13 ایده مختلف میز تلویزیون برای شیک کردن خانه شما

ایده میز تلویزیون
ایده میز تلویزیون

آیا دوست دارید دکوراسیون اتاق نشیمن خود را با ظرافت نمایش بدهید ؟ چیزی که نیاز دارید یک میز تلویزیون کاملاً جدید است .

یک میز تلویزیون که به درستی انتخاب شده باشد ، می تواند خانه شما را به یک سطح کاملا جدید تبدیل کند . میز تلویزیون فعلی شما ممکن است مناسب باشد اما می توانید با یک انتخاب بهتر دکوراسیون خود را ارتقا دهید .

میز تلویزیون های قدیمی و فرسوده شما :

     خارج از دور است .

     با دکوراسیون کلی اتاق نشیمن شما ناهماهنگ است .

     یا اینکه میز چوبی ندارید و نیاز به خرید دارید .

در این مقاله 13 ایده مختلف برای استند تلویزیون که برای شیک کردن خانه مناسب است را گردآوری کرده ایم تا با یک میز تلویزیونی شیک بتوانید از دیدن فیلم مورد علاقه تان در کنار دوستان و خانواده خود لذت ببرید . بیایید نگاهی به فهرست بیندازیم .

 1 . میز تلویزیون خنثی

ایده میز تلویزیون
ایده میز تلویزیون

ایده های شماره یک میز تلویزیون : برای ایمن کردن میز تلویزیون در دکوراسیون ، ممکن است یک میز تلویزیون خنثی را انتخاب کنید . ساختار معمولی و رنگ های خنثی تقریباً برای هر مبلمان تکمیلی مناسب است .

یک واحد تلویزیون دو قسمتی را به جای میز تلویزیون تک قسمتی انتخاب کنید تا یک مکان ذخیره سازی اضافی و لمس تزئینی داشته باشید . می توانید زیور آلات تزئینی ، دی وی دی یا کتاب را در قسمت بالایی قرار دهید .

عاشق نمای اتاق درون عکس شدید ؟ می توانید با انتخاب این میز تلویزیون دکوراسیون خانه خود را فوق العاده زیبا کنید . این یکی از بهترین نمونه های مفهوم مبلمان Dogtas ، پیشگام مبلمان منزل است . هم مناسب ست مبل های مدرن و هم کلاسیک – مدرن است . این برش معمولی با شیک بودن ساده خود همیشه به روز خواهد بود .

 2 . میز تلویزیون یکپارچه با سیستم مدرن

ایده میز تلویزیون
ایده میز تلویزیون

می توانید اتاق نشیمن خود را با یک میز تلویزیون به سبک رترو تبدیل کنید . سطوح هندسی متمایز با ساختار چوبی به دکوراسیون شما هوای نوستالژیک می دهد .

با انتخاب ترکیب مبلمان مدرن مانند مجموعه مبل‌ های سبک امروزی ، میز تلویزیون ‌های رترو را مدرن و شیک جلوه دهید .

 3 . الگوهای جذاب

ایده میز تلویزیون
ایده میز تلویزیون

با انتخاب یک میز تلویزیون با الگوهای جذاب ، نورهای کانونی روی میز تلویزیون خود را به دست آورید . یکی از ایده ‌های شیک میز تلویزیون ، چیدن میز تلویزیونی چوبی با حکاکی‌ هایی مانند الگوهای برگ یا نقش ‌های هندسی است که ظاهر استاندارد هر اتاق نشیمن را افزایش می دهد .

 4 . میز تلویزیون آبی

ایده میز تلویزیون
ایده میز تلویزیون

چه کسی می گوید که میز تلویزیون باید در رنگ های خنثی باشد ؟ شما ممکن است با یک میز تلویزیون رنگی جسورانه به اتاق نشیمن خود دکوراسیون زیبایی ببخشید.

برای داشتن دکوراسیون و طرح رنگی متعادل ، مبلمان دیگر را در رنگ های خنثی نگه دارید.

ممکن است یک میز تلویزیون آبی را برای رنگ دادن به اتاق نشیمن خود در نظر بگیرید و با یک مبل با رنگ خاکستری و یک میز قهوه چوبی مشکی یا تیره ، دکوراسیون را تکمیل کنید.

5 . میز تلویزیون بلوط

ایده میز تلویزیون
ایده میز تلویزیون

یکی دیگر از ایده های شیک میز تلویزیون ، میز تلویزیون های بلوط است . می توانید با سایه های قهوه ای فضایی دنج و گرم در اتاق نشیمن خود ایجاد کنید . میز تلویزیون های کلاسیک – مدرن بلوط نه تنها نفیس به نظر می رسند ، بلکه مستحکم نیز هستند .

 . 6 میز تلویزیونی تند

ایده میز تلویزیون
ایده میز تلویزیون

آیا از میزهای تلویزیون معمولی خسته شده اید ؟ در این صورت استندهای تلویزیونی تند را دوست خواهید داشت . با انتخاب این ایده میز تلویزیون ، دکوراسیون اتاق نشیمن خود را به سطحی کاملاً جدید ببرید .

مبل هایی با رنگ سرد ، با رنگ خنثی یا حتی مشکی را برای تکمیل دکوراسیون بسته به رنگ میز تلویزیون خود قرار دهید . یک میز تلویزیون پررنگ مانند آنچه در تصویر است ، جلوه ای با کیفیت را به خانه شما می بخشد .

