111+ پله خانه مدرن به همراه ایده های طراحی عملی و زیبا

جالب ‌ترین و شیک ‌ترین ایده ‌های طراحی راه پله مدرن ، راه‌ حل‌ های کاربردی و راحت با تأکید بر اختصار و راحتی سازه ‌ها هستند . با حداقل جزئیات ، راه پله باید وظایف محول شده به آن را با کیفیت بالا انجام دهد و ایمن و هماهنگ با فضای داخلی باشد .

پله چوبی مدرن
پله خانه مدرن , کف پله چوبی معلق

طراحان راه حل های نسبتاً سنتی و ایده های نوآورانه ای را برای اجرای چنین طرح هایی ارائه می دهند .

ایده های مختصر طراحی پلکان مدرن با شیشه

ایده های راه پله شیشه ای

پله چوبی مدرن
پله چوبی مدرن

شیشه از نظر بصری ساختار را سبک می کند ، به آن احساس بی وزنی می دهد ، عبور نور بدون مانع را فراهم می کند و بنابراین فضا را مبهم یا درهم نمی کند . استفاده از نرده های شیشه ای هم شیک و هم خلاقانه است . این نسخه از ایده طراحی راه پله مدرن با روندهای تازه مطابقت دارد و با فضای داخلی فوق العاده شیک مطابقت دارد .

پله چوبی مدرن
کف پله چوبی

این طرح از شیشه ایمن و مقاوم در برابر ضربه استفاده می کند ، بنابراین در شرایط استفاده در زندگی روزمره نمی شکند . ایمنی ساختار نیز با یکپارچگی محصولات افزایش می یابد . حتی یک حصار جامد نیز می تواند از شیشه ساخته شود ، اما مطلقاً فضا را به هم نمی زند .

ایده های طراحی راه پله چوبی مدرن :

پله چوبی مدرن
پله چوبی مدرن , پله محور وسط

اگر به دنبال سازگاری با محیط زیست ، آرامش و راحتی هستید – این گزینه مناسب خواهد بود . پله های ساخته شده از چوب طبیعی را می توان تا حد امکان لاکونیک و مرتب ساخت و در دیوار تعبیه کرد و به اثر یک ساختار شناور دست یافت . چنین پلکانی عملاً فضای آزاد را اشغال نمی کند و اصالت را به فضای داخلی اضافه می کند .

پله چوبی مدرن
پله چوبی مدرن معلق

و برای دستیابی به تکینکی بیشتر ، به جای نرده های سنتی ، سازه های معلق از سقف نصب می شود . علاوه بر طراحی خلاقانه مطابق با روندها ، ایمن ، راحت و زیبا نیز هست . چنین حصاری بسته به سبک دکوراسیون داخلی می تواند از چوب یا فلز ساخته شود .

ایده های جالب طراحی پلکان فلزی مدرن :

پله چوبی مدرن
پله فلزی

مراحل فلزی – لاکونیک ، ساده و قابل اعتماد . با توجه به تنوع زیاد طرح‌ ها ، می ‌توان هم یک راه پله به سبک صنعتی سخت ‌گیرانه و هم گزینه ‌ای زیبا برای محیطی نرم و دنج ایجاد کرد . در مورد دوم ، فلز باید با چوب تکمیل شود یا به رنگ خنثی و دلپذیر رنگ آمیزی شود .

ایده های مدرن راه پله :

پله چوبی مدرن
پله مدرن

همانطور که می بینید ، ایده های مدرن طراحی راه پله ، صرف نظر از متریال ساخت و سبک طراحی داخلی ، فروتنی و مختصر بودن را فراهم می کند . اما در عین حال ، پله‌ ها سطح رفاه لازم را برای ساکنین فراهم می‌ کنند ، به طور هماهنگ با محیط ادغام می ‌شوند و حتی برای استفاده کودکان یا افراد مسن نیز مناسب هستند .

