ترمووود یا چوب اصلاح شده حراتی

چرا ترمووود ؟ وقتی چوب حرارت می بیند چه اتفاقی می افتد ؟

اگر بخواهیم با درصد و بر اساس اطلاعات اماری میزان کیفیت یک تخته چوب ترمووود را با یک تخته غیر اصلاح شده حرارتی مقایسه کنیم چه درصدی را برای بیان کیفیت باید ارائه کنیم . آیا 15% مناسب است . آیا افزایش قیمت این چوب نیز حدود 15% است . مسلما خیر . قیمت ترمووود حداقل 10 برابر چوب معمولی است .

در سالهای اخیر چوب ترمووود در اروپا, آمریکا و دیگر کشور های جهان  و به سرعت به محبوبیت رسید . استفاده از چوبهای شمال اروپا و امریکا و درمان با حرارت باعث ایجاد برند های تخته ترمووود شد , برندهای چوب لوکس و لاکچری که در تمام جهان , معماران و ساختمان سازان زیادی به دنبال آن بودند .

جنگلهای چوب  Cypress، Elm، Ash و Gum  , به بهره برداری اصولی ، یعنی کاشت , داشت , برداشت رسیدند و این باعث شد تا روز به روز این صنعت رشد کند . با توجه به دانش موجود در شمال اروپا تجهیزات برداشت و خشکن و اصلاح حرارتی و اشباع چوب بسیار مکانیزه تر و دیجیتالی تر از قبل با سرعت و کیفیت بالاتری انجام شد .

دیگر برای اشباع و نگهداری چوب از مواد شیمیایی استفاده نمی شد و این فرایند به یک فرایند غیر سمی و سازگار با محیط زیست تبدیل شد .   فرایندی که منجر به حذف 95%  پلیساکارید از چوب شد که این باعث افزایش چشمگیر دوام و سختی این چوب ها شد . در حالی که علاوه بر دوام چوب ها و سختی چوبها دیگر این چوبها دچار کاهش ابعاد حاصل از انقباض مربوط به رطوبت نمی شوند .

یک چوب ایده آل برای استفاده در مناطق با رطوبت بالا ، چوب مناسب برای استفاده در کنار استخر ها ؛ چوب مناسب برای استفاده در زیر زمین ، ایدعال برای آشپزخانه و نمای ساختمان می باشد .

رنگ قهوه ای این چوبها کاملا طبیعی و زیبا هستند و این تغییر رنگ در تمام بخش های چوب یک رنگ و یکنواخت است . این رنگ به منزله سازگاری چوب با محیط سخت است

ظاهر نیز چشمگیر است! فرآیند درمان حرارتی رنگ چوب را ایجاد می کند که رنگ آن حتی قهوه ای است که فراتر از سطح سازگار است. در حقیقت رنگ به مرکز اصلی هیئت مدیره سازگار است!

آیا گرما چوب را درمان می کند و گرمای چوب را همانند می کند؟ نه! “گرما درمان شده چوب” اشاره به چوب است که حرارت تا 130 درجه فارنهایت. تنها هدف برای کشتن اشکالات و لارو در چوب است. چوب ترمو درمان شده است بیش از 400 درجه فارنهایت تغییر ساختار مولکولی، در نتیجه نسل جدیدی از مواد چوب.

مزایای استفاده از اتصالات ترمووود  Deck Clip

اتصال دهنده های عرشه به سرعت به عنوان ابزار انتخاب حرفه ای و صاحبان خانه های خود به سرعت در حال به دست می آیند. چرا روش نصب Deck Clip   پنهان نصب از پیچ و مهره بالا و نصب ناخن جلوتر است؟ شما می بینید، صدها هزار خانه ها با مشکلات ثبات ساختاری مواجه می شوند، به جز موارد ذکر شده، آسیب های کثیف. پیچ های ناخن، پیچ های شکسته و تابلوهای انحراف یافته، ماه های گرمتر از بسیاری از صاحب خانه ها را می خواهند که بخواهند از وقت خانوادگی خود در عرشه خود لذت ببرند، اما نمی توانند به دلیل شرایط بدتری از آن بگذرند. مسائل مربوط به تعمیر عرشه مانند این می توانستند زمانی که Deck Clip   اتصال دهنده های پنهان عرشه مورد استفاده قرار گرفت اجتناب شود.

