درود بر شما

گروه فن و هنر ایران زمین  ( طراح و سازنده ایده های دکوراسیون )

به بخش طراحی خوش آمدید

در هر کجای دنیا برنامه نویسان و ایده پردازان ایده پردازی میکنند و بعد این ایده بعد از پخته شدن به طراح و کارشناس اجرایی سپرده می شود و بعد از طراحی به مهندس یا معما سپرده می شود تا اجرا شود . اما در ایران ایده نپخته توسط کارگر غیر متخصص ساخته می شود و از انجایی که همه باید حرف کارفرما را گوش دهند وگرنه از پول خبری نیست ، ایرادات باید خراب و دوباره اصلاح شوند و این کار در برخی از پروزه ها به سه تا 5 بار تخریب نیز میرسد .

اما کار درست چیست .

کار درست برنامه ریزی , بحث و انتقاد در ابتدا , طراحی , همکاری و مشارکت در ساخت نه اینکه اخر کار بیاییم انتقاد کنیم باید اول کار انتقاد کنیم .

ویا میتوانیم یه کپی کار خوب باشیم : میتوان ایده های جدید و یا متدهای خارجی را گرداوری کرد و با کپی یا اقتباس به یک کار جدید رسید . البته کپی از روی نا آگاهی میتواند یک لحاف چهل تیکه شود ولی اگر نظم و اندکی اطلاعات درست داشته باشیم میتوانیم یک کار قشنگ انجام دهیم .

در گروه فن و هنر ایران زمین روزانه بیش از 50 پروژه ارجاع می شود . اما متاسفانه صاحب نظر هم زیاد شده و طرف استم دوتا سبک را یاد گرفته به خودش میگه طراح , همون آدم به بحث اجرا که میرسه میشه پیمانکار . خواهشا بزارید هرکسی کار خودشو بکنه . مطمئنا هزینه ای که به طراح داده نمی شود بصورت تساعدی تو پروژه پرت می شود ولی اگر طراحی کنید و اجازه بدهید طرح پخته شود تمامی هزینه ها در جای خود خرج می شوند .

ما استاد اجرای ایده های خاص در دکوراسیون داخلی هستیم . پروژه رستوران شاندیز ابتدای بهستان هشتم خیابان پاسداران اکثر سازه ها خاص و بزرگ بودند بطوری که با جرئقیل حمل می شدند . بهتر است یه سر بزنید بپرسید حیدری چطور این پروژه را جمع کرد .

 بخش طراحی را به سه قسمت تقسیم کرده ایم 

1 . طراحی دکوراسیون آشپزخانه جناب مهندس رزاقی

2 . طراحی دکوراسیون داخلی ابتدایی بدون رندر مهندس حیدری

3 . طراحی حرفه ای 3d max سرکار خانم سعادت

والپیپرهای فوق العاده زیبا از آشپزخانه های مدرن ، طراحی خانه ، والپیپرهای فوق العاده زیبا از آشپزخانه های مدرن

والپیپرهای فوق العاده زیبا از آشپزخانه های مدرن ، طراحی خانه ، والپیپرهای فوق العاده زیبا از آشپزخانه های مدرن

موضوعات و کلمات کلیدی

هزینه طراحی 3d max , تعرفه طراحی 3d , تعرفه قیمت طراحی سه بعدی , قیمت پروژه تری دی مکس , قیمت طراحی سه بعدی کابینت , قیمت مدل سازی سه بعدی , قیمت کارهای تری دی مکس , هزینه رندر گیری , قیمت طراحی نما و دکوراسیون داخلی

WhatsApp us