سبک روستیک

با وجود زمان، سبک روستیک هرگز از مد و دکوراسیون بیرون نمی رود، زیرا این سبک نشان دهنده بازگشت به ریشه ها و سنت های زندگی روستایی است و احساس گرما و صداقت را در هر خانه ای به ارمغان می آورد. اگر چه با استفاده از رنگ های طبیعی و بافت هایی که در خانه های قدیمی کشور به آن اشاره می شود , این سبک مشخص شده است و اکنون با سبک های دیگر ترکیب شده است تا به آن یکپارچگی بیشتری را به ارمغان بیاورد.

فکر کردن در مورد دکوراسیون روستیک دیگر محدود به استفاده از مبلمان قدیمی چوبی، پارچه های طبیعی و بافت نیست، اما شما می توانید از انواع مختلفی از مواد تزیینی، تکنیک ها و تاثیرات بصری را انتخاب کنید.

بنابراین اگر شما می خواهید خانه خود را به یک لمس آشنا و گرم تر تبدیل کنید، این بدون شک سبک روستیک است. در اینجا 10 ایده برای تزئین داخل خانه شما با سبک روستیک را به اشتراک می گذاریم.

1. چوب به عنوان مواد خام

سبک روستیک

سبک روستیک

هنگامی که به انتخاب مواد آلی برای ساخت و ساز و تزئین دکوراسیون خانه شروع بکار می کنید ، چوب یک عنصر مورد علاقه است. چوب برای پوشش کف، دیوار یا سقف، برای تولید مبلمان و یا به عنوان یک شیء تزئینی استفاده می شود، این چوب دارای کیفیت ظاهری برای دکوراسیون خانه است ، راحت و ظریف است. مناسب برای تزئین دکوراسیون داخلی شما و احساس آرامش کامل، و در آرامش و تعادل با طبیعت است.

2. دکوراسیون چوب خام

سبک روستیک

سبک روستیک

دکوراسیون چوب خام توسط ترکیب عناصر چوبی در حالت طبیعی آنها، بدون مداخله یا دستکاری انسانی، با مبلمان مدرن و عناصر تزیینی مشخص می شود. این روند به زیبایی ناقص و شکل های نامنظم شناخته شده است، که باعث می شود دکوراسیون داخلی دارای لمس طبیعی , اصالت و سنت گرایی، بدون از دست دادن ارتباط خود با طبیعت باشد

3. دیوار بافت

سبک روستیک

بافت دیوار در سبک روستیک

اتاق نشیمن

در دکوراسیون مدرن داخلی، به طور فزاینده ای برای پیدا کردن دیوارها و کف ها بدون پوشش وجود دارد، به طوری که بافت طبیعی سطوح بتواند بدون نیاز به هر نوع درمان نگاه کند.

در مورد آجر یا سنگ، هر دو از عناصر عالی برای ارائه سبک روستیک برای دیوارهای اتاق نشیمن، اتاق ناهار خوری یا آشپزخانه هستند، از آنجایی که بافت آن زیبایی بی نظیر را به فضایی می دهد , بافتی که با شما خالص است و مواد ارگانیک و طبیعی می باشد .

4. مبلمان پیشنهادی

سبک روستیک

سبک روستیک

سالن سبک مجلل

یکی از مهمترین جنبه های دکوراسیون هر خانه، مبلمان آن است، و در مورد سبک روستیک ، این موارد خاص را در نظر می گیرند، زیرا از طریق بافت ها و مواد آنها توانایی موقعیت شما در زمان گذشته یا مکان را تعیین می کنند ، که به فضاهای شما فضای نوستالژی و گرمای بی نظیری می دهد.

