با وجود دکوراسیون های چوبی آپارتمان های کوچک که به شهرت زیادی رسیده اند ، تقاضای طراحی بیش از هر زمان دیگری وجود دارد . چالش نهایی  برای طرح دکوراسیون چوبی یک میکرو آپارتمان کامل در یک اتاق 20 متر مربعی است . اما طراحان از ترفند و ابزار همیشه خود استفاده می کنند تا این فضاها را کاربردی ، مد روز و به ظاهر جادار جلوه دهند .

اگرچه برخی از این آپارتمان ها برای زندگی دائمی بسیار کوچک هستند ، اما خانه های موقت عالی برای کسانی که مایل به کاهش اجاره خود هستند یا احساس می کنند واقعاً  استفاده از سوئیت کوچک  چگونه است ، ایجاد می کنند .

دکوراسیون چوبی میکرو آپارتمان در رامسر

این کوچکترین آپارتمان در این لیست است . مساحت آن فقط 8 متر مربع است و تقریباً همه آن در یک دیوار ذخیره سازی قرار گرفته است که به عنوان اتاق خواب ، کمد ، اتاق غذاخوری و موارد دیگر عمل می کند .

آشپزخانه در سمت راست اتاق ، کنار پنجره قرار دارد و حمام در میان درهای دیوار ذخیره سازی پنهان شده است .

خیره کننده ترین دکوراسیون چوبی آپارتمان که مانند جعبه کفش است

دکوراسیون چوبی میکرو آپارتمان
دکوراسیون چوبی میکرو آپارتمان

این اقامتگاه کمی بزرگتر از  10 متر مربع است ، اما دارای زیباترین سقفی است که تاکنون دیده ایم .

در این صورت کاور سفید ، اتاق از فرشینه فیروزه ای رنگین کمانی در کنار رنگ سفید چوب استفاده کرده است .

دکوراسیون چوبی میکرو آپارتمان مدرن در تهران

دکوراسیون میکرو آپارتمان مدرن
دکوراسیون میکرو آپارتمان مدرن

طراح این آپارتمان به وسعت 13 متر مربع را در تهران با میز و صندلی و دراور چوبی  تزئین کرده است و فقط یک تخت نانو و یک دوچرخه به این دکور چوبی کمک می کند  تا جلوه ای چند برابر پیدا کند .

این آپارتمان که از مواد طبیعی استفاده می کند ، به لطف طرح رنگ سفید و یک بانوج توری فضای  مدرن و مد روز  به نظر می رسد .

استودیوی کوچک اما شیک با دکوراسیون چوبی

دکوراسیون استودیوی کوچک
دکوراسیون استودیوی کوچک

این آپارتمان توسط  طراح ما طرح شده است و این کوراسیون چوب یک لذت واقعی است . فضای داخلی سفید آن با عناصر چوب طبیعی و پایه های بنفش به پایان رسیده است .

مبل مدرن در طول شب به رختخواب تبدیل می شود ، در حالی که پیشخوان چوبی آشپزخانه میز کار دفتر خانه را دو برابر می کند . و همه آن فقط در 15 متر مربع فضا است . درخشان است نه  !

دکوراسیون چوبی میکرو آپارتمان با طبقات بلند

دکوراسیون آپارتمان کوچک
دکوراسیون آپارتمان کوچک

یک میکرو آپارتمان دیگر و پر از شگفتی است ، یکی از آنها آشپزخانه چوبی مخفی است که در سطح کف ساخته شده است و اتاق خواب و غذاخوری را نیز در خود جای داده است .

این فضای مرتفع همچنین به عنوان  انباری اضافی عمل می کند و از طریق دریچه ای در کف قابل دسترسی است . و همه این دکوراسیون بوسیله چوب ساخته شده است .

دکوراسیون چوبی میکرو آپارتمان شیک

دکوراسیون آپارتمان کوچک شیک
دکوراسیون آپارتمان کوچک شیک

این آپارتمان کوچک فقط  25 متر مربع است این آپارتمان که زیباتر از آن است که بتوانیم در مورد نمونه های قبلی بگوییم .

این خانه با کوچکترین آشپزخانه چوبی مجهز است و از یک تختخواب چوبی بزرگ ، یک اتاق نشیمن بسیار جادار و فضای ذخیره سازی  سود می برد . به عنوان یک جایزه ، یک وان داخلی نیز در حمام وجود دارد که برای آپارتمان های کوچک نادر است .

آپارتمان با دکوراسیون چوبی به نام طیفی

دکوراسیون چوبی آپارتمان
دکوراسیون چوبی آپارتمان

این واحد آپارتمان با استفاده از دکوراسیون سفید و روشنایی فضای 30 متر مربعی خود را به 3 منطقه تبدیل می کند – اتاق خواب ، آشپزخانه و حمام . یک طرح تخت انبار ، وان و دوش را در زیر پنهان می کند و در طول شب با  رنگ زرد روشن می شود .

