رویداد دکوراسیون 2018 و انتخاب برترین ایده های 2018-2019

برترین ایده های دکوراسیون پاریس در سال 2017 – 2018

گزارش رویداد های دکوراسیون ایران و جهان

چرا پاریس ؟

بعنوان یک مرجع منتقد از تمام فرهنگ های جهان گرد هم جمع شده اند تا با برسی نمایشگاه های جهان برترین های مد و دکوراسیون را معرفی کنند .

گروه فن و هنر !

یکی از قدیمی ترین مجموعه های تهران که از سال 1340 در شمال تهران مشغول بفعالیت بوده و اکنون پسران استاد علی حیدری در حال فعالیت پدر میباشند .

رویداد های deco off :

تمرکز اصلی این رویداد بر روی مشخصات فنی یک سازه ، متریال ، رنگ و روش ساخت میباشد و در صورت تمایل مشتریان قابلیت سفارش گروهی و تکی امکان پذیر است .

رویداد ها در باشگاه مشتریان قابل پیگیری برای مشتریان این مجموعه است . نمونه کارها و اکثر فعالیت های فرهنگی , اجتماعیو اقتصادی از طریق وب سایت , اپلیکیشن و گروه deco off قابل پیگیری است .APPLY NOW

طراحی برتر  انتخاب متریال   انتخاب رنگ  

بازار کار و نیروی انسانی منطقه خاوران و شهر ری

شهرک صنعتی خاوران دقیقا مابین دو منطقه شهر ری و مامازند است . این مجموعه به بزرگترین باز نیروی انسانی دسترسی دارد که اغلب افراد بسیار باتجربه و افرادی با شخصیت مثبت میباشند . این در حالی است که سالها کارخانه در مناطق دیگر تهران مانند جاجرود تا دماوند یا ساوه تا کرج را دیده ام که بدلیل نبود میروی انسانی مثبت و سازنده نتوانستند سازه های جالب و خاص بسازند و همیشه درگیر این موضوع ابتدایی ولی اساسی بودند . یکی از دلایل حضور این مجموعه در منطقه صنعتی خاوران منابع انسانی غنی و وجود تنها بازار چوب تخصصی خاور میانه در این منطقه است .بازار چوب ایران .

تجربه و نوآوری: 57 سال فعالیت در صنایع چوب و دکوراسیون داخلی باعث شده این مجموعه به یکی از با تجربه ترین مجموعه های طراحی و ساخت دکوراسیون تبدیل شود

تمرکز بر فن آوری و حضور در بازار چوب ایران موجبات برتری ما را ایجاب کرده است .

بازار چوب ایران , سایت درودگران تهران

بازار چوب ایران , سایت درودگران تهران

مشاوره , طراحی 3D , ساخت حرفه ای , رنگ پولیشی  , بسته بندی و حمل و نقل حرفه ای , نصب  , آموزش و نگهداری و گارانتیرویداد ها و اخبار معماری و دکوراسیون

4 تکنیک اصلی در ساخت یک سازه

تهیه مصالح و متریال : انتخاب چوب , فلز , شیشه و رنگ

ساخت : شکل دادن به متریال و اتصالات مورد نیاز

تزئینات : شامل منبت کاری ، ابزار و از بین بردن ناخالصی ها

رنگ : هر سازه براساس شرایط محیطی نیاز به رنگ خاص خود دارد . مانند چوب های ترمووود نما که نیاز به رنگ های طبیعی با مقاومت بسیار بالا در برابر نور و رطوبت .

در تمامی مراحل کار نکاتی مانند حمل و نقل و بسته بندی وجود دارند که مهم است کار را به کاردان بسپارید تا به اصلی ترین سرمایه ما صدمه ای نخورد و آن زمان است .

پرستیژکاری و مهارت در اجراکانال تلگرام ایده های برتر

رنگ کاری & ورق طلا و پتینه

سیلر کیلر , پلی استر , رزین های اپوکسی و غیر اشباع , رنگ های طبیعی و…ورق طلا

دکوراسیون خارجی & روف گاردن

دکوراسیون خارجی

دکوراسیون داخلی & مبلمان

دکوراسیون داخلی

گالری و مطالب نمایشگاه  برترین ایده 2018 – 2019

درب چوبی , ساخت درب چوبی , ایده و مدل های جدید در چوبی 2019

درب چوبی , ساخت درب چوبی , ایده و مدل های جدید در چوبی 2019

توسط farbod | اکتبر 29, 2015 | در و پنجرهدربدرب تمام چوبدرب قدیمیدرب و پنجره گره چینیدرب و چهار چوب چوبی

درب چوب ، درب تمام چوب ، درب چوب ساختمان ، درب چوبی ساختمان ، درب ورودی ، درب چوبی ساختمانی ، درب اتاق ، درب سرویس ، درب ضد آب ، درب چوب راش

WhatsApp us