5  ایده طراحی پارتیشن چوبی کاربردی و مد روز

طرح ‌بندی ‌های باز عالی هستند ، اما در نحوه استفاده از این طرح ها در فضا چالش ایجاد می شود . بنابراین اگر به دنبال مشخص کردن فضاهای نشیمن و ناهارخوری ، ساختن قفسه های اضافی یا نصب صفحه های حریم خصوصی هستید که می توانند در طول یک میهمانی جمع آوری شوند ، یک طراحی پارتیشن چوبی خوب می تواند به کمک شما بیاید .

پارتیشن می ‌تواند در حین داشتن عملکردهای لازم ، حس زیبایی هم به خانه شما اضافه کند .

طراحی پارتیشن چوبی یک ضمیمه ساختاری همه کاره ، بدون توجه به فضا یا نیاز برای هر خانه ای است . به برخی از طرح های پارتیشن دیواری چوبی که بیش از یک کاربرد برای جداکننده اتاق چوبی دارند ، نگاهی بیندازید .

شماره 1 : پارتیشن چوبی برای آشپزخانه باز

ایده طراحی پارتیشن چوبی کاربردی و مد روز
ایده طراحی پارتیشن چوبی کاربردی و مد روز

جداکننده ها می توانند به عنوان باغ های عمودی برای کسانی که عاشق رنگ سبز هستند عمل کنند .

در این خانه « پارتیشن وجود دارد ، اما نه یک پارتیشن ساده » ، تیرهای چوبی از کنار هم عبور می ‌کنند تا محل آویز عالی برای گلدان ها و گل های عمودی باشد . پارتیشن دیواری چوبی ، خود مکمل تم فضای ناهار خوری و بار است .

گلدان‌ های بامبو و گلدان ‌های آویزان به لطف تقسیم ‌کننده چوبی اتاق ، حسی از طبیعت را به داخل می ‌آورند . این پارتیشن چوبی برای اتاق نشیمن به ویژه برای خانه هایی که یا نور خورشید زیادی دریافت نمی کنند یا به اندازه کافی بزرگ نیستند که هر ذره ای از نور خورشید و هوای تازه را در خود داشته باشند ، بسیار موثر است .

شماره 2 : پارتیشن چوبی زیبا برای اتاق نشیمن

ایده طراحی پارتیشن چوبی کاربردی و مد روز
ایده طراحی پارتیشن چوبی کاربردی و مد روز

این طرح جداکننده شیاردار در این اتاق خودنمایی می کند .

برای مسدود کردن یک اتاق و همچنین ایجاد یک بیانیه چشمگیر ، این پارتیشن چوبی برای اتاق نشیمن راهی برای رفت و آمد است . طراحی دیوار پارتیشن چوبی با لت عمودی به نور اجازه می دهد تا از میان فضاها عبور کند در حالی که هر اتاق را از اتاق دیگر جدا نگه می دارد .

همچنین می توانید طرح دیوار پارتیشن چوبی را روی سقف گسترش دهید تا توهم ارتفاع و طول ایجاد کنید .

شماره 3 : دیوارهای پارتیشن چوبی برای اتاق نشیمن

ایده طراحی پارتیشن چوبی کاربردی و مد روز
ایده طراحی پارتیشن چوبی کاربردی و مد روز

یک تقسیم کننده را می توان به صورت خلاقانه به عنوان پسوند دیوار مانند این طرح استفاده کرد .

یک راه عالی برای گسترش دیوار بدون افزودن بتنِ بیشتر به فضا ، نصب طرح دیوار پارتیشن چوبی مانند این است . نوارهای افقی و عمودی به نور و هوا اجازه می ‌دهند بدون لطمه زدن به عملکرد اصلی آن – برای تقسیم فضا و گسترش دیوار – حرکت کنند .

در صورتی که بخواهید آن مسیر دکور را برای طراحی پارتیشن چوبی خانه انتخاب کنید ، می توانید به عنوان فضای نمایشی عالی برای افرادی که به فضای خانه شان خیلی اهمیت می دهند ، عمل می کند .

