آشپزخانه های زیبا با کانتر جزیره آبشاری

جزیره آشپزخانه چوبی
جزیره آشپزخانه چوبی

وقتی صحبت از طراحی آشپزخانه به میان می آید ، هیچ ویژگی دیگری به اندازه کانتر آبشاری مدرن به نظر نمی رسد . بر خلاف تاپ های سنتی ، که دال ‌های مسطحی هستند که در بالای کابینت ‌های پایه یا جزیره قرار می ‌گیرند ، میزهای آبشاری از کناره ‌ها به سمت کف جریان می ‌یابند و ظاهری بدون درز ایجاد می‌ کنند . در حالی که بیشتر انواع از مواد مجلل مانند سنگ مرمر یا کوارتز ساخته شده ‌اند ، نسخه ‌های مقرون به صرفه که به همان اندازه زیبا هستند ، شامل بلوک قصابی یا فولاد ضد زنگ است . برای اینکه علاقه خود را برای این روند آشپزخانه بیشتر کنید ، نمونه های مورد علاقه ما را در این فهرست ببینید .

   1 . آشپزخانه آبی با میز آبشاری سفید

جزیره آشپزخانه چوبی
جزیره آشپزخانه چوبی

ترکیب کردن دمای رنگ های مختلف ، یک چرخش جذاب را در این آشپزخانه امروزی ایجاد می کند . کابینت آبی بر روی میز آبشار کوارتز سفید تمرکز می کند . ویژگی ‌های چوبی و پایه‌ های برنجی فضای خنک شما را گرم می‌ کند .

 2 . کانتر آبشاری استیل ضد زنگ

جزیره آشپزخانه چوبی
جزیره آشپزخانه چوبی

دلیلی وجود دارد که آشپزخانه های حرفه ای با میزهای فولادی ضد زنگ تزئین شده اند . این ماده عملاً تخریب ناپذیر است و بسته به جایی که در آن زندگی می کنید می تواند هزینه هر فوت مربع بسیار کمتر از سنگ های طبیعی و مهندسی باشد . در این فضای آشپزخانه شیک که توسط شرکت طراحی داخلی  LineBox Studios طراحی شده است ، یک میز آبشاری از جنس استنلس استیل همراه با وسایل همسان ، ظاهر شیک آشپزخانه را تثبیت می کند .

 3 . کانتر آبشار بلوک قصابی

جزیره آشپزخانه چوبی
جزیره آشپزخانه چوبی

جواهر تاج در این فضای آشپزی پر حس و حال که توسط Landis Construction طراحی شده است ، میز آبشار بلوک قصابی است . با فراهم کردن فضای بیشتری برای پخت و پز و سرگرمی با کسری از هزینه سنگ طبیعی یا مهندسی ، آشپزخانه را بهبود می بخشد . چوب همچنین غنا و گرمای طبیعی را به ارمغان می آورد که با سنگ مرمر یا کوارتز به دست نمی آید . در اینجا یک ترفند دکوری وجود دارد : سفید نگه داشتن دیوارها و کابینت های بالایی باعث می شود فضای آشپزی تاریک یا بد ، خلق نشود .

4 . آشپزخانه مدرن با کانتر جزیره آبشاری

جزیره آشپزخانه چوبی
جزیره آشپزخانه چوبی

همانطور که در این فضای آشپزی مدرن که توسط Soda Pop Design طراحی شده است نشان داده شده است ، دو عنصر ضروری برای هر آشپزخانه مدرن شیک ، کابینت جلوی تخت و یک میز آبشاری کوارتز هستند . ویژگی ‌های تیره و بافت ‌های جالب مانند هود ، فر و شیر آب ، اتاق را استریل نمی ‌کند .

 5 . کانتر جزیره آشپزخانه با میز آبشار بتنی

جزیره آشپزخانه چوبی
جزیره آشپزخانه چوبی

شرکت طراحی داخلی ، لاین باکس استودیو ، این آشپزخانه را هسته اصلی یک خانه مفهومی باز ساخته است . فضای آشپزی برای سرگرمی طراحی شده است و به سرآشپز خانه اجازه می دهد در حالی که با شش مهمان خانه نشسته و تعامل دارد بتواند کار کند . جزیره آشپزخانه دارای یک آبشار بتنی با تخته های برش داخلی است که به سرعت برای تمیز کردن ظاهر می شود .

 6 . آشپزخانه انتقالی با کانتر جزیره آبشار مرمری

جزیره آشپزخانه چوبی
جزیره آشپزخانه چوبی

آشپزخانه های ترانزیشنال ، مانند این نمونه باشکوه طراحی داخلی کیسی سارکین ، عناصر سنتی را با ویژگی های مدرن ترکیب می کند . میز آبشار مرمری جزیره آشپزخانه بلوط الهام گرفته از خانه های مزرعه را به زیبایی قاب می دهد . وسایل کلاسیک طلایی از روشنایی گرفته تا شیر آب گرمای بصری را به فضای سفید و شفاف آشپزی می بخشد .

