میز اداری چوبی با رویه تمام چوب  

میز اداری یکی از موارد مهم در دفتر است . هنگامی که یک میز اداری لوکس راه اندازی می کنید ، تأثیر خوبی بر مشتریان و کارکنان شما می گذارد .

میز تحریر چوبی با رویه شیشه ای طرحی مدرن است که در بسیاری از گالری ها می توانید آن را ببینید . از طرف دیگر ، طراحی میز اداری شیشه ای به دلیل اینکه میز کار ممکن است نیمه شفاف ، شفاف یا رنگی باشد ، به شدت متفاوت است .

 میزهای اداری با روکش شیشه ای معمولاً دارای ضخامت هایی از 6 میکرومتر تا 19 میکرومتر هستند که در انتخاب ظاهری مدرن و شیک به جذابیت کمک می کند . میزهای شیشه ای علیرغم اینکه ظاهری مدرن و جذاب دارند ، اغلب به عنوان تکه های بیانی در نظر گرفته می شوند . این ایده را به شما می دهد که اگر میز اداری شیشه ای دارید ، سازماندهی و زیبایی شناسی را بسیار جدی می گیرید ، که این امر بسیار خوب است . هر مفهومی برای طراحی داخلی امروزی نیز می تواند از ظرافتی که یک رومیزی یا میز شیشه ای می تواند ارائه دهد ، بهره مند شود .

میز اداری چوبی با صفحه میز چوبی
میز اداری چوبی با صفحه میز چوبی

شما باید فواید و همچنین مضرات استفاده از شیشه را به دلیل ظاهر جذاب آن در نظر بگیرید . از آنجایی که گرد و غبار ، اثر انگشت و رگه ها تمایل به چسبیدن به دسکتاپ های شیشه ای دارند ، اولین چیزی که به ذهن می رسد جنبه تمیز کردن آنها است . نام ” میز اجرایی ” این تصور را ایجاد می کند که این میز برای فضای اداری مناسب است  .

از ویژگی های بارز میزهای اجرایی ، وجود کشوها و کمدهای بایگانی علاوه بر اندازه بزرگ تر و ساختار محکم تر آنهاست . با توجه به اینکه این رسمی ترین و حرفه ای ترین نوع میز است ، برای استفاده در یک دفتر جادار یا زمانی که نیاز به فضای ذخیره سازی قابل توجهی وجود دارد ، ایده آل است . علیرغم این واقعیت که میزهای اجرایی معمولاً به دلیل کاربردی بودن نسبت به میزهای معمولی زینتی کمتر و از نظر بصری حجیم تر هستند ، می توانند انتخاب خوبی برای مخفی کردن سیم ها و کابل ها باشد . آیا به دنبال راه هایی برای تقویت دفتر اجرایی خود هستید ؟ لوازم جانبی میز ممکن است به ایجاد فضای غیرشخصی گرمتر و جذاب تر کمک کند .

صفحه میز تحریر چوبی ، ساخت میز کار
صفحه میز تحریر چوبی ، ساخت میز کار

میز اداری اجرایی

میز مدیریت یکی از انواع مختلف میز اداری می باشد . این میزهای بزرگ که معمولاً دارای کشوهای متعددی برای نگهداری اسناد و سایر اقلام هستند ، در دفاتری با فضای زیاد مورد استفاده قرار می گیرند . میزهای اجرایی با در نظر گرفتن مرکز اداری ساخته می شوند و همین دلیل آنها را ایده آل می کند . علاوه بر این ، آنها در اشکال و اندازه های مختلف مانند میز مدیریت L شکل و U شکل هستند که فضای بیشتری را اشغال می کنند .

میز اداری u شکل با قفسه و فایل
میز اداری u شکل با قفسه و فایل

مهم است که میز شما مکانی باشد که بتوانید به ذهن خود اجازه دهید آزادانه بچرخد و مفاهیم ، ایده ها و محاسبات جدیدی تولید کند . در حالت ایده آل ، باید سایتی باشد که به شما انگیزه دهد تا فوراً در بالاترین سطح خود شروع به کار کنید . در نتیجه ، هرگز نباید به میزی که مناسب شما نیست بسنده کنید . سوال این است که اصلاً از کجا شروع به جستجوی چنین میزی می کنید ؟ این چیزی نیست که اتفاقی رخ دهد .

پیدا کردن ایستگاه کاری مناسب به طور تصادفی بسیار دشوار است . تقریباً همیشه یک موضوع برای جستجوی دقیق درباره میز مناسب است . دانستن اینکه به دنبال چه چیزی باشید و پرسیدن سوالات مناسب به شما کمک می کند تا ایستگاه کاری ایده آل را انتخاب کنید .

