اگر خانه شما بیش از یک طبقه دارد، احتمالاً روزانه از پله های خود استفاده می کنید. آخرین باری که به انتخاب کفپوش برای این منطقه پر تردد فکر کردید چه زمانی بود؟ کف برای پله های شما خانه شما را متحول می کند و حتی می تواند ایمنی را در خانه شما بهبود بخشد.

صنایع چوب فن و هنر میتواند بعنوان مشاور بهترین کف پله و نرده چوبی را برای پله شما انتخاب کند .

نحوه انتخاب کفپوش برای پله ها

بهترین کفپوش برای پله ها به عوامل زیادی از جمله مکان و اندازه پله ها، نیازهای خاص خانواده و موارد دیگر بستگی دارد. هنگام انتخاب سطوح کف برای پله های خود، باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

سر و صدا. پله‌های نزدیک به فضاهای نشیمن، نباید سر و صدا ایجاد کنند , بصورتی که بالا و پایین رفتن افراد مشخص نباشد .
ایمنی. یکی از بزرگترین عوامل در انتخاب مواد شما ایمنی است. به دنبال سطوحی باشید که لغزنده نیستند. اگر در خانه خود بچه دارید یا کسی که تحرک محدودی دارد، به دنبال مصالح کف پله باشید که ایمنی بیشتری را ارائه می دهد.
ترافیک. برخی از پله ها در مکان های پر رفت و آمد هستند و به سطحی بادوام و با سهولت تمیز کردن نیاز دارند که بتواند سال ها دوام بیاورد.
سبک. فضای اطراف پله ها و سبک و اندازه خود پله ها را در نظر بگیرید. پله های عریض و پهن در یک خانه سنتی در چوب یا کاشی فوق العاده به نظر می رسند . در یک خانه فرش شده، ممکن است فرش مناسب تر باشد.

بهترین انواع کفپوش برای پله ها

مواد کفپوش راه پله زیادی برای خانه شما وجود دارد و هر کدام مزایای خود را دارند:

چوب سخت. پله های چوب سخت ظاهری کلاسیک دارند و تقریباً با هر دکوری کار می کنند. پله‌های چوبی بسیار بادوام هستند و اگر کفهای بدون لغزش یا سایر اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از لغزندگی سطح صیقلی نصب کنید، می‌توانند ایمن باشند.
فرش. پله های موکت شده کشش بیشتری نسبت به سطوح سخت دارند و روی پاها نرم تر هستند. کفپوش موکت نیز می تواند انتخاب های بیشتری از نظر رنگ و پرز ارائه دهد. حتی می‌توانید بین یک پله کاملاً موکت‌شده یا یک قالیچه روی کف چوبی یکی را انتخاب کنید.
کاشی. کاشی برای پله های کوچک و پله های فضای باز بهترین است. کاشی را می توان به راحتی در زیرزمین ها و اتاق های گلی تمیز کرد و ظاهری منحصر به فرد و جذاب ارائه می دهد.
لمینت. لمینت یک گزینه مقرون به صرفه با سبک های مختلف است. حتی می توانید لمینتی را انتخاب کنید که شبیه چوب باشد یا لمینتی که برای اصطکاک بیشتر بافت دارد. پله های لمینت به راحتی تمیز می شوند و در مکان های پرتردد به راحتی قابل تعویض هستند.
طیف وسیعی از گزینه های کف پله به این معنی است که می توانید کف مناسبی را برای پله خود انتخاب کنید که سبک و عملکرد را با هم ترکیب کند.

پیشنهاد ما کف پله چوب راش است .

گالری عکس کف پله چوبی :

مطالب مرتبط با موضوع کف پله چوبی :

WhatsApp us