ویژگی ها و مزایای چوب کاج

ویژگی ها و مزایای کاج: چوب کاج نه تنها روغن هایی را آزاد می کند که محیط را شاداب می کند بلکه می تواند کیفیت خواب را بهبود بخشد . همچنین چوب کاج ضد باکتری و ایده آل برای افراد مبتلا به آلرژی است . مطالعات اخیر موسسه تحقیقات انسانی Weiz در اتریش، ( مرکز تخصصی فناوری سلامت )، نشان داده است که خواب در اتاقی که با چوب  کاج ساخته شده ، باعث کاهش ضربان قلب و صرفه جویی تا 3500 ضربه در شب می شود، بنابراین بهبود انرژی و افزایش کیفیت خواب حاصل می شود .

مزایای چوب٬ ویژگی ها و مزایای چوب کاج , چوب کاج٬ چوب کاج روسی٬ چوب کاج

کاج ها انواع مختلفی دارند ولی ویژگی های آن ها بسیار شبیه به هم است

کاج سوئیس ملکه آلپ

سند بلاست چوب کاج , کهنه کاری سبک روستیک , cnc و فرچه چوب کاج و انواع چو

سند بلاست چوب کاج , کهنه کاری سبک روستیک , cnc و فرچه چوب کاج و انواع چو

از Pinus Cembra لاتین یا “ملکه های آلپ”، این کاج یک درخت نرم و آسان است و به لطف این ویژگی ها است که از چوب کاج برای مجسمه سازی استفاده می شود . چوبی کاج دارای بوی قوی و معطر است، عطر و بویی که مدت زمان طولانی وجود دارد و باعث می شود حشرات و پروانه ها را دور نگه دارد پروانه.
مطالعات انجام شده توسط موسسه اتریش یوهانوم تحقیقاتی نشان داده است که چگونه چوب کاج سوئدی تاثیر مثبتی بر سلامت روحی و جسمی انسان دارد: در میان خواص سودمند کاج سوئیس توانایی در ایجاد افزایش خواب و آرامش، بهبود گردش خون و تحریک ذهن و بدن می باشد . چوب کاج سوئیس هر دو در قالب روغن اسانس و آجیل کاج و یا پوست استفاده می شود. در اولین مورد روغن اسانس به عنوان عنصر اصلی مواد آرایشی طبیعی بر پایه چوب کاج سوئیس، مانند پاک کننده های پوست، صابون، شامپو و کرم ها استفاده می شود.

کاج برای کمک به خواب بهتر

ساخت درب و دکوراسیون منزل , میز تحریر کلاسیک , نمونه کار دکوراسیون چوبی

لمبه کاج روسی رنگ شده

چوب کاج اغلب برای خواب بهتر توصیه می شود، هر دو برای کسانی که مشکلات خواب دارند و برای کودکان، که در سال های اول زندگی ریتم خواب و بیداری کمتر ثابت است: در میان ویژگی های آن وجود دارد  regularizing  ( تنظیم ضربان قلب ) باید بدانیم که ضربان قلب و ترویج خواب تصادفی نیست که آن را به عنوان ماده اصلی در صنوبر ( کاج ) برای رفاه بدن و ذهن استفاده می شود و همچنین می تواند برای کودکان استفاده شود: برای یک شب خوب، فقط یک قطره روغن کاج اصلی را بر روی پنبه پنبه بگذارید و آن را در نزدیکی تخت بگذارید از کودک، اجتناب از تماس مستقیم.چوب کاج نیز یکی از جنگل هایی است که بیشتر توسط نجارها استفاده می شود و برای ساخت همه موارد از جمله تخت خواب , میز دستشویی و میز کنار تخت , ساخت درب , لمبه و دیوار کوب استفاده می شود .

مقالات معتبر فارسی با لیک منبع

چوب کاج

این چیزی است که از یک تحقیق علمی انجام شده توسط محققان در تحقیق Joanneum (در همکاری با دانشگاه گراتس) در خصوص خواص سودمند چوب کاج بدست آمده .

منبع وب سایت 

چوب کاج

لمبه کاج روسی , قیمت لمبه کوبی سقف , نصب لمبه , قیمت روز لمبه چوبی , نصب لمبه چوبی , لمبه چیست

لمبه کاج روسی , قیمت لمبه کوبی سقف , نصب لمبه , قیمت روز لمبه چوبی , نصب لمبه چوبی , لمبه چیست

خواص چوب٬ کاربرد چوب٬ انواع چوب٬

WhatsApp us