در طول این آموزش ، ما شما را از طریق فرآیند انتخاب راهنمایی می کنیم . در این مقاله ، ما برخی از مهم ‌ترین ملاحظاتی را که باید هنگام تصمیم‌ گیری در مورد بهترین ایستگاه کاری برای نیازهای خود در نظر داشته باشید ، مرور می ‌کنیم . با دنبال کردن این مراحل ، امیدواریم که جستجوی شما برای یافتن بهترین ایستگاه کاری برای شما و شغلتان به خوبی در جریان باشد .

میز تحریر با پایه خرک
میز تحریر با پایه خرک

میز اداری چوبی

ممکن است خرید یک میز اداری چوبی به شما توصیه شود . ممکن است تعجب کنید که چگونه آن را تمیز کنید . اما نگران نباشید روکش شیشه ای می تواند مشکل را حل کند و ظاهری مجلل به دفتر شما می بخشد . انتخاب یک میز جدید برای دفتر کار ممکن است فرآیند گیج کننده ای باشد اگر مطمئن نیستید که چه سبک میز برای شما مناسب است . انتخاب شکل ، اندازه و رنگ مناسب تنها چند مورد از ملاحظات متعددی است که باید در نظر داشت . میزهای تنظیم ارتفاع در اشکال و اندازه های مختلفی از جمله مستطیل ، شعاعی و گوشه وجود دارند . زمان آن فرا رسیده است که وقتی چیدمان محل کار خود و ابعاد موجود برای مکان ایستگاه کاری جدید خود را در دفتر کار خود مشخص کردید ، درباره مواد میز فکر کنید . MFC 25 میلی متری ( مخفف تراشه ملامینه ای ) رایج ترین ماده برای میزهای چوبی است که از تراشه های چوب ساخته شده و به تخته خرده چوب قالب گیری می شود .

الگوی دانه‌ های چوب سپس به تخته چسبانده می ‌شوند و تصور یک رومیزی چوبی واقعی را ایجاد می‌ کنند . از طرف دیگر ، میز میز شیشه ای می تواند شفاف ، نیمه شفاف یا حتی رنگی باشد . اگر سبک شیک و مدرن را دوست دارید ، از طیف وسیعی از گزینه های ضخامت موجود با رومیزی شیشه ای که می تواند از 6 تا 19 میلی متر ضخامت داشته باشد ، قدردانی خواهید کرد .

یک میز شیشه ای به دلیل ظاهر شیک خود می تواند شروع کننده یک انتخاب باشد . داشتن یک میز شیشه ای این تصور را ایجاد می کند که کار و ظاهر خود را جدی می گیرید . اگر به دنبال ظاهری مدرن هستید ، میز شیشه ای می تواند حس رسمی و ظرافت را به شما بدهد . ترکیب میزهای اداری با روکش شیشه ای با صندلی های مدیریتی چرمی ، گزینه دیگری است .

دکوراسیون چوبی دفترکار و میز مدیریت لوکس و کتابخانه
دکوراسیون چوبی دفترکار و میز مدیریت لوکس و کتابخانه

شما می توانید با انتخاب نوع دکوراسیون تکمیلی مناسب ، یک مجموعه اجرایی ، اتاق جلسه یا دفتر کار خانگی شیک در مدت زمان کوتاهی ایجاد کنید . با این حال ، قبل از اینکه از زیبایی شناسی جذابی که شیشه مطمئناً ارائه می دهد غافل شوید ، باید مطمئن شوید که معایب یا مضرات را در نظر گرفته اید .

اصلی ‌ترین موردی که به ذهن متبادر می ‌شود ، دشواری تمیز کردن دسکتاپ ‌های شیشه ‌ای است ، زیرا گرد و غبار ، اثر انگشت و لکه روی آن ‌ها انباشته می ‌شوند . این همه مربوط به میز اداری چوبی نیست .

فرقی نمی کند که در خانه خود کار می کنید یا برای یک شرکت بزرگ ، این احتمال زیاد است که زمان زیادی را پشت میز خود بگذرانید . هنگامی که هر روز هشت ساعت یا بیشتر را در ایستگاه کاری خود می گذرانید ، لازم است که یک منطقه قابل اعتماد و کاربردی برای شما باشد تا در آن کار کنید .

