15+ ایده طراحی پلکان خیره کننده که برای خانه شما عالی خواهد بود .

در این مقاله با گزینه های بسیار دوستانه ، مدرن و سنتی آشنا خواهید شد !

در این مقاله :

    شماره 1 : یک باغ کوچک در زیر طرح راه پله بکارید .

    شماره  2 : از سنگ مرمر و شیشه استفاده کنید .

    شماره 3 : طرح پله های خود را با دیوار پرچین تزئین کنید .

و . . . آشنا خواهید شد .

نمایش همه

همه خانه ها راه پله ندارند ، اما در خانه هایی که پلکان دارند ، راه پله نقشی محوری در افزایش زیبایی خانه دارد . یک طرح راه پله بد ساخته شده پتانسیل این را دارد که کل ظاهر خانه را خراب کند ، و ما مطمئناً نمی خواهیم این اتفاق بیفتد ! در این مقاله برخی از گزینه های طراحی پله وجود دارد که به شما در انتخاب پله مناسب برای خانه کمک می کند .

شماره  1 : یک باغ کوچک در زیر طرح راه پله بکارید :

ایده طراحی پلکان
ایده طراحی پلکان

طراحی پله – باغ زیر پله ها با گیاهان آویزان

گیاهان داخل خانه را برای تنفس هوای تازه و پایه ای پر جنب و جوش اضافه کنید .

کسی هست که دوست نداشته باشد کمی فضای سبز وارد خانه خود کند ؟ این طرح پله دارای یک باغ کوچک است که به راحتی زیر راه پله قرار گرفته است . اگر می خواهید گیاهانی بیاورید اما فضای کافی ندارید ، این گزینه عالی است . اطمینان حاصل کنید که در باغ زیر پله خود فقط از گیاهان آپارتمانی استفاده می کنید . همچنین ، انگورهای آویزان منتهی به طبقه اول را از دست ندهید . مثل یک فرش سبز برای شما عمل خواهد کرد !

شماره 2 : از سنگ مرمر و شیشه استفاده کنید :

ایده طراحی پلکان
ایده طراحی پلکان

یک طرح پلکان پارتیشن مد روز دریافت کنید :

طراحی پله های مدرن همه چیز در مورد استفاده از مواد مناسب است . بنابراین ، اگر ظرافت می‌ خواهید ، سنگ مرمر را انتخاب کنید . هیچ ماده دیگری در خانه ها همچین جلوۀ منحصر به فردی ایجاد نمی کند . این طرح راه پله با نرده های شیشه ای و استیل به خوبی هماهنگ می شود .

شماره  3 : طرح پله های خود را با دیوار پرچین تزئین کنید :

ایده طراحی پلکان
ایده طراحی پلکان

از دیوارهای پرچین برای چند رنگ سبز روی راه پله استفاده کنید :

افزودن رنگ صنعتی به طراحی پله های مدرن به سرعت در خانه های امروزی محبوب شده است . بهترین قسمت این مجموعه کجا است ؟ گنجاندن آن در طراحی راه پله شما دشوار نخواهد بود . تنها کاری که باید انجام دهید این است که از چیزی مانند آجر نمایان بر روی دیوار در امتداد راه پله خود استفاده کنید و از آن لذت ببرید . فراموش نکنید که کمی از دیوار سبز عمودی را برای ظاهری تازه و جذاب به راه پله خود اضافه کنید .

شماره 4 : در زیر طرح پله های مدرن خود ، مقداری فضای ذخیره سازی قرار دهید :

ایده طراحی پلکان
ایده طراحی پلکان

از فضای زیر پله ها برای تقویت فضای ذخیره سازی خانه خود استفاده کنید .

راه پله ها می توانند فضای مرده ای در زیر خود به شما بدهند که به راحتی می توان آن را برای افزودن فضای ذخیره سازی بیشتر تبدیل کرد . این می تواند زمانی مفید باشد که فضای محدودی برای ذخیره سازی دارید . مردم امروزی ایده های ذخیره سازی کارآمد را دوست دارند و این یک ترفند مفید برای طراحی پله است .

