کمد لباس، بوفه

بوفه ویترین چوبی , کنسول , دکوراسیون

بوفه و ویترین چوبی 

دکوراسیون اتاق پذیرایی

بوفه ویترین چوبی , کنسول , دکوراسیون

دکوراسیون چوبی

 

انواع مدل بوفه و کمد با طراحی شیک و امروزی مناسب منازل

دکوراسیون چوبی ؛ انواع بوفه ها و کمد های لباس و لوازم چوبی منزل مانند ” (  جدیدترین, دکوراسیون ,مدل ,دکوراسیون ,لوازم,خانگی ,لوکس, چوبی, مدل های شیک و لوکس از لوازم خانگی چوبی ,میز,صندلی,میز عسلی,قاب آینه,تخت خواب , کنسول های چوبی ؛ دکوراسیون چوبی مدرن و سنتی و غیره   ) از جمله مبلمان ضروری ای هستند که معمولا در خانه اکثر ما ایرانی ها قرار دارند.

 

از انواع مدل بوفه و کمد معمولا برای بنمایش گذاشتن ست ظروف کریستالی شیک و زیبا و گران قیمت در دکوراسیون اتاق پذیرایی یا غذاخوری خانه استفاده می شود. مانند هر مبلمانی دیگری برای دکوراسیون خانه، انواع بسیار مختلفی از بوفه ها و کمد های ذخیره سازی مناسب اتاق غذاخوری و پذیرایی ( حال یا نشیمن )  در بازار وجود دارند اما شکل نهایی این وسیله در نهایت توسط نحوه استفاده و نیاز شما از یک بوفه تعیین خواهد شد.

 

اگر می خواهید در بوفه خود ظروف چینی و کریستالی شیک خود را بنمایش بگذارید و در کنار آن فضایی مناسب برای ذخیره سازی قاشق و چنگال و ظروف استیل خود داشته باشید باید به سراغ مدل هایی با درب شیشه در قسمت بالایی و کشوهای ذخیره سازی و دراور در قسمت پایینی باشید. در مقابل اگر بدنبال بوفه ایی فقط برای نگهداری و ذخیره سازی وسایل و ظروف خود در اتاق پذیرایی و غذاخوری هستید انتخاب مدل هایی کوتاه قد و کشیده که فقط دارای فضای ذخیره سازی هستند گزینه مناسب تری خواهد بود. (طرح های مدرن اتاق غذاخوری و میز ناهارخوری با پلان باز)

بعداز خرید مدل مناسب باید در مورد محل قرار گیری آنها در خانه خود تصمیم گیری کنید.

از آنجایی که بوفه ها تقریبا مکان زیادی از فضای اتاق را اشغال می کنند بهتر است آنها را فقط در مکان هایی قرار بدهید که اطراف آنها خلوت تر است. قرار دادن بوفه ها در مکان هایی که به فضای ذخیره سازی نیاز دارند ایده بسیار خوبی خواهد بود.

در بعضی مواقع قرار دادن بوفه در آشپزخانه می تواند به زیبایی دکوراسیون این مکان دوچندان اضافه کند و  از طرفی دسترسی آسان تر به ظروف را ممکن می سازد.

در شکل های زیر با مدل های متفاوتی از بوفه ها و کمدهای مناسب فضاهای کوچک منازل مسکونی آشنا می شویم.

در زیر ابتدا برخی از مدلهای کلاسیک بوفه ها و سپس مدلهای مدرن و امروزی بوفه ها را مشاهده میکنید.


استفاده از کمد ها و کابینت های بزرگ بعنوان دیوار , انواع مدل بوفه و کمد با طراحی شیک و امروزی مناسب منازل کوچک , انواع مدل های کمد نوجوان , جا رختی و کمد لباس برای تمامی سلیقه ها , جدیدترین مدلهای کمد لباس چوبی و مدرن , عکس از قشنگ ترین کمد های لباس و کفش , فاکتورهای مهمی که در هنگام خرید کمد کفش و لباس باید توجه کرد

 

WhatsApp us