مکانی که میتوانید چوب و ام دی اف خود را برش دهید

خدمات برش چوب
خدمات برش چوب

بدلیل سروصدا و آلودگی کارگاه های نجاری و رنگ کاری از سطح شهر جمع آوری و به حومه شهر های بزرگ منتقل شدند . برای تهران شهرک صنعتی خاوران با حدود 14 کیلومتر از سه راه افسریه آماده خدمت رسانی است .

خدمات برش چوب و cnc در تهران

خدمات برش چوب
خدمات برش چوب

صنایع چوب فن و هنر آماده ارائه خدمات برش میباشد . در کنار خدمات برش ما خدمات ساخت و مونتاژ دکوراسیون را هم انجام می دهیم

خدمات برش چوب
خدمات برش چوب

خدمات ما درب کارخانه است ، بعد از اتمام برش و پرداخت هزینه های ارسال و مسئولیت حمل و نقل و باربری بعهده مشتری است .

خدمات برش با cnc

در این مجموعه خدمات برش و فارسی کاری با cnc ( سی ان سی مخصوص چوب ) نیز پذیرفته می شود .

خدمات برش چوب و نجاری
خدمات برش چوب و نجاری

وقتی نوبت به اکثر پروژه های DIY می رسد، برش چوب سنگ بنای اصلی ایجاد محصول نهایی شما خواهد بود. متأسفانه همه ما ابزار برش در خانه نداریم. حتی اگر این کار را انجام دهیم، بریدن چوب در خانه می‌تواند باعث ناراحتی صاحبخانه شود.

همیشه خوب است بدانید که از کجا می توانید چوب خود را تهیه کنید. بیایید به محتمل ترین مکان هایی که می توانید برش های سفارشی و موارد دیگر را دریافت کنید نگاهی بیندازیم.

مکان هایی که برای شما چوب می برند

در تهران در هر گوشه مراکزی برای برش چوب میتوانید پیدا کنید . در شمال شرق منطقه جاجرود – در جنوب شرق منطقه صنعتی خاوران بازار چوب تهران – در جنوب غرب چهاردانگه میتوانید سرچ یا مراجعه کنید . بهتر است قبل از مراجعه حضوری تماس بگیرید و سوال کنید چه خدماتی و چه دستگاهی را دارند . مثلا برای برش تخته چوب باید اره فلکه و گندگی موجود باشد . برای برش ام دی اف دستگاه دورکن نیاز است .

مطالب مرتبط با موضوع خدمات برش چوب :

WhatsApp us