نحوه دکور کردن به رنگ صورتی محو و کمرنگ

استفاده از رنگ صورتی کمرنگ در دکوراسیون یکی از محبوب ترین مدل های دکور است، چرا که این رنگ به سادگی با ترکیب کل اتاق هماهنگ می شود و به اندازه رنگ قرمز، تند نیست. گرچه استفاده از سایه رنگ های دیگر صورتی نیز طرفداران خود را دارد ولی رنگ صورتی محو و کمرنگ گستردگی بیشتری پیدا کرده است.

دکور صورتی

دکور صورتی

 

• اگر قصد ندارید از رنگ صورتی به شکل برجسته در منزل استفاده کنید، می توانید چیزهایی نظیر روکش بالش و کوسن ، روفرشی، گلدان، هنردیواری یا پتو و امثال آن را به این رنگ انتخاب کنید.
• رنگ صورتی محو و کمرنگ از جمله سایه رنگ هایی است که به سادگی در طبیعت یافت می شود. بنابراین این رنگ را با بافت و سایه رنگ هایی از اجناس سنگی و چوبی منزل ترکیب کنید.
• درمورد رنگ آمیزی دیوارها به رنگ صورتی، باید گفت این مورد تا حدی حساس محسوب می شود و باید دقت بیشتری به خرج دهید، ولی شدنی است و بستگی به بزرگی و طرح دیوار شما دارد.
اگر قصد ندارید خانه تان تبدیل به یک قصر صورتی شود، بهتر است برای شروع، در آشپزخانه یا سرویس بهداشتی از این رنگ استفاده کنید.
می توان از طرح راه راه نیز برای جلوه ی نمایشی تر این رنگ بهره برد.
• بهتر است برای رنگ کردن دیوارها به رنگ صورتی  وی از یک مشاور در زمینه طراحی داخلی کمک بگیرید تا در انتخاب بهترین حالت رنگ صورتی در دیوار، شما را راهنمایی کند.
• از صورتی کمرنگ می توانید در دکوراسیون اتاق کودک و یا دخترنوجوان استفاده کنید، برای اتاق پسرها، می توان از پوستری به این رنگ استفاده کرد.

دکور صورتی

دکور صورتی

دکور صورتی

دکور صورتی

دکور صورتی

دکور صورتی

دکور صورتی

دکور صورتی

دکور صورتی

دکور صورتی

دکور صورتی

دکور صورتی

دکور صورتی

دکور صورتی

 

http://www.persianv.com/

WhatsApp us