از آنجا که اتاق باریک و طولانی است ، یک چیدمان عالی دارد و فضای زیادی را برای آشپزخانه با دکوراسیون چوبی ایجاد می کند که به لطف کابینت های بالایی  جا دار به نظر می رسد .

دکوراسیون چوبی میکرو آپارتمان

نمونه دکوراسیون چوبی میکرو آپارتمان
نمونه دکوراسیون چوبی میکرو آپارتمان

 این آپارتمان در  طبقه  11  که فضاهای  امروزی  دکوراسیون چوبی را نشان می دهد که دارای امکانات رفاهی فراوانی است .

کوچکترین واحد آن فقط 20 متر مربع است ، اما طراحی آن با دکوراسیون چوبی کمبود جا را به خوبی جبران می کند .

دکوراسیون چوبی آپارتمان چند منظوره

میکرو آپارتمان چند منظوره
میکرو آپارتمان چند منظوره

این آپارتمان در برلین با فقط 21 متر مربع فضای ذخیره سازی چوبی و طراحی نور تازه ای را دارد که برای تقویت نور طبیعی از پنجره ها طراحی شده است .

اتاق خواب سقف فضای اتاق نشیمن و آشپزخانه ای با اندازه مناسب را آزاد می کند . دکوراسیون چوب  مد روز به خوبی با فضای داخلی کاملاً سفید بازی می کند ، اما می توان برخی از پایه های روشن را مشاهده کرد که زندگی بیشتری را به این مکان وارد می کنند .

دکوراسیون چوبی قرمز در آپارتمان کوچک

میکرو آپارتمان چوبی قرمز
میکرو آپارتمان چوبی قرمز

دکوراسیون چوبی قرمز پروژه ای برای آپارتمان کوچک  است که فقط 30 متر مربع را شامل می شود ، اما به نظر می رسد که هر آنچه برای زندگی راحت نیاز است را در خود جای داده است .

بسته بندی شده در یک واحد  دکوراسیون چوبی گسترده ، اتاق خواب هر شب و صبح ظاهر می شود و ناپدید می شود . و همچنین فضای  انباری و کار به همراه فضای ذخیره سازی فراوان وجود دارد .

دکوراسیون چوبی سیاه

دکوراسیون سیاه میکرو آپارتمان
دکوراسیون سیاه میکرو آپارتمان

این استودیوی 30 متری مربع اثبات فیزیکی است که نشان می دهد خاکستری تیره و سیاه می توانند در فضاهای کوچک  به خوبی استفاده شوند  .

طراحی دراماتیک فقط از رنگ ایجاد نمی شود ، زیرا دکوراسیون و عناصر طراحی نیز از ظرافت و شکوه تراوش می کنند . شایان ذکر است که کف ، سقف و یک دیوار مخالف همه سفید رنگ شده اند ، که احتمالاً فضای جادار و نه کلاستروفوبیک را ایجاد می کند .

دکوراسیون مدرن چوبی

میکرو آپارتمان چوبی
میکرو آپارتمان چوبی

 این آپارتمان کوچک در یکی از ساختمانهای آپارتمانی است که واحدهای خرد اجاره ای را ارائه می دهد .

کوچکترین واحد موجود فقط 24.5 متر مربع است ، اما شما می توانید چهره های کابینت ایتالیایی و کفپوش های چوب سخت را انتظار داشته باشید ، با وجود این دکوراسیون چوبی به راحتی فضا چندین برابر می شود .

آپارتمان کوچک با دکور چوبی سفید و قرمز

آپارتمان کوچک سفید قرمز
آپارتمان کوچک سفید قرمز

این آپارتمان کوچک یکی از آن آپارتمان هایی است که برای صرفه جویی در فضا از تخت های انبار استفاده نمی کند . در عوض ، برای تعیین مرزهای مناطق مختلف ،  با دکوراسیون چوبی فضا موجود را منطقه بندی می کند .

اتاق خواب با یک قفسه چوبی کتاب باز به راحتی از اتاق نشیمن و آشپزخانه جدا شده است . و اگرچه در ایجاد حریم خصوصی کار زیادی نمی کند ، اما تمایز مشخصی بین مناطق وجود دارد .

واحد خرد با دکوراسیونی چوبی و زیبا

25 متر مربع یک اندازه محبوب برای آپارتمان های کوچک است . در اینجا یکی از مواردی است که برای خانم مسنی طرح زده شده است .

بیشتر کفپوش آن کاشی کاری شده است ، اما اتاق نشیمن به لطف کف های چوبی  مد رور  ، دنج به نظر می رسد . اتاق اصلی که به عنوان اتاق خواب و اتاق نشیمن با یک واحد غذاخوری مجاور عمل می کند ، هوشمندانه و به وضوح با مبلمان منطقه بندی شده است .

نوشته شده توسط : فیروزه پاکزاد

مقالات مرتبط با مبلمان چوبی:

WhatsApp us