0 Items

ضمانت نامه گروه فن و هنر ایران زمین

این ضمانت نامه فقط به سفارش کارفرما قبل از فاکتور شدن تعلق دارد .

اینکه مشتریانی از ما درخواست کار ارزان و با متریال معمولی و رنگ معمولی میکنند و در نهایت در خواست ضمانت دارند غیر ممکن است .

ما برای انتخاب متریال تهیه و برش چوب ها و تهیه رنگ های اصل اروپایی زمان و هزینه بسیار بالایی میکنیم و تمام این ها به سفارش مشتری امکانپذیر است .

مثال :روکش راش استاندارد باید 6 الی 9 دهم میلیمتر ضخامت داشته باشد . دستگاه های روکش گیری غیر استاندارد این روکش ها را ناهموار برش می دهند و این باعث کج شدن ورق و چوب و به مرور زمان بخش های کاس و پایین از روی کار بلند می شوند و کار نجار خراب می شود .  روکش های خوب بیشتر ایتالیایی و یا ترک هستند . قیمت روکش ارزان غیر استاندارد هر متر مربع 3000 تومان است , در حالی که روکش چوب ایتالیایی از هر متر مربع 20.000 تومان قیمتش شروع می شود .

پس باید مشتری بداند یک محصول استاندارد با ضمانت مادام العمر باید از بهترینها ساخته شود . تفاوت کار ما ایرانی ها با اروپایی ها در همین است . مثلی است که میگه سود تو خریده . در حالی که اگر شما هنگام خرید فقط به ایتم قیمت نگاه کنید مطمئنا بعدا بخاطر کیفیت پایین محصول خود را سرزنش میکنید . ما برای کارهایمان بهترین چوبها و روکش ها را انتخاب میکنیم . برای یک کار لاکچری باید چوب و روکش خوب , چسب درجه یک , ورق و لبه کوبی عالی انجام شود و در نهایت به یک پرس استاندارد و به روز سپرده شود . این  در حالی است که میتوان همین روکش را با چسب چوب هم چسباند و بدون هزینه کرایه وانت , بارگیری , پرس گرم , و…

انواع ضمانت این مجموعه :

1 . ضمانت کارکرد صحیح محصول

بازو بسته شدن درب ها ؛ کشو , لولا , ریل

2 . ضمانت چوب و متریال

3 . ضمانت رنگ

4 .  Life Time  ضمانت مادام العمر گروه صنایع چوب فن و هنر : این گارانتی دقیقا نیاز امروز ایران است . ما در این گارانتی به شرایط ده سال آینده محصول شما نیز توجه داریم و بر اساس یک شرایط ویزه با خدمات طراحی , اجرا و نگهداری , ضمانت نامه شما صادر می شود .

WhatsApp chat