شماره 5 : طراحی خیره کننده راه پله با نور :

ایده طراحی پلکان
ایده طراحی پلکان

راه را روشن کنید !

آیا می خواهید راه پله خود را با حداقل تلاش بازسازی کنید ؟ ما به شما بهترین راه ها را نشان می دهیم ! برای اصلاح طرح پله خود از نور بیانیه استفاده کنید . اگر می‌ خواهید بیشتر پیش بروید ، چراغ ‌های فرورفته زیر آن طرح پله‌ های مدرن جذابیت بیشتری به ظاهر خواهند ‌بخشد .

شماره 6 : طراحی پلکان زیگزاگ فوق العاده :

ایده طراحی پلکان
ایده طراحی پلکان

یک طرح راه پله قدیمی برای تکمیل خانه سنتی بسازید :

طراحی پلکان زیگزاگ بسته به سلیقه شخصی شما می تواند از بزرگ تا ساده متغیر باشد . به عنوان مثال ، این راه پله با نرده های فرفورژه ، جذابیت قدیمی و مجلل را تداعی می کند . و شما الگوی این پله را قطعا دوست خواهید داشت ، این راه پله به جذابیت خانه شما می افزاید  !

شماره 7 : به حداقل برسانید :

ایده طراحی پلکان
ایده طراحی پلکان

خانه تان کوچک است ؟ این طرح یک انتخاب عالی برای شما است :

وقتی صحبت از طرح های سنتی  به میان می آید ، ظاهر سنگین ممکن است به راحتی از نظر بصری بسیار زیاد به نظر برسد . بنابراین ، طراحی شیک و ساده پله‌ ها راه زیادی برای تعریف خانه دارد . این طرح پله مدرن ، با نرده شیشه ای و چوبی ، یک گزینه طراحی مینیمال عالی است .

شماره 8 : با طرح چوب و رنگ سفید به جذابیت خانه خود بیفزایید :

ایده طراحی پلکان
ایده طراحی پلکان

چوب را با رنگ سفید تکمیل کنید :

برای طراحی پله های خانگی و در عین حال مدرن ، پله های چوبی را انتخاب کنید . آنها را می توان با رنگی مانند سفید برجسته کرد . ما این ترکیب را کاملاً توصیه می کنیم زیرا نه تنها چیزی است که همیشه خوب به نظر می رسد ، بلکه گرمای چوبی را نیز به خانه می بخشد .

شماره 9 : خانه مورد علاقه Desi : پلکان چوبی :

ایده طراحی پلکان
ایده طراحی پلکان

کاشی های چوبی را برای نمای راه پله چوبی نصب کنید :

طراحی کامل راه پله چوبی ، قدیمی است اما شما قطعا ان را دوست خواهید داشت . این طرح پله ها نه تنها گرمای چوبی را تداعی می کند ، بلکه زیبایی بی حد و حصری را به خانه شما می افزاید .

شماره 10 : با این پلکان مارپیچ به بازی قدیمی بروید :

ایده طراحی پلکان
ایده طراحی پلکان

این راه پله را بیرون از خانه خود آویزان کنید تا یک حس قدیمی داشته باشید .

به دنبال طرح راه پله ای در بیرون هستید که بتواند شرایط آب و هوایی را تحمل کند ؟ پس طراحی پله های فلزی بهترین انتخاب شماست . محکم است ، برای هر شرایط آب و هوایی مناسب است و حال و هوای قدیمی خوبی دارد .

شماره 11 : با طراحی پلکان فلزی مدرن شوید :

ایده طراحی پلکان
ایده طراحی پلکان

با این راه پله فلزی ظاهر مدرن را تقویت کنید :

خانه های امروزی هرگز از جا دادنِ پایه های متالیک در خود خودداری نکرده اند . پس چرا طرح راه پله فلزی را وارد نمی کنید ؟ آنها ظاهری مدرن و شیک به خانه شما می بخشند . انتخاب ما فلزی با رنگ مشکی یا قهوه ای است .