پلکان بزرگ مدرن در خانه :

راه پله به طور سنتی یکی از عناصر مرکزی یک خانه روستیک دو و سه طبقه در نظر گرفته می شود . به عنوان مهم ترین سازه کاربردی ، یکی از اجزای طراحی فضا ، دکوراسیون آن نیز می باشد . راه پله جلویی مدرن در خانه ابزاری برای بازی با فضا است که برای منطقه بندی و زیبایی شناسی آن استفاده می شود .

پله چوبی مدرن
پله مدرن

در عین حال ، پایبندی دقیق به روندهای مینیمالیستی مد روز ، ایمنی و عملی بودن را می توان در اینجا ردیابی کرد . گاهی اوقات مرکز فضا است و گاهی یک ساختار اضافی است که بر سبک تأکید می کند و اصالت را به محیط می بخشد .

پلکان بزرگ مدرن منحنی مشکی

پله ها به ایده های اتاق زیر شیروانی :

پله مدرن
پله مدرن

طراحی مشکی مات در فضای داخلی روشن فوراً چشم ‌نواز است . این یک پایه سرد و ابزاری برای ایجاد پویایی ، زنده کردن فضا است . این اثر با یک شکل منحنی صاف تقویت می شود .

ایده های پله های داخلی :

پله مدرن
پله مدرن

طراحی شیک و مینیمال به نظر می رسد و در یک اتاق باز و روشن ترکیب می شود . از نظر سبک ، ساختار به طور ایده آل در فضای داخلی مدرن ادغام شده است . و به دلیل رنگ ، به طور موثر از آن خارج می شود و می توانید از هر خط این عنصر محیط لذت ببرید .

پلکان بزرگ مدرن نور نفیس :

پله مدرن
پله مدرن با کف پله چوبی

برعکس نسخه قبلی این طراحی به یک ساختار سبک و سفید برفی در سبک مینیمال تبدیل شده است . پیچیده و ظریف به نظر می رسد و بر دنج و راحتی فضای داخلی خانه تأکید دارد .

پله مدرن
پله مدرن

پله های چوبی متضاد و همراه با نورپردازی ، راه پله جلویی مدرن را از یک اثر عقیم ، کسل کننده و یکنواختی رها می کند . بنابراین پویایی و ارتباط با طبیعی بودن را می توان در آن ردیابی کرد .

ایده پله ها در اتاق نشیمن

پله مدرن
پله مدرن

راه حل طراحی با موفقیت راه پله را با فضای داخلی ادغام می کند . گیاهان زنده و فضای سبز در کنار آن هماهنگ و زیبا به نظر می رسند . در این طراحی پیچیدگی به مرکز فضا تبدیل شده است .

پلکان بزرگ مدرن فلزی لاکونیک :

پله مدرن
پله مدرن

سازه های فلزی در طراحی پله های نسل جدید نه برای زیبایی بلکه برای کاربردی بودن و راحتی استفاده می شود . در نسخه ارائه شده ، تیرهای کانالی بدون تزئین را مشاهده می کنیم که پله ها و نرده های چوبی به آنها متصل شده اند . شیک ، قابل اعتماد و ایمن به نظر می رسد .

پله مدرن
پله مدرن

راه پله جلویی شیک و مدرن ترکیبی از ارگونومی و آراستگی است . این راه پله به طور موثر در فضای داخلی قرار می گیرد و به آن پایه می دهد یا جای خالی را پر می کند . راه حل های طراحی جسورانه نه انبوه و رقت انگیز ، بلکه محتوای جالب را ارائه می دهند . این بدان معنی است که شما نیازی به تعقیب مقیاس و دکور پر زرق و برق ندارید . مهم است که شکل ، رنگ و مواد مناسب را انتخاب کنید – پس همه چیز باید تا حد امکان ساده اما از نظر فنی قابل اجرا باشد .