 7 . کانتر آبشاری گرانیتی

جزیره آشپزخانه چوبی
جزیره آشپزخانه چوبی

نمی توانید سنگ مرمر بخرید ؟ در این آشپزخانه که توسط Jessica Leigh Interiors طراحی و ساخته شده است ، یک میز آبشاری گرانیتی سفید مانند سنگ گران ‌تر بسیار زیبا به نظر می ‌رسد . کابینت های خاکستری آشپزخانه و کف کاشی سنگی لکه ها و رگه های خاکستری دوست داشتنی گرانیت را تقویت می کند .

 8 . آشپزخانه نمایشی با ویژگی های مدرن براق

جزیره آشپزخانه چوبی
جزیره آشپزخانه چوبی

ویژگی‌ های براق فوق‌ العاده ، ویژگی ‌های برجسته در این آشپزخانه برجسته است که توسط Kate Coughlin Interiors طراحی شده است . میز آبشار مرمری یک جزیره لاکی سفید خیره کننده با سخت افزار برنزی زیبا را احاطه کرده است . رگه های چشمگیر نشان داده شده روی پیشخوان و پشت اسپلش جلوه ای چشمگیر ایجاد می کند که فضای سفید را از بین می برد .

9 . کانتر جزیره آبشاری گرانیتی چرمی

جزیره آشپزخانه چوبی
جزیره آشپزخانه چوبی

یک کانتر آبشاری گرانیتی چرمی در جلو و مرکز این آشپزخانه منحصر به فرد توسط طراح داخلی سوزان کلتزین قرار گرفته است . رنگ خاکستری تیره آن با آشپزخانه سفید و خاکستری روشن تضاد دارد .

 10 . آشپزخانه تک رنگ با کانتر جزیره آبشار کوارتز

جزیره آشپزخانه چوبی
جزیره آشپزخانه چوبی

چسبیدن به یک طرح تک رنگ می تواند فوراً به هر آشپزخانه ای احساس مدرن بدهد . در این فضای آشپزخانه که توسط Soda Pop Design طراحی شده است ، ویژگی ‌های مختلف به رنگ خاکستری روشن ، از جمله کانتر جزیره آبشاری کوارتز ، لحنی شیک ایجاد می‌ کند . چهارپایه های پیشخوان چاپ پلنگی با طرحی عجیب و غریب ، همه چیز را کمی خراب می کند .

 11 . کانتر جزیره آبشاری برای نمایش سنگ طبیعی

جزیره آشپزخانه چوبی
جزیره آشپزخانه چوبی

میز آبشار فرصت ایده آلی را برای نشان دادن الگوهای طبیعی یک تخته سنگ فراهم می کند . پیشخوان آبشار مرمر سیاه در این آشپزخانه دیدنی توسط طراح داخلی دیوید دالتون دقیقاً این کار را انجام می دهد . این از یک تکه سنگ بسیار بزرگ ساخته شده است که به طور یکپارچه برای جلوه ای چشمگیر بریده شده است . در حالی که جزیره نقطه کانونی اصلی است ، پایه های مشکی اضافی از جمله هود فر و کابینت چشم ها را به اطراف فضای پخت و پز می کشاند .

 12 . کانتر جزیره آشپزخانه آبشار کوارتز

جزیره آشپزخانه چوبی
جزیره آشپزخانه چوبی

یک فضای پخت و پز سفید و شفاف ، صفحه تمیز کاملی را برای یک سرآشپز خانگی ایجاد می کند . در این نمونه که توسط Oxbow و Olin Design Studio طراحی شده است ، یک جزیره آشپزخانه آبشار کوارتز را نصب کرده اند . در حالی که این ماده دقیقاً مانند سنگ مرمر به نظر می رسد ، اما بر خلاف سنگ طبیعی که مستعد لکه شدن است ، بادوام تر است ، زیرا غیر متخلخل است . پایه ‌های خاکستری روشن که در سرتاسر آشپزخانه نشان داده شده ‌اند ، مانند چهارپایه ‌های پشتی و چرخان ، با رگه ‌های روی میز مطابقت دارند و در عین حال چشم‌ ها را در اطراف اتاق می‌ کشند تا بزرگ ‌تر و مطبوع ‌تر به نظر برسد .

مترجم : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : جزیره چوبی ، اشپزخانه چوبی ، کانتر چوبی

منبع :thespruce.com

مطالب مرتبط با موضوع دکوراسیون آشپزخانه :

WhatsApp us