نکات بسیار مهم در خریدن میز کنار مبل

 میز کنار مبل

میز کنار مبل

زمانیکه خانه تان را دکور میکنید یا دکوراسیون آن را تغییر می دهید ، باید از اثاثیه خانه بهترین استفاده ممکن را برده و آن ها را در اتاق های مختلف خانه بدرستی بچینید ، یا حتی برخی از وسایل خانه را خریداری کنید. میز کاناپه یا میز کنار مبل نیز از وسایل ضروری خانه است.

میز کنار مبل

میز کنار مبل

میزهای کنار مبل و کاناپه باید با توجه به نوع مبلمان انتخاب و خریداری شوند. برای مثال، اگر مبلمان و دکوراسیون خانه شما سنتی است انتخاب میز چوبی با اندازه های بزرگ می تواند ایده جالبی باشد.حتی می توانید میزهای چوبی انتخاب کنید که سطح شیشه ای داشته باشند.

 میز کنار مبل

میز کنار مبل

یک میز مبلمان باید در مقابل کاناپه یا مبلمان قرار بگیرد.استفاده از اندازه های کوچک و بزرگ این نوع میزها میتواند به شما کمک کند تا در استفاده از فضا صرفه جویی کنید.بلندترین اندازه این میزها 40 تا 50 سانتی متر است و باید به اندازه ای باشد که به فرد امکان این را بدهد تا براحتی از جایی که نشسته از آن استفاده کند.

 میز کنار مبل

میز کنار مبل

از میزهای کوچک خانه میتوانید برای قرار دادن ریموت های ویدئو ، تلویزیون و… استفاده کنید. حتی می توانید روزنامه ها و مجله های روز و خودکار روی آن قرار دهید.
کاناپه هایی که به شکل L هستند باید دو میز در مقابل خود داشته باشند.

میز کنار مبل

میز کنار مبل

همچنین دقت داشته باشید اندازه این میزها با نوع مبلمان شما مطابقت داشته باشند. اگر مبلمان شما کوتاه و کشیده است انتخاب میزهای پایه بلند ایده هوشمندانه ای نمی تواند باشد و برعکس!

میز کنار مبل

میز کنار مبل

 

http://www.persianv.com

WhatsApp us