چه چیزی باعث می شود دکمه کلیپ  پنهان پلاگین بهترین ابزار چفت و بست؟ این دکمه مخصوص Deck Clip در این روزها توصیه می شود، زیرا می توان آنها را به راحتی نصب کرد، نگهداری دقیق تر را به حمایت های بلندی، و ایجاد یک سطح بی نظیر بی نظیر ایجاد می کند. بگذارید هر یک از این نکات را بررسی کنیم.

چه چیزی باعث می شود دکمه کلیپ پنهان اتصالات آسان برای نصب؟ خوب، اگر شما گیره های پنهان Deck Clip  را انتخاب کنید، آنها نیازی به ابزارهای اضافی و تکنیک های نصب و راه انداز زیردریایی عجیب و غریب نیستند، شما زمان بسیار آسان تر خواهید داشت. گیره پنهان Deck Clip به ابزارهای غیر ضروری و گران قیمت نیاز ندارد. همه شما باید هرگز نیاز به تمرین قدرت است. اگر از کفپوش کامپوزیتی قبل از جاروبرقی استفاده می کنید یا کفپوش چوب از پیش ساخته شده، پس شما باید همه چیز را که لازم دارید. با این حال، اگر شما از دکوراسیون منظم استفاده می کنید، می توانید از یک میز بیسکویت یا روتر استفاده کنید تا شیارهای خود را مرتب برشید. خودشه. هر چیزی بیشتر و شما هزینه زیادی را صرف می کنید.
حالا شما می توانید نصب کننده Clip  Deck Clam را نصب کنید. با گیره های پنهان Deck Clip  ، شما برای نصب یا چسبیدن به چسب، نیازی به سیلامبرداری و کارتریج های سنگین ندارید. بسیاری از سازندگان حرفه ای عرشه و پیمانکاران توصیف دکمه Clip  پنهان اتصالات پنهان.

چرا Deck Clip  deck deck fasteners بهترین در بازار است؟

آنها قوی تر، قوی تر و پایدارتر به پیاز می رسند. همه چیز در مورد توزیع وزن، و گسترش طبیعی و انقباض کف پوش چوب است. در طول سال، تنفس چوب به صورت رطوبت در حال نوسان گسترش پیدا می کند و قرارداد می بندد. اگر از پیچ و مهره های پایین استفاده کنید تا کف پوش خود را نصب کنید، چند سالی خواهید دید که در اطراف هر کدام از این پیچ ها یا ناخن ها، منطقه اطراف پیچ تیره شده است. شما همچنین ممکن است شکافها را ببینید که شروع به پیشانی می کنند. پوسیدگی چوب، پوسیدگی و پراکندگی باعث نتیجه مستقیم این می شود، جرأت می گویم، شکل ظاهری اتصال به عرشه. با این حال، هنگامی که Clip  Deck را نصب می کنید، شما فشار را کاهش می دهید که چوب به طور معمول تحمل می کند. شما همچنین یک سطح صاف، ایمن تر و بهتر به سطح عرشه خواهید داشت. هاردوود

در نهایت، سال ها از شما نمی خواهید با نگرانی در عرشه خود نگاه کنید، و در موارد بد، انزجار. نصب کلیپ Deck Decks Deck اتصالات مناسب برای سلامتی دراز مدت عرشه شماست. هنگامی که شما Deck Clip   را برای مواد دلخواه خاص و دلخواه خود پنهان می کنید، به خاطر اینکه شما سرمایه گذاری در ساختاری می کنید که به کیفیت زندگی شما افزوده می شود، آرامش خاطر خواهید داشت. اجتناب از نگهداری بیش از حد عرشه عرشه خود را با Deck Clip   Deck Deck Deck را نصب کنید.

این فصل ساخت عرشه و زمان برای فکر کردن در مورد به روز رسانی منطقه زندگی در فضای باز است. اتمام عرشه 3 دقیقه ای ما … ادامه دارد ..

 

 

ترمووود٬ ترمووود فنلاند٬ چوب ترمووود٬ نمای چوبی ترمووود٬ دکوراسیون ترمووود٬ نصب ترمووود٬

WhatsApp us