طراحی سایت برای چه !

اولین قدم ، مهمترین عامل ، و اساس اصلی برای حضور حرفه ای در اینترنت داشتن یک سایت است ، بهتر است بگوییم طراحی سایت زیرا هر شخصی بنابه سلیقه ، کار و تجارت و هدف خود میتواند یک نقشه سایت برای خود ترسیم کند .

اما چرا یک سایت

خوب من میتونم در یک وبلاگ حضور داشته باشم یا فیس بوک یا ..

متاسفانه وبلاگها و شبکه های اجتماعی میتوانند هرلحظه سیاست های خود را تغییر دهند و یا اطلاعات شما باعث بزرگ شدن سازمان آنها میگردد . بخصوص که اجازه هر کاری را به شما نخواهند داد ، مثلا تبلیغات در فیس بوک و..

 فوائد یک وبسایت 

 

یک وبسایت مثل خانه یا مغازه شما است . شمامیتوانید آن را تزئین کنید . یل در آن بنویسید . میتوانید با آن به تجارت بپردازید و هنر خود را برای عموم به نمایش بگذارید . رتبه یک سایت از وبلاگ بالاتر است . وبلاگ شما نمیتواند بعنوان صفحه اصلی یک سایت نمایش داده شود ولی شما میتوانید صفحه اصلی سایتتان را در وبلاگ خود نمایش دهید .

 یک وبسایت خوب چگونه وبسایتی است ؟

یک وبسایت خوب باید به روش درستی کد نویسی شده باشد .

هر قدر اشتباه و کد های کنار گذاشته شده بیشتری در یک سایت وجود داشته باشد ، از سرعت و رتبه آن سایت کاسته میشود .

یک سایت باید از پشتیبانی 24 ساعته و برای سالیان سال آن پشتیبان حضور داشته باشد .

نام دامنه یک سایت میتواند بزرگترین امتیاز آن باشد .

استفاده از هاست پرسرعت و بدون قطعی 

فراموش نکنید : هنگام ثبت دامنه و ورود به هاستتان امنیت سایت را در نظر بگیرید . شاید شما امروز یک دامنه و هاست با ارزش 50 الی 300 هزار تومان داشته باشید و سال دیگر همین دامنه و هاستتان بیش از یک میلیارد ارزش داشته باشد ، پس از روز اول تمام نکات ایمنی را رعایت کنید . 

اگر با طراحان یا هر شخص دیگری برای طراحی و نصب سایت کار میکنید ، قرارداد درست و اصولی بنویسید . و حتما ضمانت درستی کار و چگونگی آن در قرارداد درج شود .

به دنبال سایت های ارزان نروید ، دنبال سایت گرانقیمت هم نروید . 

با ما در ارتباط باشید . طراحان سایت فن و هنر

WhatsApp us