0 Items

میز تحریر لوکس و دست ساز ارزان قیمت

در این بخش هدف ما سادگی و کارایی است , البته چند نمونه خاص هم برای کسانی که بدنبال سرمایه گزاری هستند نیز گرداوری کرده ایم .

عکس زیر میز تحریر با پایه و اجزای خراطی شده که کاربر احساس راحتی و آسایش می دهد . صفحه روی میز یک کشو برای لوازم تحریر دارد . به نظر من یک فایل با کشو های بزرگ برای این میز لازم است .

میز تحریر زیبا و دست ساز چوبی
میز تحریر زیبا و دست ساز چوبی

این میز دارای دو بخش می باشد یکی بخش پایین ( پایه ) و یکی بخش صفحه یا ( تاپ ) صفحه بالا از یک تخته ام دی اف مرغوب با روکش چوب طبیعی ساخته شده است که سطحی صاف و قابل اطمینان برای نوشتن یا استفاده از لب تاپ را برای ما ایجاد می کند . برای بخش صفحه می توان از انواع چوب با روکش چوب , ورق های هایگلاس و حتی ام دی اف با روکش چرم استفاده کنیم که هرکدام هزینه های مرتبط با خود را دارند .

این میز را با انواع چوب گردو , چوب راش و حتی چوب کاج روسی می توان ساخت . البته با چوب کاج روسی بهتر است پایه ها کمی قطور تر گرفته شوند .

قیمت میز تحریر : ابعاد این میز 70*150 برای صفحه و ارتفاع استاندارد 77 سانتی متر است . ساخته شده از بخش پایه تمام چوب راش و بخش صفحه از mdf  با روکش و چوب طبیعی ( بیش از 40% صفحه تمام چوب راش  ) قیمت این میز تحریر بسیار شیک مبلغ … ریال است . بدلیل ازایش قیمت چوب قیمت ها معتبر نمی باشد .

میز تحریر بزرگ چوب کاج روسی

یک میز ساخته شده از چوب خالص

قیمت میز تحریر : ابعاد این میز 200*100* ارتفاع 77 سانتی متر است . قیمت حدودی ما برای ساخت این میز بصورت تمام چوب از چوب کاج روسی گرید a  در تاریخ مرداد 1398 به قیمت 2.400.000 تومان است که شامل یک دست رنگ سیلر کیلر و پلی استر هم می شود .

میز تحریر زیبا و دست ساز چوبی
میز تحریر زیبا و دست ساز چوبی , چوب کاج
 

میز چوب بلوط

میز تحریر زیبا و دست ساز چوبی
میز تحریر زیبا و دست ساز چوبی

میز فوق ساخته شده از چوب بلوط امریکایی با پایه های ضخیم و محکم و صفحه ساخته شده بصورت تمام چوب .

قیمت این میز بصورت تمام چوب خالص از بلوط امریکایی درجه یک 5.500.000 تومان است .

برای دریافت الباقی قیمت ها , تصاویر را به واتساپ پیمانکار ارسال کنید . البته سعی می شود بزودی قیمت های دیگر هم برآورد شود ولی بدلیل زمان بر بودن محاسبه قیمت این چند تصویر را به بعد موکول می کنیم .

میز رول تاپ ایتالیایی از چوب بلوط

میز تحریر زیبا و دست ساز چوبی
میز تحریر زیبا و دست ساز چوبی

میز ساخته شده از چوب کاج روسی و تخته سه لایی

یک میز ارزان قیمت

میز تحریر چوبی
میز تحریر ارزان قیمت

یک اثر خاص و ماندگار برای ساخت یک میز تحریر

این میز ساده بسیار زیبا به نظر می رسد اما آنقدر هم که به نظر می آید ساده نیست , اگر به پایه و صفحه دقیق نگاه کنید متوجه جزئیات و زوایای بسیاری می شوید که در طراحی و اصول زیباشناسی این میز تاثیر بسیاری گذاشته است .

میز تحریر مدرن دانمارکی
میز تحریر مدرن دانمارکی

با تشکر از توجه شما

صنایع چوب فن و هنر ایران زمین

WhatsApp chat