دکوراسیون دیوار تلویزیون
دکوراسیون دیوار تلویزیون

7 راه برای اینکه اتاق نشیمن خود را با یونیت های دیواری تلویزیون جذاب تر نشان دهید. ادامه مطلب

واحد تلویزیون یکی از لوازم اصلی اتاق نشیمن است. مانند هر مبلمان دیگری، آنها در سبک های متنوعی عرضه می شوند. امروزه واحدهای دیواری اتاق نشیمن شیک، مدرن و با صرفه جویی در فضا، سوار بر دیوار هستند. در حالی که برخی واحدهای بسته کم ارتفاع را برای مرتب نگه داشتن وسایل ترجیح می دهند، برخی دیگر سیستم های قفسه باز را برای نمایش مجموعه های ارزشمند خود ترجیح می دهند. راه های زیادی برای طراحی یک واحد سرگرمی وجود دارد. در اینجا لیستی از طراحی های مدرن دیوار برای اتاق نشیمن از خانه های مختلف آورده شده است.

طرح های یونیت دیوار تلویزیون چند منظوره برای اتاق نشیمن

شیک، نوآورانه و جالب — این طراحی دیوار تلویزیون برای اتاق نشیمن از ” فن و هنر ” راه حلی عالی برای کسانی است که مبلمان چند منظوره را برای خانه خود ترجیح می دهند. این کنسول به عنوان یک مرکز سرگرمی، یک میز آرایش با فضای ذخیره سازی داخلی که می تواند دوباره به عنوان میز مطالعه و یک قفسه کتاب مخفی استفاده شود، خدمت می کند. در حالی که در هر خانه ای عالی به نظر می رسد، این واحد دیواری تلویزیون به ویژه برای خانه های جمع و جور مناسب است.

دکوراسیون دیوار تلویزیون
دکوراسیون دیوار تلویزیون
دکوراسیون دیوار تلویزیون
دکوراسیون دیوار تلویزیون
دکوراسیون دیوار تلویزیون
دکوراسیون دیوار تلویزیون

طرح های یونیت دیوار تلویزیون برای اتاق نشیمن با ذخیره سازی مخفی

این طرح واحد دیواری خیره کننده برای اتاق نشیمن می تواند به راحتی سبک خانه شما را ارتقا دهد. چندین گزینه ذخیره سازی دارد – کشوهای بسته، قفسه های باز و حتی یک محفظه مخفی در پشت تلویزیون! مخفی کردن دسته های زشت سیم، دستگاه های کوچک مانند کنترل تلویزیون، ستاپ باکس یا کنسول های سرگرمی مفید است. یونیت دیواری همچنین دارای یک قفسه کتاب برای نمایش مجموعه های شما است. اگر می خواهید فضای بیشتری در خانه خود داشته باشید بدون اینکه حجیم و درهم به نظر برسد، این یک دیوار مدرن عالی برای اتاق نشیمن شما است.

دکوراسیون دیوار تلویزیون
دکوراسیون دیوار تلویزیون
دکوراسیون دیوار تلویزیون
دکوراسیون دیوار تلویزیون

طرح های یونیت دیوار تلویزیون مد روز برای اتاق نشیمن

آیا شما از طرفداران فضای داخلی تیره و بد خلق هستید؟ سپس این دستگاه دیواری چوبی سبک مطمئناً چشمان شما را جلب خواهد کرد. تابلوهای چوبی مشکی به عنوان پس زمینه جذابیت را به زیبایی شناسی کل اتاق می بخشد. تلویزیون دیواری با یک کابینت کم ارتفاع برای نگهداری لوازم جانبی و سیم های کوچک جفت شده است. همچنین دارای یک کابینت شناور بالای سر و کتابخانه بلند در کنار آن است که به زیبایی یکنواختی دیوار مشکی را کاهش می دهد. این یونیت دیواری تلویزیون صرفه جویی در فضا و انتخاب مناسبی برای صاحبان خانه های شهری است.

