ترمووود

ترمووود چوبی است که با استفاده از روش ‌های کاملاً طبیعی – حرارت و بخار تولید می ‌شود . عملیات حرارتی خواص چوب را بهبود می بخشد و آن را به طیف وسیعی از کاربردها تبدیل می کند . ترمووود که از کیفیت ممتاز ، چوب قلب بدون مواد شیمیایی مضر تولید شده است ، عملکرد بالایی را در هر شرایط آب و هوایی و سنی با ظرافت ارائه می دهد .

رنگ چوب ترمووود
رنگ چوب ترمووود

ترمووود – نشانه کیفیت واقعی

ترمووود از یک فرآیند تولید اختراع شده استفاده می کند و یک علامت تجاری ثبت شده است که فقط می تواند توسط اعضای شرکت دارای مجوز انجمن بین المللی ترمووود (ITWA) استفاده شود . یک شخص ثالث مستقل بر تولید آن نظارت می‌کند ، بنابراین وقتی ترمووود را خریداری می‌ کنید ، بدانید که محصولی با کیفیت واقعی دریافت کرده اید .

رنگ چوب ترمووود
رنگ چوب ترمووود

دوام عالی ، پایداری ابعادی و عملکرد حرارتی

ترمووود یک جایگزین مناسب برای محیط زیست و چوب آغشته به فشار است و در برابر شرایط آب و هوایی سخت ، قارچ ها و پوسیدگی مقاوم است . به دلیل مقاومت در برابر پوسیدگی ، رطوبت کم و رسانایی حرارتی ، ترمووود یک محصول چوبی پایدار و بادوام با خواص عایق بهبود یافته است . چوب ترمووود شکل خود را حفظ می کند و با مراقبت و نگهداری توصیه شده در برابر شرایط آب و هوایی چالش برانگیز مقاومت می کند .

چوب ترمو دک مخصوص کفپوش با شیار
چوب ترمو دک مخصوص کفپوش با شیار

محصولی همه کاره با کاربردهای مختلف بیرونی و داخلی

ترمووود یک انتخاب بسیار محبوب برای روکش خارجی ، بالکن و نما است . ما پروفایل های استاندارد و سفارشی و همچنین مواد خام اصلاح شده حرارتی را برای پردازش بیشتر ارائه می دهیم . از آنجایی که ترمووود فاقد رزین و مغز است ، می ‌توانید به راحتی از چسب ، رنگ ، روغن یا سطوحی مانند پوشش ضد حریق استفاده کنید یا به سادگی آن را طبیعی نگه دارید . ترمووود همچنین یک ماده ایده آل برای پوشش داخلی ، کفپوش ، مبلمان و سایر اجزای ساختمان است . ترمووود به دلیل خواص عالی خود ، انتخابی محبوب برای فضای داخلی سونا نیز می باشد . چوبکاری سونا

ترمووود در دو کلاس عملیات حرارتی استاندارد Thermo-S و Thermo-D برای اطمینان از بهترین عملکرد فنی موجود است .

Thermo-S ثبات را بهبود بخشیده است ، رنگ طلایی – قهوه ای روشن جذابی دارد و عمدتاً برای فضای داخلی مناسب است .

Thermo-D دوام بهتری دارد ، رنگ قهوه ای تیره تری دارد و در کاربردهای داخلی و خارجی استفاده می شود .

لمبه چوب ترمووود
لمبه چوب ترمووود

استفاده نهایی :

     روکش خارجی

     پوشش داخلی

     تولیدات صنعتی مانند نازک کاری

     تولید کنندگان درب و پنجره

     فضای داخلی اسپا و سونا

نصب چوب ترمووود برای کف پوش , نصاب ترمو و لمبه
کفپوش چوب ترمووود

مزایای کلیدی ترمووود

     پردازش 100% طبیعی بدون افزودنی های شیمیایی ، زیست تخریب ناپذیر و قابل بازیافت .

     عملکرد برتر در خارج از منزل ، داخل خانه یا در شرایط آب و هوایی مختلف به لطف عملیات حرارتی ویژه .

     دارای ثبات ابعادی بالا ، دوام و مقاومت در برابر پوسیدگی ، یکنواختی رنگ و کاهش هدایت حرارتی است .

     نشتی رزین ندارد و رنگ آمیزی یا اعمال سطوح آسان است .

    کارخانه ها از سیستم های مدیریت مبتنی بر ISO حمایت می کنند تا از محیط های کاری مسئولانه ، کارآمد ، تمیز و ایمن (کیفیت ISO 9001، ایمنی ISO 45001 و بهره وری انرژی ISO 50001) اطمینان حاصل کنند .

