با مبلمان رنگى، شادی را به خانه بیاور!

وجود رنگ در فضا باعث نشاط و شادابی انسان می‌شود و چه بهتر است که اگر تصمیم به تغییر دکوراسیون داخلی منزل‌مان داریم از مبلمان دارای رنگ‌های شاد استفاده کنیم. انتخاب مبلمان با رنگ شاد و روشن جسارت خیلی زیادی می‌خواهد، ولی مطمئن باشید وجود آنها در فضای داخلی منزل‌تان بسیار روحیه ‌بخش و اثرگذار است. اگر می‌خواهید از کسالت فضاهای داخلی منزل‌تان بکاهید این مبلمان می‌تواند به شما کمک کند تا در کمترین زمان ممکن بهترین تغییرات را در دکوراسیون داخلی منزل‌تان به وجود آورید.

 

مبلمان رنگی

مبلمان رنگی

 

رنگ خردلی یکی از رنگ‌هایی است که به ندرت در طراحی دکوراسیون داخلی به کار گرفته می‌شود. این رنگ از قدرت جذب بالایی برخوردار است و می‌تواند در فضاهایی با رنگ غالب کرم مورد استفاده قرار گیرد. برای مبل‌های خردلی رنگ‌تان می‌توانید از کوسن‌هایی با رنگ زرد و نارنجی استفاده کنید.

 

مبلمان رنگی

مبلمان رنگی

اگر فضای اتاق نشیمن یا پذیرایی شما سفید است، مبلمان نارنجی رنگ بهترین انتخاب برای اتاق شماست. رنگ نارنجی با تاثیر‌گذاری بالای خود می‌تواند نقطه عطف اتاق شما باشد. این رنگ می‌تواند با پرده و کوسن‌هایی که خطوطی از رنگ‌های قرمز و آبی و بنفش دارند ترکیب شده و گرمای خاصی را به اتاق شما ببخشند.

مبلمان رنگی

مبلمان رنگی

استفاده از تضاد‌های رنگی نیز می‌تواند دکوراسیون داخلی اتاق شما را تحت تاثیر قرار دهد. اگر خواهان ترکیب‌های شاد هستید، می‌توانید از دو رنگ قرمز و آبی در کنار یک دیگر استفاده کنید. برش این دو رنگ در کنار یکدیگر می‌تواند چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره کند.

مبلمان رنگی

مبلمان رنگی

برای اتاق خواب دختر کوچک‌تان مبلمانی با رنگ صورتی انتخاب کنید. خواهید دید که چگونه چشمانش از شادی برق خواهد زد. برای این که نشاط بیشتری را به اتاق خواب کودک دلبندتان بیاورید، می‌توانید از رنگ سبز برای دیوارها بهره ببرید و شادی بیشتری را برای کودک‌تان به ارمغان بیاورید.

آبی فیروزه‌ای یکی از رنگ‌هایی است که در عین پرانرژی بودن آرامش خاصی را نیز به فضا القا می‌کند. برای اتاق نشیمن‌تان می‌توانید، مبل‌های مدرن با رنگ آبی فیروزه‌ای انتخاب کنید و با گذاشتن چند عدد کوسن با رنگ نارنجی کیفیت فضا را بالاتر ببرید و از داشتن چنین اتاق نشیمنی لذت برید.

مبلمان رنگی

مبلمان رنگی

استفاده از رنگ قرمز در فضای داخلی منزل به آن هیجان و انرژی خاصی می‌بخشد. اگر می‌خواهید از کسالت فضای داخلی منزل خود بکاهید بهتر است به مبلمانی با رنگ قرمزفکر کنید. وجود رنگ قرمز در اتاق نشیمن به آن گرمای دل نشینی می‌بخشد.

مبلمان رنگی

مبلمان رنگی

اگر می‌خواهید فضای صمیمانه‌تر و دوستانه‌تری را تجربه کنید می‌توانید از رنگ زرد در مبلمان داخلی اتاق‌تان بهره ببرید. رنگ زرد حس راحتی بیشتری به فضا می‌دهد و در عین حال فضایی شاد را برای شما رقم می‌زند.

http://www.modeonline.ir

WhatsApp us