طراحی زیبا و اصلی راه پله :

راه پله در خانه یکی از عناصر اصلی است که طراحان دوست دارند با استفاده از نظرات و ایده های مفهومی آزمایش کنند . گاهی اوقات به نظر می رسد که اشکال به معنای واقعی کلمه با قوانین فیزیک در تضاد هستند . آنها واقعاً چشمگیر هستند . در نتیجه ، ما یک طراحی زیبای راه پله و یک راه حل اصلی در فضای داخلی به دست می آوریم که بر منحصر به فرد بودن سبک خود تأکید می کند .

پله مدرن
پله مدرن

بیشتر اوقات ، چنین ایده هایی در سبک های فوق مدرن مینیمالیسم ، زیر شیروانی ، فناوری پیشرفته ، فیوژن استفاده می شود . قابلیت ساخت و اصالت در اینجا مناسب ترین انتخاب است .

طراحی زیبای راه پله با مراحل شکل اصلی :

پله مدرن فلزی
پله مدرن فلزی

هر مرحله یک عنصر مجزا و اصلی است که بر روی یک پایه بتنی شیب دار نصب شده است . مد روز و آینده نگر به نظر می رسد . با توجه به رنگ سفید ، مراحل مطابق با روند طراحی هستند ، آنها سبک و ظریف به نظر می رسند . طراحی زیبای پله ها دارای خطوط نازک و روان است ، اما در عین حال ، ساختار از استحکام بالایی برخوردار است .

پله مدرن فلزی
پله مدرن فلزی

برای تأکید بر اصالت طرح ، به جای نرده های سنتی ، یک سازه طراحی در اینجا نصب شد که تا حدی پله ها را از طرفین پوشش می داد . این عنصر به گونه ای طراحی شده است که فضا را به هم نریزد و تقریبا نامرئی باقی به نظر برسد .

طراحی پلکان زیبا و امروزی در یک فضای داخلی پایدار :

پله مدرن
پله مدرن با کف پله چوبی

این نسخه از راه پله نشان دهنده پیچیدگی و گردش است . خطوط صاف ، سبک و ساختار بصری سبک به طور هماهنگ با فضای داخلی اسکاندیناوی با تأکید بر طراحی پایدار ترکیب می شوند .

پله مدرن
پله مدرن

نور پس زمینه گوشه های تیره را از شکل چرخشی حذف می کند و آن را حتی روشن تر می کند . برای ترکیب هماهنگ عنصر داخلی با دکور ، از همان چوب برای تکمیل کف و سطوح دیگر برای مراحل استفاده شد . بنابراین ، ارتباط نزدیکی با وضعیت وجود دارد .

پله های طراحی زیبا در اطراف آسانسور فشرده :

پله مدرن
پله مدرن با کف چوبی

یک فلاسک شیشه ای در مرکز سازه چرخان تعبیه شده بود که آسانسور در داخل آن حرکت می کند . راه حل مد روز و فن آوری برای قسمت داخلی با تکنولوژی بالا است . این سازه در یک سالن بزرگ قرار گرفت . در این طرح سازه فضا را شلوغ نمی کند . و به دلیل رنگ های روشن ، شیشه و مقدار کمی کنتراست ، کل ایده کاملاً سبک و پیچیده به نظر می رسد .

پله مدرن
پله مدرن

این طرح راه پله از نظر مفهومی زیبا ، به مرکز فضای نشیمن تبدیل می شود و راه حل های غیر معمول اصالت را به خانه اضافه می کنند و خانه را خسته کننده نمی کنند ، در عین حال که زیبایی را وارد خانه می کنند راحتی را نیز ایجاد می کنند .

طراحی پلکان لوکس در یک خانه خصوصی مدرن :

تجمل در یک فضای داخلی مدرن تنها در پرمدعا بودن و غنا ، دکور ، راحتی ، پالایش خطوط ، هزینه بالا و طبیعی بودن مواد نیست .  در پاسخ به این روند ، طراحی پلکان مجلل در محیط نسل جدید ، طراحی ایمن و از نظر زیبایی شناسی کامل برای راحتی برتر است .