پارتیشن و دیوارکوب چوب ترموود , لوور چوب ترمو
پارتیشن و دیوارکوب چوب ترموود , لوور چوب ترمو

اطلاعات فنی محصول :

مشخصات فنی ترمووود در یک نگاه :

کاربردهای روکش : برای روکش داخلی و خارجی ، تولیدات صنعتی مانند نازک کاری ، تولید درب و پنجره .

کلاس های حرارتی : ترموود در دو کلاس اصلاح حرارتی استاندارد – Thermo-D و  Thermo-S وجود دارد .

ابعاد استاندارد : ترمووود سخت از کاج و صنوبر به صورت استاندارد موجود است : 25×125 / x150. 32×125 / x150; 50×125 / x150

اندازه های پلان شده اغلب 19، 26، 42 میلی متر ضخامت و 117 و 140 میلی متر عرض دارند .

اندازه های دیگر بنا به درخواست موجود است .

دوام / مقاومت در برابر پوسیدگی Thermo-D در کلاس دوام 2 (EN 350) قرار می گیرد .

بدون پایان بندی ، ترمووود در برابر موریانه مقاوم نیست .

پایداری ابعادی : فرآیند عملیات حرارتی ، تمایل چوب به تاب خوردگی ، متورم شدن یا جمع شدن در شرایط رطوبتی مختلف را تا حد زیادی کاهش می دهد . تعادل رطوبت چوب ممکن است به کمتر از 40 تا 50 درصد در مقایسه با الوارهای تصفیه نشده کاهش یابد .

خواص حرارتی 0,09 W/(m K) مطابق EN ISO 13787 + EN 12667

مقاومت در برابر آتش D -s2,d0 مطابق SFS-EN 13501-1:2018

شستن : از آنجایی که هیچ ماده ای در طول فرآیند ترمووود اضافه نمی شود ، شستشوی شیمیایی رخ نخواهد داد . علاوه بر این ، با حذف رزین در طول فرآیند ، مشکل نشت رزین از طریق گره‌ ها برطرف می‌ شود .

ترمووود زیست محیطی و ایمن با استفاده از دمای بالا و بخار تولید می شود . از آنجایی که هیچ ماده شیمیایی در طول فرآیند اضافه نمی شود ترمووود فقط حاوی مواد تجدید پذیر است . دفع بریدگی ها می تواند سوزانده شود یا به سیستم زباله معمولی داده شود .

پایداری : پایداری در استراتژی تجاری ترموود یکپارچه است – این در هسته کاری قرار دارد . از جنگل ها تا پروژه بعدی شما ، ما بهترین شیوه های زیست محیطی را به طرق مختلف تضمین می کنیم .

تمام زنجیره های تامین چوب ما توسط یک سیستم ردیابی چوب پوشانده شده است که توسط شخص ثالث مطابق با PEFC، FSC®، ISO 14001 تأیید شده است و دارای علامت CE هستند زیرا تمام استانداردهای بهداشت ، ایمنی و حفاظت از محیط زیست را برآورده می کنند . ما اطمینان می دهیم که جنگل هایی که برداشت می کنیم به درستی احیا می شوند .

چوب ترمووود ، قیمت و نصب چوب ترمووود
چوب ترمووود ، قیمت و نصب چوب ترمووود
چوب ترمووود ، قیمت و نصب چوب ترمووود
چوب ترمووود ، قیمت و نصب چوب ترمووود
چوب ترمووود ، قیمت و نصب چوب ترمووود
درخت کاج pine برای ترمو
چوب ترمووود ، قیمت و نصب چوب ترمووود
چوب ترمووود ، قیمت و نصب چوب ترمووود
چوب ترمووود ، قیمت و نصب چوب ترمووود
چوب ترمووود ، قیمت و نصب چوب ترمووود

دستگاه ترمووود یا چوب فرآوری شده

چوب ترمووود یک چوب طبیعی است که ساختار سلولی آن در اثر حرارت تغییر می کند . با توسعه علم و فناوری ، بشر متوجه شد که در صورت تغییر بافت چوب با حرارت ، خواص مکانیکی و شیمیایی آن با استفاده از تکنولوژی خاصی که می تواند رطوبت آن را به زیر 6 درصد کاهش دهد ، بهبود می یابد .

به این ترتیب رطوبت بافت چوب متعادل می شود ، اسید موجود در بافت چوب تبخیر می شود و تمام حشرات میکروسکوپی از بین می رود . فرآیند بهبود حرارت باعث افزایش عمر چوب می شود ، زیرا در این شرایط هیچ قارچ و کپکی نمی تواند رشد کند . ترمووود بهترین جایگزین برای چوب طبیعی برای مصارف در فضای باز است و به دلیل مقاومت بالا می توان از آن برای نمای ساختمان نیز استفاده کرد .