در حالی که برای تجارت در آن فضا هستید . پیدا کردن مبلمان مناسب برای دفتر خانه شما می تواند تأثیر قابل توجهی بر بهره وری شما در آنجا داشته باشد . میز اداری خانگی ایده آل از چوب سخت ساخته شده است و استفاده از فضای اداری موجود را به حداکثر می رساند و در عین حال بهره وری را نیز افزایش می دهد . مهمترین قطعه مبلمان در یک دفتر کار خانگی با تجهیزات مناسب میزی است که نیازهای فردی شما را برآورده می کند و می تواند در برابر استفاده های سنگین مقاومت کند .

میز کار اداری ، میز تحریر
میز کار اداری ، میز تحریر

میز اداری چوبی لوکس

میزهای اداری لوکس را می توان از مواد مختلفی مانند استیل یا چوب ساخت . میز تحریر چوبی مزایای زیادی دارد . در حالی که ممکن است کامپیوتر شما هر چند سال یکبار نیاز به تعویض داشته باشد ، میزی که روی آن قرار می گیرد باید عمر بیشتری داشته باشد .

می توانید روی یک میز اداری مناسب در خانه حساب کنید تا هرگز شما را ناامید نکند و مانند یک دوست قابل اعتماد همیشه در کنار شما باشد . در کوتاه مدت ، خرید دکوراسیون کم‌ هزینه و تخت از یک فروشگاه بزرگ ممکن است معامله خوبی به نظر برسد . کاربرانی که احساس می‌ کردند میز تخته خرده چوبشان به اندازه کافی خوب است ، گاهی متوجه می ‌شوند که میزشان مشکلاتی مانند لمینت خرد شده ، بست‌ های شل و آویزان شدن قفسه‌ ها دارد . حتی استفاده سبک می ‌تواند طول عمر دکوراسیون ارزان ‌قیمت را کاهش دهد ، به این معنی که تنها پس از چند سال ، زمانی که مجبور به تعویض کالاهای خود هستید ، هم زمان و هم پول خود را هدر خواهید داد .

میز اداری لوکس چوبی با قفسه بندی محیط کار
میز اداری لوکس چوبی با قفسه بندی محیط کار

به آن میز قدیمی ارزان قیمتی که در دوران دانشگاه داشتید فکر کنید . احتمالاً قسمت کیبورد آویزان شده بود ،  یک تکه لمینت در جایی گم شده بود و احتمالاً یکی از کشوها گیر کرده بود . چنین چیزی چه نوع تأثیر اولیه ای را روی مشتری اصلی شما می گذارد ؟ طول عمر میز اداری چوب جامد ( تمام چوب ) تضمین شده است .

چوب واقعی هرگز آویزان نمی شود و نیازی به نگرانی در مورد پوسته پوسته شدن یا کنده شدن سطح نیست تا جایگزین چوبی که پشت آن قرار دارد نمایان شود . اگر مشکلی پیش بیاید ، رنگ کردن سطح بسیار ساده تر از تلاش برای تعمیر لمینت است . چوب ماندگاری بیشتری نسبت به قطعاتی دارد که با استفاده از پیچ و میخ در کنار هم قرار می گیرند . این تکنیک ها به مبلمان اجازه می دهد تا به گونه ای مونتاژ شوند که از افتادن پیچ یا میخ جلوگیری شود . نمونه ‌هایی از کاردستی‌ های ماهرانه مانند اتصالات دم کبوتر ، اتصالات بیسکویتی ، و اتصالات مورتیس و تنون را در نظر بگیرید . هرگز از پیچ های پلاستیکی برای اتصال دو تکه تخته خرده چوب چند لایه به هم استفاده نمی شود .

میز اداری با رویه شیشه ای براق ، میز هایگلاس سوپر براق پولیشی
میز اداری با رویه شیشه ای براق ، میز هایگلاس سوپر براق پولیشی
میز اداری با رویه شیشه ای براق

میز اداری می تواند از مواد مختلفی با رویه شیشه ای ساخته شود . این نوع میز اداری مزایای زیادی دارد :

     مقداری نور به محیط خود بیاورید

یکی از مزایای بی شمار داشتن رومیزی شیشه ای این است که می تواند هر اتاقی را بازتر و دلبازتر نشان دهد . شفاف بودن شیشه این تصور را ایجاد می کند که فضا و نور بیشتری در اتاق وجود دارد . حتی کوچک ‌ترین و کم نورترین اتاق ‌ها را می‌ توان به سادگی با نصب یک صفحه میز شیشه ‌ای در مرکز یک یا چند سطح موجود ، تصور کرد که جادار و دارای نور مناسب هستند .