دکوراسیون دیوار تلویزیون
یک دستگاه تلویزیون چوبی سبک کم حجم و دیواری

واحد تلویزیون کم ارتفاع شیرین و ساده

این تلویزیون ساده روی زمین و به راحتی برای چشم ها راه حلی عالی برای کسانی است که خواهان دکوراسیون مدرن و بی نظم هستند. روکش چوبی تمیز و سفید و روکش بدون زحمت با پوشش چوبی سبک در پشت جذابیت می بخشد.

دکوراسیون دیوار تلویزیون
واحد تلویزیون ساده با پس زمینه چوبی

پانل مرمر برای واحد تلویزیون دیواری زیبا

ما عاشق این پنل پشتی مرمری هستیم. این یک قطعه خیره کننده و شگفت انگیز برای صاحب خانه هایی است که عاشق زیبایی شیک هستند. پانل آینه بدون زحمت با سنگ مرمر ترکیب می شود و اتاق نشیمن را دو برابر می کند. با یک قفسه شناور قهوه ای و یک کابینت دیواری براق ساخته شده از لمینت سفید براق ترکیب شده است.

دکوراسیون دیوار تلویزیون
یک واحد دیواری مرمری زیبا برای تلویزیون

واحد تلویزیون به سبک اسکاندیناوی در برابر کاغذ دیواری طرح دار

سبک اسکاندیناوی همه چیز در مورد خطوط تمیز، مینیمالیسم و ​​بسیاری از عناصر سفید و چوبی است. این طراحی دیوار تلویزیون به زیبایی تمام جنبه های داخلی اسکاندیناوی را گرد هم می آورد تا فضای آرامش بخش نوردیک به اتاق نشیمن این خانه بدهد. کاغذ دیواری با طرح های هندسی و نورپردازی چشمگیر یارو جذابیت این اتاق نشیمن را افزایش می دهد. کابینت‌های کم ارتفاع ساخته شده از لمینت روکش شده، فضای ذخیره‌سازی فراوانی را فراهم می‌کنند، در حالی که قفسه‌های شناور در بالا می‌توانند کتاب‌ها و سایر وسایل دکوری را به‌صورت بدون درهم‌کاری نمایش دهند.

دکوراسیون دیوار تلویزیون
یونیت دیواری تلویزیون چوبی مینیمالیستی برای اتاق نشیمن

واحد تلویزیون بدون درز دیوار به دیوار با فضای ذخیره سازی مخفی

این کابینت تلویزیونی به رنگ سفید و خاکستری تیره چندین راه حل ذخیره سازی را در یک واحد ارائه می دهد. محفظه تلویزیون را می توان باز کرد تا فضای بیشتری را نشان دهد. مخفیگاه خوبی برای سیم های ناخوشایند و سایر اقلام کوچک از اتاق نشیمن. نورپردازی یارو در واحد به طور موثری یکنواختی سفید و خاکستری را می شکند. این واحد دیواری برای صاحبان خانه هایی که خواهان ذخیره سازی اضافی هستند عالی است.

دکوراسیون دیوار تلویزیون
یک تلویزیون صفحه تخت که روی یک واحد با فضای ذخیره سازی مخفی نصب شده است

امیدواریم این طرح های شیک و زیبای دیوار تلویزیون برای اتاق نشیمن الهام بخش شما باشد تا برای خانه خود یکی بخرید. اگر برای تصمیم گیری در مورد اینکه چه چیزی با فضای شما خوب است، به کمک نیاز دارید با ما تماس بگیرید. تیم طراحان ما به شما کمک می کنند تا بهترین طرح های واحد دیوار را برای اتاق نشیمن خود و هر آنچه برای خانه ای عالی نیاز دارید را دریافت کنید. پس برای چی منتظری؟ همین امروز یک مشاوره رزرو کنید! برای الهام بیشتر در مورد دکوراسیون داخلی خانه، فراموش نکنید که وبلاگ و بخش جستجوی ما را بررسی کنید .


مطالب مرتبط با موضوع دیوار تلویزیون :

اجرای دیوار تلویزیون با ام دی اف و چوب سبک مدرن، دیوار پشت تلویزیون مدرن ، ساخت دیوار tv

دیوار پشت تلویزیون جدید، جدیدترین طراحی دیوار پشت تلویزیون، قاب بندی دیوار پشت تلویزیون، ایده شیک و جذاب برای دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون

WhatsApp us