ایجاد ۳۱۷۹ پرونده قاچاق در ۲۳ روز

, , ,
قاچاق کالا

ایجاد ۳۱۷۹ پرونده قاچاق در ۲۳ روز

سخنگوی طرح نظارت نوروزی موسسه تعزیرات بوسیله اشاره به سمت ایجاد ۳۱۷۹ پرونده قاچاق در ۲۳ روز گذشته، رسیدگی…

قاچاق کالا

قاچاق کالا

قاچاق کالا

قاچاق کالا

قاچاق کالا

قاچاق کالا

قاچاق کالا

قاچاق کالا

سخنگوی طرح نظارت نوروزی سازمان تعزیرات خبرداد
تشکیل ۳۱۷۹ پرونده قاچاق در ۲۳ روز/ رسیدگی به پرونده‌های قاچاق برای حمایت از کالای ایرانی
سخنگوی طرح نظارت نوروزی سازمان تعزیرات با اشاره به تشکیل ۳۱۷۹ پرونده قاچاق در ۲۳ روز گذشته، رسیدگی به تخلفات قاچاق را گامی موثر در حمایت از کالای ایرانی برشمرد.

به گزارش ایسنا ، سیدیاسر رایگانی سخنگوی طرح نظارت نوروزی سازمان در حاشیه بازدید از ستاد طرح نظارت نوروزی اداره کل تعزیرات حکومتی استان خراسان رضوی، اظهار کرد: در ۲۳ روز نخست اجرای طرح تعداد ۳ هزار و ۱۷۹ فقره پرونده قاچاق در کشور تشکیل و متخلفین پس از احراز تخلف به پرداخت ۱۰۹ میلیاردتومان جزای نقدی در حقصندوق دولت محکوم شده اند. بیشترین پرونده های قاچاق در استان های آذربایجان غربی، فارس و هرمزگان تشکیل شده است.

رایگانی در حاشیه این بازدید با اشاره به نامگذاری سال به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، گفت: با توجه به اینکه 95 درصد پرونده های تشکیل شده در حوزه قاچاق برای رسیدگی به سازمان تعزیرات ارجاع می شود؛ این سازمان در خط مقدم رسیدگی به قاچاق قرار دارد و نقش قابل توجهی در محقق ساختن شعار سال خواهد داشت و طبیعتا تمام همکاران سازمان تعزیرات حکومتی در راستای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی می کوشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، رایگانی با حضور در تعزیرات حکومتی استان خراسان رضوی از ستاد طرح نوروزی این اداره کل بازدید و با همکاران مستقر در کشیک نوروزی دیدار و گفتگو کرد. همچنین بازدید از سردخانه های نگهداری گوشت، مرغ و میوه نیز از دیگر اقدامات انجام شده در این سفر بود.

انتهای پیام

منبع ایسنا 

Skills

, ,

Posted on

03/30/2018

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp us