بهترین چوب برای پارکت چیست؟

بلوک های پارکت معمولاً بلوط، افرا یا راش هستند، اما چوب های تیره تری مانند گردو، ساج و ونگه را نیز خواهید یافت. اکنون می‌توانید کفپوش‌های پارکت مهندسی شده را بخرید که نصب آن راحت‌تر است و قیمت مناسب تری دارند .

پارکت چوب بلوط

پارکت و کفپوش چوب بلوط مهندسی شده
پارکت و کفپوش چوب بلوط مهندسی شده

بهترین کفپوش چوبی 2022: بهترین پارکت تمام چوب یا چوب مهندسی شده و پارکت

تولید و نصب کفپوش تمام چوب و چوب مهندسی شده در تهران

به دنبال یک کفپوش بادوام هستید که برای چندین دهه خوب به نظر برسد؟ با بهترین کفپوش های چوبی واقعی و تخته های بلوط به خانه خود شخصیت بیافزایید .

اجرای پارکت چوب بلوط گردو و راش ، نصب و براورد هزینه کفپوش چوبی کف و پله
اجرای پارکت چوب بلوط گردو و راش ، نصب و براورد هزینه کفپوش چوبی کف و پله

پارکت چوبی قیمت :

برای دریافت قیمت با ما در تماس باشید

پارکت چوب مهندسی
پارکت چوب مهندسی

با بسیاری از گزینه های چوبی موجود برای لمینت، وینیل و کاشی، به راحتی می توان کفپوش چوبی واقعی را فراموش کرد. در طول سال‌ها، بهترین کفپوش‌های چوبی به دلیل گران بودن، مناسب بودن و تلاش بیشتر برای مراقبت از آن به فراموشی سپرده شده اند . با این حال، اگر به دنبال یک کفپوش سخت و جذاب هستید که با افزایش سن با ظاهر بهتر ظاهر شود و زمان را به چالش کشد، به دنبال چوب مهندسی شده باشید .

پارکت چوب طبیعی
پارکت چوب طبیعی

چگونه بهترین کفپوش چوبی را برای خود انتخاب کنیم

چه نوع کفپوش های چوبی وجود دارد؟

نکته جالب در مورد کفپوش چوبی این است که تقریباً برای هر سبک اتاقی مناسب است، فرقی نمی کند امروزی یا کلاسیک باشد. پرداخت‌های مختلف با استفاده از موم یا روغن می‌تواند ظاهر کلی را به طرز ماهرانه‌ای تغییر دهد، مانند انتخاب تخته‌هایی که پهن یا باریک، بلند یا کوتاه یا در واقع بلوک هستند. با این حال، انواع مختلف کفپوش های چوبی موجود را می توان به طور تقریبی به شرح زیر تقسیم کرد.

پارکت چوب مهندسی
پارکت چوب مهندسی

پارکت تمام چوب : این نوع کفپوش چوبی است که احتمالاً بیشتر با آن آشنا هستید – تخته های چوبی. با این حال، تغییرات در قالب و مواد وجود دارد. تخته ها در دو سبک هستند که بر نحوه نصب آنها تأثیر می گذارد. یکی زبانه و شیار است که دارای یک سیستم به هم پیوسته در امتداد لبه ها است. دیگری لبه‌های مربعی دارد که نصب آن سخت‌تر است، اما انتخاب گسترده‌تری از ضخامت و عرض دارد. تخته های لبه مربعی را می توان چندین بار سمباده زد و صاف کرد، در حالی که کفپوش زبانه و شیار را فقط می توان تا سیستم قفل سنباده زد.

پارکت چوب مهندسی
پارکت چوب مهندسی

الوارهای زیادی موجود است. بلوط امریکایی یکی از سخت‌ترین و محبوب‌ترین بلوط‌ها است، اما کاج، افرا و راش و همچنین بامبو را خواهید یافت که انتخابی پایدارتر است، زیرا به جای چوب، نرم از چوب سخت استفاده می شود . نصب و راه اندازی بهتر است به متخصصان واگذار شود، زیرا

چوبی تمام چوب با رطوبت و دما منبسط و منقبض می شوند.

پارکت چوبی
پارکت چوبی

پارکت چوب مهندسی شده : تخته های چوبی مهندسی شده به جای اینکه تماماً یک ماده باشند، با تکه ای از چوب سخت در بالای یک هسته ساخته می شوند که معمولاً از ام دی اف یا تخته پلای وود ساخته می شود.

در قسمت پایین، یک تخته پشتی وجود دارد که می تواند از چوب جامد یا تخته سه لا باشد، و دانه ها برای استحکام در جهت مخالف تخته حرکت می کنند.

پارکت چوبی
پارکت چوبی

این ساختار به این معنی است که در برابر تاب خوردگی و تغییرات دما مقاوم است و پس از گذاشتن، شبیه تخته های جامد می شود. با استفاده از سیستم زبانه و شیار، با چسب برای نگه داشتن تخته ها در جای خود نصب می شود.

با این حال، اکنون چندین سیستم کلیکی بسیار شبیه به لمینت دارند، که آنها را به گزینه ای برای یک کار مطمئن DIY تبدیل می کند. در صورت خراشیدگی، لایه رویی را می توان سمباده زد، اما از آنجایی که جامد نیست، فقط می توانید آن را چند بار صاف کنید.

پارکت چوبی
پارکت چوبی

گالری عکس پارکت چوب مهندسی شده :

مطالب مرتبط با پارکت چوبی :

قیمت و براورد هزینه کفپوش چوبی بلوک های پارکت معمولاً بلوط، افرا یا راش هستند، اما چوب های تیره تری مانند گردو، ساج و ونگه را نیز خواهید یافت. اکنون می‌توانید کفپوش‌های پارکت مهندسی شده را بخرید که نصب آن راحت‌تر است و قیمت مناسب تری دارند .

تولید پارکت چوب بلوط ، براورد قیمت پارکت چوبی ، قیمت پارکت چوبی با نصب ، قیمت پارکت تمام چوب ،

قیمت پارکت چوبی 1401 ، لیست قیمت پارکت و کفپوش چوب مهندسی با روکش بلوط ، پارکت قیمت ، قیمت پارکت چوبی متری ،

قیمت پارکت کف پذیرایی ، پارکت متری چند ؟ نصاب پارکت ،

قیمت پارکت چوبی با نصب ، قیمت نصب پارکت در تهران ، قیمت کفپوش چوبی

پارکت متری چند ؟

انواع پارکت چوب مهندسی بلوط از متری 3 میلیون تومان به بالا . اعتبار قیمت تا مهر 1401

WhatsApp us