شماره 4 : طراحی دیوار پارتیشن چوبی برای واحدهای نمایشگر

ایده طراحی پارتیشن چوبی کاربردی و مد روز
ایده طراحی پارتیشن چوبی کاربردی و مد روز

لوازم جانبی خود را در این تقسیم ‌کننده که به عنوان یک نمایشگر عمل می‌ کند ، نشان دهید .

مطابق با رنگ چوب در سراسر این خانه ، طراحی پارتیشن چوبی برای خانه زیاد یا بسته نیست . در عوض ، زیبا و کاربردی است و به عنوان یک تقسیم ‌کننده فضا و نمایش زیورآلات ، وظیفه ‌ای مضاعف دارد . نورافکن های محتاط پارتیشن را روشن می کنند و رنگ و تن چوب را نمایان می کنند .

شماره 5 : طرح های پارتیشن چوبی بین ناهارخوری های نشیمن به عنوان جداکننده

ایده طراحی پارتیشن چوبی کاربردی و مد روز
ایده طراحی پارتیشن چوبی کاربردی و مد روز

مشخص کردن فضاها بدون دردسر با یک جداکننده با طراحی ظریف

پارتیشن های چوبی تاشو روشی هوشمندانه برای افزودن بافت به فضا و مشخص کردن فضا است . با انتخاب یک پارتیشن چوبی تاشو برای اتاق نشیمن ، می ‌توانید در صورت لزوم پارتیشن را در جای خود بگذارید ، سپس زمانی که نیاز به پایین آوردن دیوارها در طول یک مهمانی یا شام دارید ، به آرامی آن را تا کنید . به این ترتیب ، هم حریم خصوصی و هم راحتی در نظر گرفته می شود .

شماره  6 : پارتیشن های چوبی برای آشپزخانه باز و پیشخوان صبحانه
پارتیشن های چوبی برای آشپزخانه باز و پیشخوان صبحانه
پارتیشن های چوبی برای آشپزخانه باز و پیشخوان صبحانه

با استفاده از این جداکننده ، یک گوشه صبحانه دنج در کنار آشپزخانه ایجاد کنید .

چگونه یک سطح را برای چندین کاربرد تقسیم می کنید در حالی که برای یک عملکرد ساخته شده است ؟

قطعا شما یک پارتیشن شیشه ای با قاب چوبی نصب کرده اید ! در این فضای آشپزخانه ، پیشخوان شبه جزیره ای بین دو کاربری تقسیم می شود – فضای آشپزخانه وظیفه محور و فضای پیشخوان صبحانه آرام .

چراغ ‌های آویزان و صندلی ‌های میله‌ ای یک طرف را به یک فضای راحتی تبدیل می ‌کند ، در حالی که طرف دیگر بدون سروصدا و آرام نگه داشته می ‌شود و برای استفاده در حین پختن غذاهای لذیذ آماده است .

طراحی پارتیشن چوبی بسیار بیشتر از یک پانل معمولی و کاربردی است . طرح های پارتیشن چوبی برای خانه می توانند به همان اندازه که شما می خواهید برجسته یا نامحسوس باشند . بنابراین ، پارتیشن چوبی را انتخاب کنید !

فن و هنر چگونه می تواند به شما کمک کند ؟

امیدواریم ایده های پارتیشن دیوار چوبی ما برای شما مفید بوده باشد ! اگر می خواهید پارتیشن های چوبی با الهام از فضای داخلی زیبا برای خانه خود داشته باشید ، دیگر با جستجو در فضای مجازی خود را خسته نکنید . همین امروز یک مشاوره آنلاین با فن و هنر رزرو کنید . اگر نظر و پیشنهادی دارید که مایلید با ما در میان بگذارید ، ما منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم .

مترجم : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : پارتیشن دیوار چوبی ، پارتیشن چوبی ، جداکننده چوبی ، چوب

منبع :livspace.com


مطالب مرتبط با موضوع پارتیشن چوبی :

WhatsApp us