شما را روشن و جادار جلوه دهند . این ایده حتی برای طراحی های کوچک آشپزخانه نیز عالی است . می توانید سقف کاذب POP را انتخاب کنید و آن را با چراغ های LED برجسته کنید . می توانید از لمینت های شیشه ای بر روی کابینت ها برای ایجاد فضایی مجلل استفاده کنید . بیرون ‌کش کشو ، واحدهای بلند و واحدهای چرخ فلک از فضا به زیبایی استفاده می ‌کنند و فضای ذخیره ‌سازی اضافی را برای چیدمان کارآمد لوازم ضروری آشپزخانه شما فراهم می‌ کند . یک پنجره یا بالکن بزرگ تهویه مناسب و یک منطقه پخت و پز با نور طبیعی را ارائه می دهد .

چراغ سقفی منحصر به فرد آشپزخانه
چراغ سقفی منحصر به فرد آشپزخانه

آشپزخانه مدولار با سقف کاذب با نور LED :

اکنون که به خوبی برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد چراغ های سقفی آشپزخانه مجهز شده اید ، بیایید در مورد آخرین روند طراحی آشپزخانه در سال 1401 صحبت کنیم . اگر به دنبال کمک متخصص در طراحی آشپزخانه خود با مبلمان مدولار و طرح های شخصی هستید ، با مشاوران ما صحبت کنید . کارشناسان ما به شما کمک می‌ کنند تا ایده‌ های طراحی درجه یک که کاملاً متناسب با بودجه و سبک زندگی شما باشد ، داشته باشید . همچنین می توانید برای بررسی آخرین روندهای طراحی داخلی ما در سایت مراجعه کنید .

مترجم : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : طراحی آشپزخانه ایرانی ، چراغ های آشپزخانه چوبی

منبع :designcafe.com


مطالب مرتبط با موضوع دکوراسیون آشپزخانه :

WhatsApp us