5. عناصر تزیینی ترکه یا چوب کوتاه

سبک روستیک

سبک روستیک

دکوراسیون

ترکه یا چوب کوتاه یکی از الیاف طبیعی است که بیشتر در دکوراسیون سنتی استفاده می شود، چه در قالب قالیچه، سبد تزیینی برای ذخیره سازی چیزها، قوطی های سطل زباله و یا به عنوان لوازم جانبی ساده، عناصر تزیینی ساخته شده با حصیر یا هر شکلی در دکوراسیون داخلی باعث ایجاد لمس روستیک، دلتنگ و عاشقانه. علاوه بر داشتن محیط زندگی طبیعی و پر انرژی می شود .

6. سقف مواد طبیعی

سبک روستیک

سبک روستیک

سقف یکی از مهمترین بخش ها و مناطق هر خانه است، زیرا این بخشی است که مسئول حفاظت از آب و هوا در هر خانه است. بر خلاف آنچه که ممکن است باور داشته باشید، سقف ساخته شده با مواد ارگانیک مترادف با دوام است. این که آیا از چوب، کف، آجر یا کاشی ساخته شده است، یک سقف ساخته شده از مواد طبیعی، یک سبک روستیک و زیبا را به هر اتاق ارائه می دهد.

7. ظروف سرامیکی

سبک روستیک

سبک روستیک

آیا شما آنها را به عنوان ظروف آشپزخانه و یا به عنوان عناصر تزئینی استفاده می کنید، اشیاء ساخته شده با سرامیک مکمل مناسب برای دکوراسیون سبک روستیک و خانگی است. مواد طبیعی، سرامیک، یک نمایش آلی را به اتاق شما می دهد. علاوه بر این، بسیاری از قطعات سرامیکی نیز معمولا دست ساز هستند، بنابراین دکوراسیون شما کاملا اصلی خواهد بود.

8. درهای چوبی

سبک روستیک

سبک روستیک

چوب همیشه گزینه ایده آل برای فریم های درب و پنجره شما خواهد بود، زیرا از دوام، زیبایی و مشاهده این ساختارها صرفنظر از اینکه آیا داخل یا خارج هستند، انسان لذت می برد .

در سبک روستیک، درب های چوبی در خالص ترین شکل آنها استفاده می شوند  و اگر با عناصر بزرگ سیاه و سفید یا طلا ترکیب شوند، سبک روستیک به بهترین شکل به دست می آید.

9. ‫دکوراسیون وابی سابی‬‎

سبک روستیک

سبک روستیک

روند تزئین وابی سابی بر اساس یک فلسفه ژاپنی است که ریشه آن در قرن سیزدهم تا پانزدهم بوده و اشاره به زندگی با سادگی و فروتنانه در کنار طبیعت بودن دارد . این شیوه زندگی ژاپنی در پیدا کردن زیبایی در سادگی و ناقص بوده است.

با استفاده از عناصر خاصی از این سبک دکوراسیون در خانه خود به عنوان مبلمان و یا عناصر تزئینی با اشکال نامنظم در حالت طبیعی خود، زنگ زده و یا معیوب، دکوراسیون روستیک خود را متفاوت کنید .

10. مبلمان بازیافت شده

سبک روستیک

سبک روستیک

اتاق ها و تراسها با چوب پالت

گرم شدن کره زمین ، آلودگی و چالش هایی که جوامع جاری در مسائل زیست محیطی با آن روبرو هستند، منجر به ایجاد روند طراحی داخلی شده است که بر بازیافت و استفاده مجدد از مواد برای تولید مبلمان تمرکز دارند.

استفاده مجدد از عناصر ارگانیک برای لمس اصالت به مبلمان شما یک گزینه عالی برای ارائه یک سبک روستیک و کانتری به تمام اتاق در خانه شما است.

بنابراین شما آن را می دانید! برای تبدیل خانه خود به یک مکان گرم و روستیک، که شما را به زمان دیگری می برد، فقط باید در تعادل با طبیعت زندگی کنید و این ایده ها را اعمال کنید.

با تشکر از توجه شما

WhatsApp us