ایده های راه پله مدرن برای یک خانه شیک امروزی

ایده های راه پله مدرن
ایده های راه پله مدرن

راه پله مدرن می تواند نقطه مرکزی خانه شما باشد . اغلب یکی از اولین قسمت‌ های خانه‌ تان که شما و هر مهمانی می ‌بینید ، پس مهم است که آن را درست انجام دهید . یک راه پله امروزی که به خوبی طراحی شده و به خوبی تزیین شده است ، می تواند جانی تازه به خانه شما ببخشد ، دکوراسیون شما را احیا کند و تفاوت فوق العاده ای را در خانه تان به وجود بیاورد .

چه به دنبال ایجاد یک پیچ و تاب امروزی به یک خانه سنتی تر باشید یا به دنبال تزئین راه پله مدرن فعلی خود باشید ، ما شما می توانیم با ایده هایمان شما را خوشحال کنیم . ایده های مدرن راه پله ما شامل همه چیز از بازسازی نرده گرفته تا نورپردازی ساده اما نوآورانه برای الهام بخشیدن به پروژه طراحی شما است .

بهترین طرح های راه پله مدرن :

طراحی پلکان مدرن به دلیل تطبیق پذیری آن بسیار جذاب است . یک پله مدرن در همه اشکال و اندازه ها وجود دارد . می تواند بلوکی و هندسی یا صاف و براق باشد . اگر به دنبال طراحی یک راه پله کاملا جدید هستید یا فقط عناصر آن را بازسازی می کنید تا آن را مدرن تر کنید ، در اینجا بهترین سبک های راه پله مدرن آورده شده است :

نرده شیشه ای بگیرید :

ایده های راه پله مدرن
ایده های راه پله مدرن

نرده یکی از قسمت ‌های پلکان است : نام قسمتِ کنار پله ‌ها است که از بند ، محور‌ها و ریسمان تشکیل شده است که از افتادن از لبه جلوگیری می‌ کند . با برداشتن محور ها و قرار دادن پانل های شیشه ای در این قسمت ، بلافاصله ظاهری مدرن و باز ایجاد می کنید . یک پله شیشه ای مدرن برای یک فضای کوچک عالی است زیرا توهم فضای بازتر را ایجاد می کند و اجاازه می دهد نور بیشتری از آن بتابد . همچنین می تواند یک تم پانل باز را به طرز خارق العاده ای گسترش دهد .

محور های خود را دوباره طراحی کنید :

ایده های راه پله مدرن
ایده های راه پله مدرن

تعویض محور های راه پله یکی از ساده ترین راه ها برای تغییر شکل راه پله است . یک محور فولادی ضد زنگ شیک فلزی ، به راه پله شما زیبایی خاصی می بخشد و مهارت طراحی امروزی را نشان می دهد . ایده‌ های بی ‌شماری برای محور پلکان وجود دارد که می ‌توانید آن‌ ها را در هر خانه ‌ای ، مدرن یا سنتی ، برای دستیابی به ظاهری کاملاً جدید بگنجانید .

اسپیرال :

راه پله مارپیچ یکی از جذاب ترین طرح های راه پله امروزی است . طبیعت صرفه جویی در فضا به این معنی است که راه ‌حل ، راه‌ پله ‌ای عالی برای تبدیل اتاقک مدرن یا یک فضای زندگی با چالش ‌های فضایی است . یک راه پله مارپیچ می تواند یک نقطه کانونی مجسمه سازی در یک اتاق نشیمن برای طراحی داخلی مرتفع باشد که بسیار چشمگیر است .

چوب مدرن :

ایده های راه پله مدرن
پله جالب چوبی , سازنده نرده و کف پله چوبی

اگر به دنبال طراحی مدرن و شیک راه پله هستید ، چوب یک انتخاب عالی است . زیبایی بی انتها طرح های راه پله های چوبی می تواند اصالت را به یک خانه مدرن بیافزاید بدون اینکه قدیمی به نظر برسد . برای امروزی نگه داشتن راه پله خود ، یک چوب بلوط با رنگ روشن تر در نظر بگیرید تا حس روشنایی مدرن را به خانه شما بیاورد .

بهترین ایده های تزئین راه پله مدرن :

وقتی به دنبال راه ‌هایی برای اضافه کردن رنگ مدرن به پله ‌ها هستید ، اما ابزاری برای تکمیل بازسازی کامل راه پله ندارید ، تزئین پله ‌هایتان یک راه‌ حل عالی است .

