مدل های جدید قرنیز چوبی 2019

لیست قیمت انواع قرنیز چوبی

قرنیز چوبی یک بخش بسیار زیبا در دکوراسیون منزل که مکمل کفپوش های ساختمان شما است و به کمک قرنیز زیبایی کفپوش و دیوارهای ساختمان شما دوبرابر می شود .
قرنیز چوبی سفید وایت واش : این نوع از قرنیز از چوب یا ام دی اف روکش بلوط بدست می آید .

مدل های قرنیز چوبی : قرنیز ها از نظر نقش , متریال و روش ساخت انواع بسیاری دارند . حتی از نظر ابعاد هم به دسته های , قرنیز 7 سانت , قرنیز 9 سانت , 10 سانتی , 15 سانتی متر و 20 و 25 سانتی متری تقسیم می شوند .

قرنیز چوبی راش : یکی از پرمصرفترین انواع قرنیز چوبی است که بدلیل داشتن چگالی بالا و مقاومت در برابر فشار یک گزینه عالی برای اجرای قرنیز پای دیوار می باشد .
قرنیز چوبی سفید : قرنیز ها را میتوان به رنگ های مختلف مانند قرنیز سفید پلی یورتان , قرنیز سفید پولیشی و رنگ های خود رنگ و .. تقسیم بندی کنیم .

لیست قیمت و تصاویر قرنیز چوبی 

گالری تصاویر قرنیز چوبی شماره یک 

گالری تصاویر قرنیز چوبی شماره 2 

برآورد قیمت خرید قرنیز چوب طبیعی , رنگ آمیزی , هزینه نصب بطور کامل : هزینه کامل اجرای قرنیز چوبی 

تصاویری از قرنیز چوب بلوط

نحوه نصب قرنیز چوبی : روش نصب قرنیز ها شامل موارد زیر می شود :

روش فاق و زبانه که در ابتدا فاق بر روی دیوار با پیچ و رول‌پلاک یا میخ و چسب نصب میشود و رویه همانند یک قاب بر روی فاق جاگذاری می شود این اتصال نر و مادگی گاهی از چوب و قطعه ای فلزی ساخته می شود .

روش چسب و میخ که بوسیله چسب سیلیکون و میخ استوپ بادی نصب می شود

روش پیچ رول‌پلاک که اغلب برای دیوار های سیمانی استفاده دارد .

عکس قرنیز چوبی :

ضخامت قرنیز چوبی : ضخامت قرنیز ها از 1.5 سانتی متر شروع و گاهی تا 3 سانتی متر هم وجود دارد . بهترین ضخامت در قرنیز های چوبی 2 سانت است .

بهترین نوع قرنیز : بهترین نوع قرنیز از چوب بلوط با ضخامت 1 اینچ است

انواع قرنیز ٬ قرنیز ٬ قرنیز mdf٬ قرنیز ام دی اف ٬ قرنیز چوب راش ٬ قرنیز چوب کاج ٬ قرنیز چوبی ٬ قرنیز چوبی دیوار ٬ قرنیز کلاسیک ٬ قرنیز های چوبی ٬ قیمت انواع قرنیز

 

WhatsApp us