7 . میز تلویزیونی زیبا

ایده میز تلویزیون
ایده میز تلویزیون

ایده های شماره 7 میز تلویزیون : با یک میز تلویزیونی زیبا ، آن احساس مجلل را در اتاق نشیمن خود احساس کنید . شکل ‌ها و طرح‌ های زرق و برق دار ، ظاهر میز تلویزیون را ارتقا می‌ دهد .

هماهنگی کامل رنگ های مشکی ، قهوه ای و طلایی غیرقابل انکار است . این رنگ ها دکوراسیونی مجلل ایجاد می کنند . می توانید این نوع میز تلویزیون را با رنگ های خنثی تیره ، رنگ خردلی یا مشکی ترکیب کنید .

برای دستیابی به یک دکوراسیون کامل اتاق نشیمن ، می توانید یک میز قهوه مناسب را انتخاب کنید . و برای آخرین چیزها ، چند گیاه خانگی برگی را با گلدان های مات مشکی قرار دهید . این برای متعادل کردن رنگ های تیره با سبز است . به علاوه ، به ظاهر لوکس خانه تان می ‌افزاید   .

8 . میز تلویزیون براق سفید

ایده میز تلویزیون
ایده میز تلویزیون

سفید ساده ، همیشه انتخاب خوبی برای دکوراسیون اتاق نشیمن روشن تر است . میز تلویزیون های امروزی سفید را می توان با خاکستری ، بژ و بیشتر رنگ های پاستلی ملایم ترکیب کرد . به عنوان مثال ، می توانید یک ست مبل خاکستری یا یک مبل سکشنال را انتخاب کنید .

یک فرش مدرن خاکستری قرار دهید و از زیورآلات تزئینی برنزی برای تکمیل دکوراسیون استفاده کنید .

مدل ‌های مختلفی از میز تلویزیون سفید وجود دارد ، اما یک میز تلویزیونی مدرن کلاسیک با روکش فلزی براق مرمری ، چوبی ، مانند آنچه در تصویر می ‌بینید ، سبکی قدرتمندتر به نظر می ‌رسد .

میز های چوبی و طراحی مرمر مانند این نمونه ، امکان استفاده از سنگ مرمر و مبلمان چوبی را در دکوراسیون کلی اتاق نشیمن فراهم می کند .

9 . میز تلویزیون مدرن میانه قرن

ایده میز تلویزیون
ایده میز تلویزیون

هیچ چیز بیشتر از سطوح براق مشکی همراه با طلا نشان دهنده تجمل نیست . می توانید یک میز تلویزیون درجه یک با ظاهر گران قیمت را با قیمت مناسب خریداری کنید تا دکوراسیون اتاق نشیمن خود را زیباتر کنید .

با مبل های مشکی و میز قهوه خوری هماهنگ به یک دکوراسیونی هماهنگ دست یابید .

یک نکته سریع : برای طراحی مدرن و لوکس ، می ‌توانید از نور پس‌ زمینه روی قسمت نصب تلویزیون خود استفاده کنید .

10 . میز تلویزیون مشکی

ایده میز تلویزیون
ایده میز تلویزیون

با میز تلویزیون مشکی مات ، شکلی مدرن را به دکوراسیون اتاق نشیمن خود بیاورید . طرح‌ های برش مدرن و دستگیره ‌های طلایی ، ظاهری نوآورانه به شکل معمولی میز تلویزیون می‌ دهد .

11 . میز تلویزیون غیر معمولی

ایده میز تلویزیون
ایده میز تلویزیون

آیا به دنبال طراحی متمایز در میز تلویزیون هستید ؟ طراحی میز تلویزیون را با دیوار پشتی تلویزیون ادغام کنید . چگونه ؟

یک رنگ پررنگ و رنگ روشن انتخاب کنید و دیوار پشت تلویزیون را رنگ کنید . یک میز تلویزیونی نصب کنید که دیوار زیر را با شکافی در قاب آن مانند تصویر نشان می دهد . این میز تلویزیون شناور یک بازی در دکوراسیون اتاق نشیمن شما خواهد بود .

12 . میز تلویزیون وینتیج

ایده های میز تلویزیون قدیمی

ایده میز تلویزیون
ایده میز تلویزیون

از یک میز تلویزیون قدیمی در دکوراسیون اتاق نشیمن خود استفاده کنید . رنگ های قدیمی چوب که با هنر ادغام شده اند ، سبک دکوراسیون کلاسیک را به نمایش می گذارند .

13 . میز تلویزیون دیواری

ایده میز تلویزیون
ایده میز تلویزیون

آیا شما یک اتاق نشیمن کوچک دارید ؟ میز تلویزیون های دیواری برای مناطق کوچک تر مناسب هستند زیرا فضای کف را باز می گذارند و به هم ریختگی را کاهش می دهند . علاوه بر این ، میز تلویزیون های شناور یک انتخاب مدرن است که به طور بی عیب و نقص در دکوراسیون اتاق نشیمن امروزی قرار می گیرد . پیدا کردن مبلمان مکمل مناسب که با میز تلویزیون نصب شده به خوبی هماهنگ باشد ، ساده تر است .

خط پایین

با استفاده از این 13 ایده مختلف برای میز تلویزیون ، می توانید یک دکوراسیون اتاق نشیمن قدیمی ، دکوراسیون مدرن و به طور خلاصه ، یک دکوراسیون منزل منحصر به فرد ایجاد کنید .

همچنین می توانید دکوراسیون اتاق نشیمن خود را با یک ترکیب عالی اتاق نشیمن و اتاق ناهارخوری تقویت کنید .

مترجم : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : میز تلویزیون چوبی ، میز تلویزیون بلوط

منبع :dogtas.com

مطالب مرتبط با موضوع میز تلویزیون :

WhatsApp us