روکش و چوب با رگه های آبنوس

روکش مهندسی

یک متریال بسیار معتبر برای سازه های کلاسیک در جهان

Amara یک روکش معتبر و پرطرفدار در سازه های کلاسیک معروف به Amara ebony و به معنای چوبی با رگه های آبنوس است
کد 69

روکش ابنیکی و همچنین روکش ابنی ماکاسر و روکش ابانی آماره

سیماروآامارا

Simarouba عماره یک گونه از است درخت در خانواده سیماروباسیا ، که در جنگلهای انبوه و دشت از جنوبی و مرکزی امریکا و کارائیب .

این برای اولین بار بود توصیف شده توسط Aublet در گویان فرانسه در سال 1775 و یکی از شش گونه از درخت Simarouba است . یک درخت همیشه سبز است ، اما یک بار در سال یک مجموعه جدید برگ ایجاد می کند. این درخت  نیاز به سطح نسبتا زیاد و بالای نور برای رشد و رشد سریع دارد در این شرایط، اما برای مدت زمان نسبتا کوتاه زندگی می کند.

ترجمه ضعیف :  در پاناما، در طول روز گل می کند  فصل خشک در ماه فوریه و مارس، در حالی که در کاستاریکا، جایی که هیچ فصل خشکی وجود ندارد، بعد از آن، بین مارس و ژوئیه گل می خورد. همان گونه که دوزخ وجود دارد ، درختان هم مرد یا زن هستند و فقط گلهای مردانه یا زنانه تولید می کنند. گل ها کوچک به رنگ زرد تصور می شود توسط حشرات گرده افشانی ، میوه ها و در نتیجه پراکنده توسط حیوانات از جمله میمون، پرندگان و خفاش میوه خوار و دانه ها را نیز پراکنده مورچه ها برش برگ .

Simarouba Amara به صورت محلی برای تولید کاغذ، مبلمان، تخته سه لا و مسابقات استفاده می شود و همچنین در ساخت و ساز استفاده می شود.

همچنین در مزارع رشد کرده است ، به عنوان چوب روشن و سبک وزن خود را به شدت پس از در بازارهای اروپا برای استفاده در ساخت مبلمان خوب و به دنبال ونیرها و روکش  . چوب خشک می شود و به راحتی با ابزارهای معمول کار می کند . این کرم سفید به رنگ سبز مایل به رنگ است ، با یک بافت زبر و یک دانه مستقیم . آن را به درمان برای جلوگیری از قارچ ها ، سوراخ چوب و موریانه از خوردن آن. درون چوب دارای چگالی 0.35-0.45 گرم / سانتی متر 3 . به خاطر ویژگی های رشد سریع آن، یکی از بهترین گونه های چوب است که می تواند در آمازون پرو ، همراه با Cedrelinga catenaeformis رشد کند. صندوق جهانی طبیعت توصیه می کنند که مصرف کنندگان اطمینان S .  عماره چوب توسط گواهی شورای نظارت جنگل به طوری که آنها به کمک نمی جنگل زدایی . تراشه های چوب S. amara در بستر حیوانی که منجر به مسمومیت اسب ها و سگ ها شده است استفاده شده است.

WhatsApp us