 پلکان لوکس
پلکان لوکس , مجسمه شیر

هر خط برای راحتی شما در نظر گرفته شده است . با حداقل دکور ، همه اینها گران ، ظریف و شیک به نظر می رسند . مهم است که بتوانیم به دلیل فرم ، متریال به قابلیت ظاهری دست یابیم و ساختار را با عناصر تزئینی بیش از حد اشباع نکنیم – این تفاوت اصلی بین لوکس سنتی و مدرن است .

پلکان طراحی لوکس در یک فضای داخلی مینیمالیست مرسوم :

 پلکان لوکس مدرن با ک پله چوبی
پلکان لوکس مدرن با ک پله چوبی

مینیمالیسم لزوماً کمبود خطوط نیست – جایی برای تجمل در این سبک وجود دارد . اما به شیوه ای خاص اجرا می شود . اشکال سبک و صاف ساختار مارپیچ تبدیل به تزئین فضا می شود .

 پلکان لوکس مدرن با ک پله چوبی
پلکان لوکس مدرن با ک پله چوبی

نور زیاد ، تأکید بر هر خط ، مواد طبیعی و سبکی بصری ، پله ‌های منتهی به طبقه دوم را تقریباً به یک شیء هنری تبدیل می‌کند . برای افزودن وضوح به طرح و راحت تر و ایمن تر کردن آن ، یک نوار LED در زیر نرده قرار داده شده است که مراحل را روشن می کند . هر منحنی عالی به نظر می رسد .

پلکان لوکس با تکنولوژی بالا برای طراحی 2 طبقه :

 پلکان لوکس مدرن با کف پله چوبی
پلکان لوکس مدرن با کف پله چوبی

صاف ، قابلیت اطمینان ، ایمن و راحت . همه این ویژگی ها در اجرای راه پله های مجلل در جهت فوق العاده تکنولوژیکی طراحی مسکن به اصلی ترین آنها تبدیل شده است .

 پلکان لوکس مدرن با کف پله چوبی
پلکان لوکس مدرن با کف پله چوبی

طراحی جالب و خلاقانه با مواد نوآورانه ، تضادها و تکنیک ‌های مخالف فیزیک ، طراحی را به یک راه‌ حل مفهومی تبدیل می‌ کند . پله‌ های معلق در هوا و نرده ‌های خلاقانه به جای نرده ‌های سنتی ، منحصر به ‌فرد بودن شان را مسحور می ‌کند .

طراحی پلکان تکنو لوکس مدرن :

 پلکان لوکس مدرن با کف پله چوبی
پلکان لوکس مدرن با کف پله چوبی

به جای نرده های سنتی ، کنده کاری ها و عناصر گچ بری ، فلز ، بتن ، چوب و شیشه را می یابیم . در مجموعه ای از همه اینها ، طراحان پله های بسیار شیب دار ، کاربردی و راحت را با تاکید بر تجمل ایجاد می کنند . در عین حال ، تقریباً هیچ دکوری در اینجا وجود ندارد و هر عنصر از نظر کاربردی و راحتی فکر شده است .

 پلکان لوکس مدرن با کف پله چوبی
پلکان لوکس مدرن با کف پله چوبی

طراحی راه پله مجلل به سبک مدرن تعادلی بین عملی و راحتی است . اگر فضای داخلی در جهت کلاسیک طراحی نشده باشد ، نیازی به ایجاد فرم ها و دکورهای غنی ندارید . در این طرح تجمل ، را می توانید در تمام تزیینات خانه ببینید – دستیابی به راحتی ، هزینه بالا با استفاده از مواد طبیعی ، بزرگی فضا و راه پله ها ، ارگونومی عالی به راحتی حاصل شده است .

مزایا و ویژگی های طراحی پله های چوبی و فلزی :

پله های با فریم فلزی به دلیل استحکام ، کاربردی و استقامت حتی با طراحی فشرده در فضای داخلی مدرن محبوب شده اند . اما برای ایمن تر و راحت تر کردن آنها ، اغلب از چوب طبیعی برای پله ها و نرده ها استفاده می شود . به طور کلی ، ساخت یک راه پله ساخته شده از چوب و فلز تعادلی راحت ، قابلیت اطمینان و اثربخش است .