طراحی دیوار راه پله مدرن :

دیوار راه پله می تواند یک بوم خالی هیجان انگیز باشد که فقط منتظر یک قطعه عالی از استعداد تزئینی شما است . ایده های زیادی برای تزیین دیوار راه پله برای تناسب با خانه امروزی وجود دارد . با یک دیوار نقاشی در یک الگوی بدیع امروزی جسورانه تر عمل کنید . یک نقطه کانونی با یک قطعه طراحی مدرن مانند یک اثر هنری بزرگ یا یک مجسمه معلق به دیوار نصب کنید . مطمئن شوید که می دانید چگونه عکس ها را روی دیوار راه پله آویزان کنید تا بهینه ترین مکان را داشته باشید . شما می توانید یک دیوار ویژه با یک کاغذ دیواری با طرح های دیوانه کننده داشته باشید . یا از یک طرح رنگی منسجم سیاه و سفید پیروی کنید تا آن را ساده و شیک نگه دارید .

رانر پلکانی مدرن :

رانر پله ای معمولی :

ایده های راه پله مدرن
ایده های راه پله مدرن

نصب قالیچه راه پله امکان طراحی آسان برای پله های ساده را فراهم می کند . دونده های پله ای در اشکال و اندازه های مختلف هستند و دارای مزیت اضافه ای هستند که باعث چسبندگی بیشتر و همچنین محافظت در برابر ترافیک پا می شود . ما مجموعه ای چشمگیر از دونده های راه پله امروزی با طراحی هندسی براق سیاه و سفید در اختیار داریم . اگر در حال نصب یک راه پله هستید ، به چیزی نیاز دارید که آن را روی پله های خود محکم کنید : میله های راه پله راه حل عالی هستند . طیف وسیعی از میله‌ ها و براکت ‌های پله‌ ای که به زیبایی ساخته شده ‌اند ، در طیف گسترده ‌ای از پرداخت ‌ها ، مانند کروم امروزی ، در دسترس هستند تا رنگ نهایی را به پلکان مدرن شما اضافه کنند .

نورپردازی راه پله مدرن :

نورپردازی یکی دیگر از روش های مدرن سازی یک راه پله به سادگی اما متحول کننده است .

نورپردازی نصب شده در پله های واقعی شما راه جالب دیگری برای استفاده از نور برای دستیابی به طراحی مدرن است . هرجایی که نورپردازی خود را قرار دهید ، می ‌تواند بر هر جنبه ‌ای که می‌ خواهید تأکید کند ، مانند یک اثر هنری روی دیوار یا پانل ‌های شیشه ‌ای امروزی روی نرده شما . نورپردازی همچنین روشی هوشمندانه برای تزئین راه پله های محصور و روشن کردن آنها برای ایجاد یک راه پله زیباتر است .

ایده های رنگی راه پله مدرن :

داخلی آپارتمان با نشیمنگاه و کشو بژ با کتاب و دکوراسیون و کف زرد .  فضای کپی دیوار خالی موکاپ ، راه پله با در قوس ، رندر سه بعدی .

ایده های راه پله مدرن
ایده های راه پله مدرن

یک رنگ آمیزی تازه روی راه پله های چوبی می تواند واقعاً معجزه کند . رایزرها را در رنگ های مختلف روی کف ها رنگ آمیزی کنید تا کنتراست خنکی ایجاد کنید . در واقع ، رایزرها مکان مناسبی برای گنجاندن یک لایه تزئینی کوچک هستند .

می‌ توانید الگوهای پیچیده یا راه راه ‌های روشن را رنگ کنید و کف ‌ها را رنگی خنثی نگه دارید تا برافراشته ‌ها بدرخشند . یا پله های سفید رنگ می توانند تمیز و امروزی به نظر برسند . آنها را با طرح رنگ سفید در جای دیگری هماهنگ کنید تا انسجام دلپذیری داشته باشد و این امکان را به شما می دهد تا هر قطعه طراحی مانند نقاشی یا مجسمه واقعا برجسته شود . قبل از شروع این کار مطمئن شوید که با بهترین رنگ برای پله های چوبی آشنا هستید !

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : راه پله چوبی ، طراحی پله چوبی ، انواع راه پله چوبی


مطالب مرتبط با موضوع پله چوبی :

WhatsApp us