دستگاه ترمووود یکی از بهترین فناوری ها برای تبدیل چوب طبیعی به چوب بادوام می باشد . این دستگاه قادر است دوام چوب های خام را در اثر حرارت افزایش دهد . گرما در فاز اول حدود 100-130 درجه سانتیگراد است . این دما در مرحله دوم به 300 درجه سانتیگراد می رسد .

گرما می تواند رطوبت و تمام باکتری های چوب طبیعی را از بین ببرد . از آنجایی که شوک دما باعث می شود چوب ، سطح دوام خود را از دست بدهد ، چوب تا زمانی که به آرامی به 100 درجه سانتیگراد برسد در دستگاه ترمووود باقی می ماند و در نهایت با آب به دمای محیط می رسد .

در حال حاضر انواع ماشین آلات ترمووود بر اساس حجم خروجی چوب توسط شرکت … صنعت به سراسر کشور قابل عرضه می باشد . تمامی خشک کن های 6 ، 12 و 18 متر مکعبی شامل قطعاتی مانند لوله های مانیسمن ، دیگ بخار ، مشعل ، قسمتی برای کنترل فشار و دما ، همچنین شیر کنترل و PLC می باشد .

قیمت دستگاه های چوب ترمووود یکی از عوامل موثر تورم نرخ دلار و وضعیت بازار است . برای دریافت قیمت دستگاه چوب ترمووود می توانید با ما تماس بگیرید .

کلمات کلیدی : ترمووود چوب ترمووود

نویسنده : نیلوفر پاکزاد


مطالب مرتبط با موضوع چوب ترمووود :

 • دکوراسیون فضای باز با چوب ترمووود
  استفاده از چوب ترمووود در فضای باز ، چوب ترمووود به دلیل مقاومت بالایی که در برابر رطوبت، اشعه UV و پوسیدگی دارد، انتخابی عالی برای دکوراسیون فضای باز است
 • طراحی دیوارکوب و نصب چوب ترمووود بصورت دولایه
  چوب ترمووود یک نوع چوب است که با استفاده از روشی به نام ترمووود ، با کاهش محتوای رطوبتون آن و تعریض سلولهای چوبی ، مقاومت آن را در برابر تغییرات هوا و فعالیت آفت ها افزایش می دهد
 • چوب ترمووود برای کاور درب
  چوب ترمووود و چوب نما برای کاور درب ، خدمات نصب و رنگ ترمووود ، چوب ترمو در نمای درب ، درب تمام چوب ترمووود ، ساخت انواع درب چوبی
 • قیمت ترمووود
  همه چیز درباره چوب ترمووود ، ترمووود چیست ، فروش و خدمات نصب چوب ترمووود اجرای دیوارکوب و سقف کاذب چوب ترمو
 • چوب ترمو
  چوب ترمووود ،مواد اولیه این مجموعه از بهترین درختان منتخب از جنگل ها تهیه ، طبقه بندی و عرضه می شود و با استفاده از بهترین ماشین آلات و بهترین تکنیک های برش چوب ترمو تهیه و به شرکت ها ارسال می شود
 • همه چیز درباره چوب ترمووود، مشخصات و اطلاعات چوب ترمو و انجمن ترمووود
  ترمووود چیست و چه مزایا، معایب و کاربردهایی دارد ، چوب ترمووود چیست؟ معرفی انواع ، چوب ترمو یا ترمووود چیست؟، معرفی چوب ترموود آشنایی با مزایا، معایب، کاربردها، محصولات ترمووود، چوب ترموود در دکوراسیون داخلی، نما ترمووود

موضوعات مهم درباره چوب ترموود :

اجرا و نصب چوب ترمووود در دکوراسیون چوبی داخل ساختمان و نمای بیرون ساختمان

کاتالوگ و نمونه رنگ چوب ترموود برای مشاهده نمونه چوب و رنگ ها میتوانید از نمایشگاه ما در شهرک صنعتی خاوران دیدن فرمایید

چوب ترمووود چیست ، معرفی انواع چوب ترمو ایرانی ، اسلونی و فنلاندی مقایسه چوب ترمو و معرفی انواع چوب در سایت فن و هنر

لیست قیمت چوب ترمووود : سعی شده قیمت ها سریع و بروز باشد ولی حتما از طریق تماس از قیمت ها مطلع شوید . لیست قیمت چوب ترموود در تهران

فروش چوب ترمووود در تهران بازار چوب ایران ، آماده ارائه خدمات نصب و رنگ آمیزی چوب ترمووود هستیم

WhatsApp us