خانه » Blog » ساختمان » پله چوبی » نرده چوبی پله » قیمت نصب نرده چوبی » قیمت نصب نرده و هندریل چوبی ( نصاب دست انداز پله )

قیمت نصب نرده و دست انداز ( هندریل پله )

برای براورد صحیح پروژه خود ( قیمت دسته نرده و هزینه رنگ و نصب ) لطفا آدرس و مشخصات کامل پروژه را روی واتساپ یا ایتا مجموعه ارسال کنید .

صنایع چوب و رنگ فن و هنر طراح و سازنده انواع کف پله , نرده و هندریل چوبی پله ، خدمات نصب دست انداز پله چوبی

اجرای نرده و دست انداز پله چوبی ، کف پله چوبی
اجرای نرده و دست انداز پله چوبی ، کف پله چوبی

متاسفانه قیمت چوب و مصالح هر روز در حال تغییر است . اما سعی داریم قیمت ها حدودی و دقیق براورد شوند تا بتوانید تصمیم بگیرید .

قیمت خرید انواع نرده چوبی ، هندریل پله

قیمت نرده چوبی

قیمت فقط نرده چوبی منهای هزینه نصب ، رنگ و نعلبکی : نرده ها بین 225 الی 600 هزار تومان هستند بسته به نوع چوب ( نرده کاج روسی یا راش گرجستان ) و نقش نرده ( نرده cnc و نرده خراطی ) این قیمت بالا و پایین دارد . اردیبهشت 1403 . ارزانترین نرده چوبی پله چیست ؟

هزینه نصب هر عدد نرده

هزینه نصب نرده بستگی به محل ، تعداد و موقعیت و جنس پله دارد . بصورت حدودی هزینه نصب هر عدد نرده بین 200 الی 400 هزار تومان است . لازم است عکس پله و تعداد را محاسبه و روی پیام رسان ارسال کنید .

هزینه ها شامل :

چوب دسته نرده ( هندریل ) برای چوب کاج هر متر 165 هزار تومان ، چوب راش هر متر طول 450 هزار تومان

رنگ کاری هر متر طول 250.000 تومان الی 350.000 تومان

هزینه نصب برای هر متر طول بین 200 الی 400 هزار تومان بسته به متراژ و شرایط پروژه متغییر است .

قیمت کف پله چوبی

هزینه رنگ کاری نرده چوبی :

بسته به نوع چوب و نوع نرده اعم از خراطی یا سی ان سی قیمت حدودی رنگ کاری هر عدد نرده بین 250 الی 350 هزار تومان است .

نصب کف پله چوبی

نرده خراطی چوبی پله ، صراحی پله کاج روسی
نرده خراطی چوبی پله ، صراحی پله کاج روسی

قیمت هندریل ( دست انداز پله )

قیمت فقط چوب هندریل چوب روسی بین 165.000 هزار تومان است .

قیمت هندریل چوب راش هر متر طول حدود 450 هزار تومان ( اردیبهشت 1403 )

هندریل و دست انداز پله چوب روسی
هندریل و دست انداز پله چوب روسی

اجرت نصب نرده چوبی ( صاف و قوس )

نصب نرده گرد هر عدد 250 الی 400 هزار تومان . منهای نرده ( فقط اجرت )

نصب نرده صاف هرعدد 200 الی 350 هزار تومان ( البته قیمتها بر اساس آدرس و متراژ کمتر یا بیشتر می شوند )

عکس اجزای پله چوبی , ایده های جدید نرده و دست انداز , ایده های طراحی و اجرا دست انداز پله , پله,دست اندازه نرده,دست انداز جدید, نرده راه پله چوبی در دکوراسیون داخلی
عکس اجزای پله چوبی , ایده های جدید نرده و دست انداز

اجرت نصب هندریل و دست انداز پله

نصب هندریل گرد چوب کاج روسی هر متر طول 2.800 میلیون تومان ، چوب راش 3.500 میلیون تومان .

نصب هندریل صاف هرمتر طول حدود 300 الی 400 هزار تومان بستگی به موقعیت و شکل نرده ها دارد .

اجرای نرده و دست انداز پله چوبی ، کف پله چوبی
اجرای نرده و دست انداز پله چوبی ، کف پله چوبی

قیمت نصب نرده و هندریل چوبی ( نصاب دست انداز پله )

نصب یک نرده چوبی بر روی پله‌ها نه تنها در زیبایی و طراحی داخلی فضا تأثیرگذار است، بلکه ایمنی و استحکام پله‌ها را نیز افزایش می‌دهد. اما یکی از نگرانی‌هایی که ممکن است در نظر داشته باشید، قیمت نصب نرده چوبی بر روی پله‌ها است. در این مقاله قصد داریم به شما راهنمایی کنیم تا با توجه به جنس نرده، ابعاد پله‌ها و مهارت نصاب، بهترین قیمت برای نصب نرده چوبی پله را بدست آورید.

  1. انتخاب جنس چوب: اولین قدم در نصب یک نرده چوبی بر روی پله، انتخاب جنس چوب مناسب است. در اینجا لازم به ذکر است که قیمت چوب قطعاً بستگی به نوع چوب و کیفیت آن دارد. مثلاً اگر از چوب هاردوود با کیفیت بالا و مقاوم در برابر رطوبت و حشرات استفاده کنید، قیمت آن بیشتر از چوب‌های کاج و یا ام دی اف خواهد بود.
  2. اندازه پله‌ها: تعیین ابعاد پله‌ها نیز بر زیان و سود شما در نصب نرده چوبی بر روی پله تأثیرگذار است. برخی متصدیان نصب نرده این اصل را رعایت می‌کنند که نرده باید تا پله را در برگیرد و به‌طور ایده‌آل به عرض حرکت دستان شما پوشیده شود. با توجه به این اصل، حساب‌های خود را برای اندازه‌گیری مناسب پله‌ها بکنید.
  3. تنوع در طرح و سبک: قیمت نصب نرده چوبی بر روی پله‌ها بستگی به دقت و سطح پیچیدگی طرح مورد نظر دارد. برخی از طرح‌ها و الگوها از راحتی و سرعت بالایی در نصب برخوردار هستند، در حالی که برخی دیگر ممکن است نیازمند مهارت و دقت بیشتری باشند که در نهایت بر تعرفه نصاب تأثیرگذار است.
  4. معیارهای نصاب: نهایتاً معیارهایی مثل تخصص نصاب، سابقه کار، تجربه و سهولت دسترسی به برخی ابزارها نیز در تعیین قیمت نصب نرده چوبی بر روی پله دخیل هستند. نصابانی که تخصص بالایی در نصب نرده چوبی دارند، قطعاً هزینه بیشتری بابت خدمات خود خواهند گرفت.

با توجه به موارد بالا، قیمت نصب نرده و هندریل چوبی ( نصاب دست انداز پله ) می‌تواند متفاوت باشد و بستگی به عوامل مختلفی دارد. در نهایت، با مشورت با نصابان متخصص و بررسی قیمت‌ها در بازار، می‌توانید بهترین قیمت را برای نصب نرده چوبی پله خود پیدا کنید.


مطالب مرتبط با موضوع پله چوبی :

WhatsApp us