راه پله فلزی و چوبی :

 پلکان لوکس مدرن با کف پله چوبی
پلکان لوکس مدرن با کف پله چوبی

طراحی می تواند کلاسیک یا مد روز مینیمالیست ، آینده نگر باشد . یک راه پله ساخته شده از چوب و فلز ، هم برای یک محیط سنتی و هم برای اتاق زیر شیروانی ، تکنو ، فیوژن ، التقاطی مناسب است . این یک راه حل همه کاره و عملی است .

نردبان چوبی مینیمالیستی دقیق روی یک قاب فلزی :

 پلکان لوکس مدرن با کف پله چوبی
پلکان لوکس مدرن با کف پله چوبی

قاب مستطیل رسا با پله های چوبی بدون بالابر تکمیل می شود . ساده ، مختصر ، آسان و قابل اعتماد به نظر می رسد . ساختار راه پله مدرن از چوب و فلز ساخته شده است و با نرده های بادوام و ارگونومیک تکمیل می شود .

 پلکان لوکس مدرن با کف پله چوبی
پلکان لوکس مدرن با کف پله چوبی

برای راحتی بیشتر ، قسمت بالای نرده نیز می تواند از چوب ساخته شود . شکل فلزی لاکونیک بدون روکش چوبی با طراحی دقیق تر و محدودتر متمایز می شود .

 پلکان لوکس مدرن با کف پله چوبی
پلکان لوکس مدرن با کف پله چوبی

برای افزایش ایمنی ، طراحان نسخه مشابهی از پله ها را ارائه می دهند ، اما با بالابر . نرده های این طرح به گونه ای طراحی شده اند که از سقوطِ نه تنها افراد و حیوانات ، بلکه اشیا نیز جلوگیری کنند . این گزینه برای خانه ای با بچه های کوچک مناسب است . این سازه کاملاً محکم و شیک به نظر می رسد .

نردبان فلزی شیک با پله های چوبی :

طراحی پله خانه :

 پلکان لوکس مدرن با کف پله چوبی
پلکان لوکس مدرن با کف پله چوبی

فلز و چوب به یکی از مواد اولیه برای دکوراسیون داخلی مدرن تبدیل شده اند . در عین حال ، آنها سعی نمی کنند از دید پنهان شوند ، بلکه برعکس ، مورد توجه قرار می گیرند .

 پلکان لوکس مدرن با کف پله چوبی
پلکان لوکس مدرن با کف پله چوبی

بسته به رنگ ، انبوه ، شکل و پیکربندی ساختار ، می ‌توانید روی این سازه فوق العاده تمرکز کنید یا تا حد امکان با احتیاط آن را در فضای داخلی خانه خود ادغام کنید . در همین زمان ، راه پله الزامات اساسی – ایمنی ، راحتی و عملی را برای شما برآورده می کند . چنین راه حلی فضا را خاص و متفاوت می کند ، حال و هوا و سبک را در این فضا دیکته می کند یا به سادگی فضای داخلی را به طور هماهنگ شده ای تکمیل می کند .

 پلکان لوکس مدرن با کف پله چوبی
پلکان لوکس مدرن با کف پله چوبی

بنابراین ، ساخت و ساز مدرن یک راه پله ساخته شده از چوب و فلز دارای طرح های متنوع ، کاربردی و همه کاره است . تنوع شکل ها ، اندازه ها و تنظیمات به شما امکان می دهد این سازه را هم برای یک اتاق نشیمن بزرگ با نورپردازی و هم برای یک اتاق خواب کوچک یا اتاق کودک تطبیق دهید . با استفاده از مواد بادوام و طبیعی ، راحتی و ایمنی سازه را احساس کنید .

نویسنده : نیلوفر پاکزاد

#چوب #شیشه #پله #مدرن


مطالب مرتبط با موضوع پله چوبی :

WhatsApp us