یک کلبه کوچک

طراحی خانه کوچک با قاب AFRAMES به عنوان کمی معماری نوستالژیک و همچنین به عنوان یک عکس فوری جالب از خوش بینی آمریکایی همیشه مرا مجذوب خود کرده است. آنها در زمانی به محبوبیت رسیدند که بسیاری از آنها وارد طبقه متوسط ​​می شدند و خودروها تبدیل به یک مکان رایج شدند.ایده تعطیلات آخر هفته برای اولین بار تبدیل به یک چیز شد و مردم به مناطق روستایی کشور نگاه می کنند تا یک کابین در جنگل بسازند. یک طرح ساده اما کاربردی به نام قاب A وارد کنید.

ایده های برای ساخت کلبه چوبی
ایده های برای ساخت کلبه چوبی

خانه‌های کوچک با قاب A مدرن امروزی با در نظر گرفتن زندگی تمام وقت طراحی و ساخته می‌شوند. اگرچه بسیاری از مردم هنوز این سبک معماری را به عنوان یک کابین یا خانه تعطیلات می‌پسندند، اما این شکل واقعاً در حرکت خانه کوچک ظاهر شده است.در حال حاضر، همه قاب های A خانه های کوچک در نظر گرفته نمی شوند. در واقع، خانه های کوچک A-frame و حتی گزینه های بسیار بزرگ وجود دارد. خانه های کوچک قاب A معمولاً بین 100 تا 400 فوت مربع است. خانه های کوچک با قاب A معمولاً بین 400 تا 1000 فوت مربع هستند. هر دو سبک برای کسانی که می خواهند خانه خود را بسازند و زندگی در خانه های کوچک را انجام دهند محبوب هستند. .

ایده های برای ساخت کلبه چوبی
ایده های برای ساخت کلبه چوبی

A لیستی از جوانب مثبت و منفی دارند. بزرگترین مزیت این سبک این است که ساخت آن نسبتا آسان است، که برای بسیاری از کسانی که می خواهند قاب کوچک A خود را در یک قطعه زمین کوچک بسازند جذاب است.طراحی ساده به این معنی است که دیوارهای جانبی را به طور کامل حذف می کنید و به جای آن یک صفحه سقف بزرگتر را انتخاب می کنید. چیزی که معمولاً یک سیستم دیواری متشکل از گل میخ‌ها، صفحات بالا/پایین، رکاب‌ها و ساختار پیچیده خرپا سقفی است که به یک تکه چوب تبدیل می‌شود که فقط باید دو برش روی آن انجام دهید.اگرچه این سقف یکپارچه بدون معایب نیست. سقف شیبدار فضای داخلی کمتر قابل استفاده ای ایجاد می کند زیرا شما فقط می توانید مستقیماً خیلی نزدیک به دیوار بایستید.خانه‌های کوچک فریم A تمایل دارند کمی بزرگ‌تر از خانه‌های دیگر کج شوند، زیرا برای داشتن فضای کافی برای زندگی در سقف‌های شیب‌دار، به خانه‌ای عریض‌تر و بلندتر نیاز دارید.

اگر سبک قاب A برای شما جذاب است، زیاد درگیر این فکر نباشید که یک خانه کوچک «باید» این همه فوت مربع باشد، خانه ای بسازید که برای شما مناسب باشد!

ایده های برای ساخت کلبه چوبی
ایده های برای ساخت کلبه چوبی

مزایا و معایب :

ساده برای ساخت

کم هزینه

شکل قوی

تعمیر و نگهداری کم

بادوام در شرایط آب و هوایی

سبک یکپارچه سازی با سیستم عامل طراحی ساده و مینیمالیستی

فضای کمتر قابل استفاده به دلیل شیب فضای بیرونی بیشتر به معنای کارایی کمتر است

کنترل دما می تواند یک چالش باشد

اتاق زیرشیروانی می تواند ناراحت کننده باشد

سرویس دهی سقف های شیب دار سخت است

برخی از افراد احساس می کنند این سبک قدیمی است

نور طبیعی محدود

ایده های برای ساخت کلبه چوبی
ایده های برای ساخت کلبه چوبی

مطالب مرتبط با موضوع کلبه چوبی :

 • ایده هایی برای ساخت کلبه چوبی کوچک a frame شله
  آیا به دنبال یک کلبه چوبی دل‌نشین هستید که می‌توانید در آن لحظاتی شاد و آرام را سپری کنید؟ آیا میخواهید یک مکان فراموش‌نشدنی برای استراحت و آرامش خودتان را در طبیعت داشته باشید؟
 • نکاتی درباره کلبه A شله چوبی ، خانه ویلایی سوئیسی
  طراحی خانه کوچک با قاب AFRAMES به عنوان کمی معماری نوستالژیک و همچنین به عنوان یک عکس فوری جالب از خوش بینی آمریکایی همیشه مرا مجذوب خود کرده است
 • ساخت کلبه چوبی کوچک سبک و ارزان با نقشه و پلان
  نقشه و پلان و عکس کلبه چوبی کوچک ،تصویر یک کلبه چوبی کوچک، در دل جنگل، با عمری طولانی و پوششی کهنه رنگ، همواره تصویری زیبا و دلفریب برای بسیاری از ما به حساب می آید
 • سازنده کلبه چوبی تمام چوب ارزان
  یکی از رویاهای بسیاری از افراد امروزی ساخت و ساز یک کلبه چوبی در گوشه‌ای از جنگل یا کنار دریا است. این رویا تصویر یک زندگی آرام و طبیعت‌نگر را در ذهنمان زنده می‌کند
 • بهترین ایده های جالب برای ساخت کلبه چوبی روی درخت
  اولین قدم برای ساخت کلبه چوبی، انتخاب درخت مناسب است. درختی که مناسب برای ساخت کلبه باشد، باید قطر آن حداقل 20 سانتی متر باشد و باید به صورت عمودی بریده شود.
 • کلبه چوبی ویلایی
  به طور کلی، کلبه چوبی ویلایی، یک گزینه عالی برای افرادی است که به دنبال زندگی سالم، آرام و خودکفایی هستند. این نوع خانه، با داشتن ظاهر زیبا، کیفیت مواد ساختاری بالا و خطر کمتر آتش‌سوزی، در بلندمدت به شما بسیار سودمند خواهد بود

WhatsApp us