خانه » Blog » دکوراسیون » دکوراسیون آشپزخانه » تفاوت کابینت انزو و نئوکلاسیک با کلاسیک :

تفاوت کابینت انزو و نئوکلاسیک با کلاسیک :

اگر در حال ساخت و یا طراحی دکوراسیون آشپزخانه خود هستید ابتدا باید یک سبک را انتخاب کنید . مانند سبک مدرن ، کلاسیک ، سنتی یا روستیک و ..

لیست قیمت درب و کابینت انزو پولیشی

ساخت کابینت آشپزخانه انزو , مدل کلاسیک
درب کابینت سفید پولیشی , انزو

یکی از عوامل موثر در زیبایی و شیک بودن یک کابینت استفاده از مدل های درب خاص و منحصر به فرد است که یکی از این مدل ها برای درب ، کابینت انزو پولیشی است . سبکی که جلال و شکوه را به آشپزخانه شما اضافه می کند . یکی از سبک های باشکوه در معماری سبک کلاسیک و نئو کلاسیک است .

رنگ کاری درب کابینت

تفاوت کابینت انزو و نئوکلاسیک

رنگ کابینت سفید پلی استر پوست و پولیش , درب کابینت انزو , رزین پلی استر شفاف
رنگ کابینت سفید پلی استر پوست و پولیش , درب کابینت انزو , رزین پلی استر شفاف

ایا میدانید سبک نئوکلاسیک چیست ؟ سبک کلاسیک بسیار شلوغ و تجملاتی و سلطنتی است ، سبک مدرن بسیار ساده و خطوط مشخصی دارد ، حال سبک نئو کلاسیک چیزی بین مدرن و کلاسیک است یعنی سعی شده ویژگی های سبک کلاسیک بصورت مدرنتر ارائه شود . یعنی کلاسیک و مدرن . کسانی که بدنبال کلاسیک بدون شلوغی و ازدحام هستند سبک نئوکلاسیک را انتخاب می کنند .

درب اتاق خواب سفید٬ رنگ سفید براق٬ رنگ سفید پولیش٬ رنگ سفید پلی استر , مرکز ساخت درب تمام پولیش باکیفیت ,  قیمت درب اتاق خواب سفید , رنگ درب ورودی خانه , ترکیب رنگ درب و چهارچوب , مدل رنگ درب اتاق , درب سفید طلایی , رنگ آمیزی درب اتاق , رنگ مناسب درب و پنجره , رنگ چهارچوب درب اتاق خواب
درب انزو پولیشی ، جزیره با سرستون کلاسیک مدرن

کابینت آشپزخانه کلاسیک مدرن

سبک نئوکلاسیک در اصل برای خانه های رم و یونان طراحی شده بود و در قرن هجدهم و وزدهم در اروپا رواج پیدا کرده بود .

کابینت کلاسیک بسیار طرفدار دارد و از قدیم رواج و مد بوده است . اما استفاده از کابینت های کلاسیک بسیار شلوغ و پر از ابزار و رنگ هستند که برای فضا های کوچیک مناسب نیستند . اگر طرفدار سبک کلاسیک هستید ولی فضای شما کوچیک است بهتره سبک نئوکلاسیک را انتخاب کنید . یعنی کابینت ستون تاج و درب ها تاحد بسیار شبیه به کلاسیک ولی با شلوغی و ابزار کمتر اجرا می شود .

درب کابینت انزو رنگ سفید پولیش , رنگ پولیش جز خاصترین نوع رنگ بر روی ام دی اف و چوب , کابینت کلاسیک,کابینت رنگ پولیش , کابینت کلاسیک,کابینت رنگ پولیش , رنگ پولیشی و یا قطر بیشتر روکش سفید براق , در کابینت کلاسیک میتوان از رنگهای سفید و هم خانواده قهوه ای یک نمایش چوبی کامل ساخت , کابینت تمام ام دی اف خام (طرح انزو) با رنگ سفید پولیشی
درب کابینت انزو رنگ سفید پولیش

کابینت انزو سبک نئوکلاسیک است و برای کسانی که میخواهند سبکی بین کلاسیک و مدرن داشته باشند این یک انتخاب عالی است .

آشپزخانه نئوکلاسیک یعنی یک آشپزخانه لوکس ولی راحت و ساده . آشپزخانه کلاسیک هماهنگی بین عناصر کلاسیک و مدرن است .

گروه فن و هنر در زمینه ساخت و طراحی دکوراسیون در سبک های مدرن کلاسیک و نئوکلاسیک آماده ارائه خدمات حرفه ای می باشد

کابینت نئوکلاسیک چیست؟

کابینت های نئوکلاسیک تبلور هماهنگی بین عناصر کلاسیک و مدرن هستند که فضای آشپزخانه ای راحت و مجلل را به ارمغان می آورد. در این سبک امکان اجرای تمامی طرح ها، جزیره آشپزخانه و … وجود دارد.

کابینت معاصر چیست؟

سبک معاصر اغلب با سبک مدرن اشتباه گرفته می شود، اما کابینت های آشپزخانه معاصر کمتر زاویه دار و هم سطح هستند . این سبک همچنین از عناصر طبیعی مانند جلوی چوب واقعی، قفسه های شناور، لوازم استاندارد و سایر مواد طبیعی استفاده می کند که احساس “هومیر” را ایجاد می کند.

آشپزخانه نئوکلاسیک چیست؟

آشپزخانه نئوکلاسیک را می توان نقطه تلاقی سبک مدرن و کلاسیک دانست . کابینت های نئوکلاسیک امروزه به یکی از محبوب ترین سبک های طراحی در جهان تبدیل شده اند. کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک سادگی و مینیمالیسم را از سبک مدرن به ارث برده است.

مطالب مرتبط با موضوع کابینت انزو پولیشی سبک نئوکلاسیک :

WhatsApp us