     تمیز کردن آن ساده است

تعمیر و نگهداری مورد نیاز برای دسکتاپ های شیشه ای دست ساز ما تقریباً وجود ندارد . تمیز کردن آنها بسیار ساده است ، به ویژه هنگامی که با مواد دیگری مانند چوب در تضاد قرار می گیرند ، که نیاز به روش های تمیز کردن بسیار پر زحمت تر است . آنها همچنین بسیار بادوام هستند . نصب رویه میز شیشه ای مدت زمان تمیز کردن را به میزان زیادی کاهش می دهد و در عین حال تضمین می کند که فضای زندگی شما بکر بماند .

     غیر قابل نفوذ به پادمان ها

هیچ چیز ناراحت ‌کننده ‌تر از این نیست که بفهمید میز شما بر اثر خراش ‌های ناشی از شیطنت فرزندان ، سگ‌ هایتان یا حتی آسیب‌ های ناشی از زیور آلات یا کلیدها خراب شده است . شما می توانید با افزودن یک صفحه میز شیشه ای به میز فعلی خود از آسیب اضافی به دکوراسیون چوبی خود جلوگیری کنید . این شیشه به عنوان یک بافر عمل می کند تا از وضعیت میز شما در برابر هر گونه سایش و پارگی بیشتر محافظت کند .

میز کار روستیک چوبی
میز کار روستیک چوبی
ماندگاری طولانی

این یکی از بهترین سرمایه ‌گذاری ‌هایی است که می ‌توانید برای دریافت یکی از رومیزی ‌های شیشه ‌ای ما انجام دهید ، زیرا نه تنها خود شیشه برای مدت طولانی دوام می‌ آورد ، بلکه دکوراسیون چوبی که پوشش م ی‌دهد نیز همینطور است . رویه های میز شیشه ای روشی عالی برای حفظ حتی قدیمی ترین دکوراسیون چوبی ، از جمله عتیقه هایی است که ممکن است بخواهید آن ها را بازسازی کنید ، و به میز کلاسیک شما جلوه ای مدرن می دهد .

     تعداد نامحدودی از استایل های ممکن

مزیت شیشه این است که بی عیب و نقص با هر ماده دیگری ترکیب می شود . در نتیجه ، برای قرار دادن رومیزی شیشه ای نیازی به تغییر در طرح رنگ اتاق خود نخواهید داشت .

سوالات متداول

آیا رومیزی براق و شیشه ای ایده خوبی است ؟

میز اداری شیشه ای نه تنها یک دکورراسیون اداری بسیار همه کاره ، بادوام و کارآمد است ، بلکه یک دکوراسیون اداری بسیار زیباست که در هر چیدمان اداری عالی به نظر می رسد . یک میز اداری شیشه ای دارای ظاهری شیک ، مدرن و امروزی است که حرفه ای ، روشن و مطبوع به نظر می رسد .

بهترین متریال برای روی میز چیست ؟

میز تحریر چوبی یا چوب سخت بهترین متریال برای رومیزی است . چوب سخت بادوام ترین گزینه است و به عنوان یک شریک طولانی مدت شناخته شده است . چوب طبیعی در اشکال مختلف دانه موجود است ، بنابراین جلوه ای منحصر به فرد به دفتر شما می بخشد .

آیا باید روی میز چوبی را روغن کاری کرد ؟

روغن کاری چوب جایگزینی مغذی برای لاک های مدرن است .چوب را زیبا و از آن محافظت می کند و در عین حال پوششی مقاوم در برابر آب ایجاد می کند و دانه های چوب را برجسته می کند . چه از بذر کتان ، چه روغن تونگ یا انواع دیگر روغن استفاده کنید ، می ‌توانید روش روغن‌ کاری روی چوب را تنها در چند مرحله آسان بیاموزید .

چه موادی برای میزهای اداری استفاده می شود ؟

اکثر میزها با سطوح لمینت یا ملامینه ساخته می شوند . اینها معمولاً روی یک تخته نئوپان ( تخته خرده چوب ) یا هسته ام دی اف چسبانده می شوند . هر دو ماده از ترکیب لایه ‌های کاغذ کرافت با رزین ساخته می ‌شوند تا سطحی محکم و بادوام ایجاد کنند . این یک ماده بسیار بادوام و سازگار برای سطوح میز است .

گالری عکس میز اداری لوکس :

کلمات کلیدی : میز اداری ، میز شیشه ای ، شیشه ، چوب

نویسنده : نیلوفر پاکزاد

منبع :

https://aradbranding.com/en/luxury-executive-wooden-office-desk-with-glass-top/


مطالب مرتبط با موضوع میز اداری چوبی :

WhatsApp us