شماره 12 : به پلکان شناور فرصت دهید :

ایده طراحی پلکان
ایده طراحی پلکان

برای یک خانه مدرن ظاهری شیک به وجود اورید :

به نظر می رسد طرح راه پله های کنسولی شناور است زیرا فقط در یک انتهای آن ثابت شده است . این طرح پله ‌های مدرن مورد علاقه صاحبان خانه‌ های شهری است زیرا کاملاً زیبایی‌ شناسی امروزی را تکمیل می ‌کند . این طرح پله های کنسول چوبی یک شاهکار جذاب و شیک است !

شماره 13 : نرده ها را برای طراحی راه پله خود رها کنید :

ایده طراحی پلکان
ایده طراحی پلکان

ظاهر مینیمال را با این یکی دست نخورده نگه دارید !

طراحی پله های مدرن و هیجان انگیز را دوست دارید ؟ پس یک طرح پلکانی بدون نرده را انتخاب کنید . این عمل راه پله را مرتب و حداقل نگه می دارد . با این حال ، در صورتی که سالمندان یا کودکانی در خانه زندگی می‌کنند ، توصیه می ‌کنیم از این نمونه استفاده نکنید .

شماره 14 : از رنگ های سفید آسمانی برای طراحی راه پله استفاده کنید :

ایده طراحی پلکان
ایده طراحی پلکان

با یک راه پله تمام سفید ظاهری باشکوه ایجاد کنید :

آیا می خواهید یک طرح پله بزرگ و مدرن ایجاد کنید ؟ طرح پلکانی کاملا سفید را انتخاب کنید و تماشا کنید که چگونه خانه شما به فضایی پیچیده تبدیل می شود . نرده های شیشه ای ساده را نیز انتخاب کنید تا جلوه ای منحصر به فرد به خانه خود بیفزایید .

شماره 15 : با طراحی پلکان خود جذابیت امروزی را حفظ کنید :

ایده طراحی پلکان
ایده طراحی پلکان

چه کسی می گوید که نمی توانید چندین ویژگی را در یک طراحی راه پله ترکیب کنید ؟

طراحی راه پله امروزی درست برای یک خانه امروزی مناسب است . همانطور که با این طراحی خیره کننده ثابت می شود ، طراحی امروزی می تواند جذاب باشد . نرده ‌ای با رنگ ‌های خاکی مانند چوب ، در حالی که نرده ‌های آن به رنگ سفید بکر طرح پله‌ های زیبا را خلاصه می ‌کند .

شماره 16  : طراحی پله های سنتی و مدرن را با هم ترکیب کنید :

ایده طراحی پلکان
ایده طراحی پلکان

از بهترین های هر دو دنیا لذت ببرید !

وقتی می‌ توانید هر دو را انتخاب کنید ، چرا بین طرح پله‌ های سنتی یا مدرن یکی را انتخاب کنید ؟ ترکیبی از فلز و چوب می تواند در آپارتمان های مدرن زیبا به نظر برسد . در هنگام انتخاب این ظاهر ، به سراغ رنگ ‌های خاکی و خنثی بروید تا قطعات فلزی با چوب هماهنگ باشند .

شماره 17 : نورپردازی Cove را در طراحی پلکان خود اضافه کنید :

ایده طراحی پلکان
ایده طراحی پلکان

برای ایمنی و زیبایی شناسی قدم اضافی را بردارید :

نورپردازی یک انتخاب ایده آل برای طرح های راه پله است . این نه تنها عنصر مدرنیته را اضافه می کند ، بلکه از نظر ایمنی نیز خوب است . این راه پله دارای چراغ های جانبی مینیمالیستی است که راه پله ها را روشن می کند .

این ایده های طراحی پله را دوست داشتید ؟

نویسنده فیروزه پاکزاد

#پله #چوب #چوبی #رایزر #شیشه #پله_چوبی #مییمالیستی #فلز


مطالب مرتبط با موضوع پله :

WhatsApp us