کف پله پلای وود با رنگ گردویی مایل به طوسی

نمونه کاری که مشاهده می کنید اجرای کف پله چوبی با رنگ و نصب در تاریخ آبان 1401 در منطقه زرین دشت اجرا شد . مدیریت پروژه با مهندس حسن نژاد بود و توانستیم یک کار درجه یک و عالی مطابق میل کارفرما اجرا کنیم .

سوالات متداول درباره کف پله را در انتهای صفحه مشاهده کنید .

مشاهده انواع نرده چوبی راه پله

گالری عکس کف پله تخته پلای وود روسی افرا :

سوالات متداول درباره اجرای کف پله چوبی با ورق پلای وود :

آیا می توانید از تخته سه لا برای پله ها استفاده کنید؟

تخته های سه لایی فشرده معروف به ورق یا تخته پلای وود از نظر مقاومت با چوب سخت رقابت میکند . این نوع از چوب مهندسی شده ، کج نمی کند و ترک برنمی دارد و تحمل بالایی در برابر رطوبت دارد . نوع ضد آب آن هم موجود است . ما بیشترین محصولی که الان برای ساخت دکوراسیون چوبی به مشتریان پیشنهاد می دهیم استفاده از تخته های پلای وود می باشد . تخته سه لایی

ضخامت تخته سه لا برای پله ها چقدر باید باشد؟

از ضخامت 15 میل برای پله های فلزی که زیر کار آن کاملا تامین شده باشد میتوان استفاده کرد تا ضخامت 24 میل . اگر فقط برای سطح روی کف پله تخته میخواهید ضخامت 18 میل مناسب است .
تخته سه لایی

کدام چوب برای راه پله بهتر است؟

اگر به دنبال چوب طبیعی هستید چوب درختان پهن برگ ( چوب سخت ) عالی است . مثل راش ، گردو ، چنار ، افرا ، بلوط و ..
اگر به دنبال یک محصول خاص و بسیار مقاوم هستید استفاده از ورق پلای وود با یک لایه ضخیم چوب سخت پیشنهاد میشود . چوب های مهندسی در برابر رطوبت ، پیچ و تاب و ترک برداشتن ایمن هستند و سالیان دراز از نظر ظاهر تغییر نمی کنند .
در ایران اکثر پروژه ها با چوب راش اجرا می شوند . پارکت چوب بلوط ، چوب مهندسی ، براورد قیمت پارکت چوب بلوط ، پارکت بلوط ، اش ، گردو

آیا ام دی اف برای پله مناسب است

ام دی اف ارزانترین جنس برای ساخت کف پله است . باید به این نکته توجه داشته باشیم برای مکان های پر تردد و محیط هایی که با رطوبت در تماس است بسیار باید مراقبت شود .
ورق ام دی اف - MDF

محکم ترین چوب برای پله چیست؟

بلوط تقریباً با هر سبک خانه ای مطابقت دارد و از بادوام ترین گونه های چوبی است. همچنین از چندین گزینه اضافی برخوردار است . چوب مقاوم و بسیار زیبا . هر دو نوع چوب بلوط برای کف پله ( بلوط قرمز و بلوط سفید ) می توانند ظاهری شاد به خانه شما ببخشند زیرا رنگ های روشن به فضا اضافه می کنند.
پارکت چوب بلوط ، چوب مهندسی ، براورد قیمت پارکت چوب بلوط ، پارکت بلوط ، اش ، گردو

تخته سه لا برای راه رفتن چقدر باید ضخامت داشته باشد؟

اگر قصد دارید کف اتاق زیر شیروانی را تمام کنید و اتاق را به فضای نشیمن تبدیل کنید، باید همیشه از تخته سه لا 4/3 اینچی ( 18 میل ) استفاده کنید. تخته چندلای نازک تر می تواند هنگام راه رفتن روی آن خم شود – حتی با فاصله 16 اینچی – و این به کفپوش آسیب می رساند.

کدام متریال برای پله ها بهتر است؟

چوب رایج ترین متریالی است که در ساخت پله ها استفاده می شود. پله های چوبی زیبایی هر سبک داخلی (معاصر، روستیک و غیره) را افزایش می دهد. اگر فضا مشکل دارد، چوب بهترین گزینه است. راه پله های آجری حسی روستایی به فضای داخلی می بخشد. این گزینه مقرون به صرفه است و برای نمای بیرونی نیز مناسب است.
پله روستیک ، تلفیق چوب و آجر در دکوراسیون سنتی ، کف پله چوب روستیک

آیا می توانید کفپوش چوبی برای پله ها تهیه کنید؟

آیا می توانید کفپوش چوبی روی پله ها قرار دهید؟ به لطف عملکرد و سبک آن، یکی از محبوب ترین انتخاب ها برای پله ها، کفپوش چوبی واقعی است . نگهداری آسان در حالی که ظرافتی را به خانه شما اضافه می کند، به راحتی می توان فهمید که چرا این یک کفپوش محبوب است.

مطالب مرتبط با موضوع کف پله چوبی :

WhatsApp us